بدون نظر
 
رییس میراث فرهنگی تربت حیدریه:
افتتاح نمایشگاه سوغات و صنابع دستی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۲ دی ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۳ ق.ظ
 
نمایشگاه صنایع‌دستی و سوغات با 18 غرفه در قطب الدین حیدر تربت حیدریه افتتاح شد.

به گزارش تابان تربت؛ رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تربت حیدریه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این نمایشگاه که در آن سوغات، صنایع‌دستی و ملزومات ۱۸ شهرستان کشور ارائه و به‌معرض فروش گذاشته شده و ۱۷ دی ماه ادامه دارد، گفت: این نمایشگاه ۱۸غرفه دارد و مردم می‌توانند همه روزه از این نمایشگاه بازدید کنند.

 

علی محمدی با اشاره به‌اینکه در راس امور، خدمت به‌مردم است و خدمت وظیفه ما این بوده، امیدواریم که همیشه توان خدمت‌رسانی به مردم شریف ایران و استان را داشته باشیم، اضافه کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی صنایع‌دستی تربت حیدریه به‌سایر شهرستان‌ها و برعکس بوده، علاوه بر این غرفه‌داران یک نوع گردشگر هستند که برای دیدن جاذبه‌های گردشگری تربت حیدریه در برگزاری این نمایشگاه همکاری کردند.

 

تربت حیدریه قطب تولید زعفران جهان و پایتخت ابریشم کشور بشمار می رود.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه! استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! میانجی گری یا عملیات فریب! سياست‌زدگي آفت جدي نظام تعليم و تربيت کشور