بدون نظر
 
عبدالمجید شیخی تاکید کرد
افتتاح ناقص و دوباره پروژه های دولت استفاده نادرست از بیت المال در مسیر تبلیغات انتخاباتی
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ در ۸:۲۵ ق.ظ
 
پژوهشگر مسائل اقتصادی، افتتاح ناقص و دوباره پروژه های دولت را حرکتی تبلیغاتی دانست و افزود: دولت در آستانه انتخابات طرح هائی را به بهره برداری می رساند که تا قبل از این قدم در محوطه آن نگذاشته و برای پوشش ضعف مدیریتی خود با استفاده نادرست از بیت المال طرح ها را دوباره افتتاح می کند.

عبدالمجید شیخی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت،اظهار کرد: پوشش افتتاح طرح های ناقص و یا دوباره دولت در صدا و سیما یک حرکت تبلیغاتی و غیر قانونی است و ادامه این روند شائبه های زیادی را در آستانه انتخابات بوجود می آورد.

 

وی افزود: دولت طرح هائی را افتتاح می کند که تاقبل از این قدم در محوطه این پروزه ها نگذاشته و یا اینکه با بدنه اجرائی ارتباطی ندارد لذا طرح های مانند پروژه های دفاعی را به بهره برداری می رساند تا ضعف مدیریتی خود را پوشش دهد و در این مسیر صدا و سیما نیز همقدم دولت شده است.

 

شیخی برخی طرح های بهره برداری شده دولت را مربوط به ۶ ماه گذشته دانست و بیان داشت: کارخانه فولاد دزفول دو هفته قبل توسط معاون اول رئیس جمهور افتتاح شد و این در حالی است که این کارخانه ۶ ماه قبل آغاز به کار کرده  و همه این هزینه ها استفاده نادرست از بیت المال در مسیر تبلیغات زود هنگام انتخاباتی را رقم می زند.

 

تحلیلگر مسائل اقتصادی بیان داشت: مردم انتظار رعایت عدالت از سوی صدا و سیما را دارند و رسانه ملی باید در زمان اعلام شده فضائی یکسان برای نامزدهای تائید شده انتخابات فراهم کند تا از شائبه های بوجود آمده جلوگیری شود.

 

وی بیان کرد: شورای نگهبان مراقب تبلیغات زود هنگام کاندیدهای ریاست جمهوری و حرکات تبلیغاتی دولت در آستانه انتخابات باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
«هلیا باغبانی» مشعلدار المپیک زمستانی۲۰۱۸ از تربت حیدریه مردم تربت حیدریه به دنبال یک وجب پارکینگ! حضرت زینب (س) اسوه صبر و ایثار است برگزاری نخستین المپیاد ورزش همگانی در تربت حیدریه مشکلات باید تفکیک شده و در کارگروههای تخصصی بررسی شود ادامه اجرای تبصره ۳ به صلاح مدیریت شهری نیست عبور اصلاح طلبان از دولت، بازی سیاسی و رسانه ای است/جریان اصلاحات انتخابات آینده را هدف قرار داده است دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در شناسائی و رفع آسیب های اجتماعی حضور کم رنگ دارند عوامل پیروزی انقلاب اسلامی و آفاتی که این نهضت الهی را تهدید می کند انتقاد معاون برنامه ریزی فرماندار تربت حیدریه از حرکت لاک پشتی بانک ها در پرداخت تسهیلات بانکی وعده سرخرمن برای تسویه حساب زعفرانکاران درآمد ۱۳ هزار میلیارد تومانی خراسان رضوی از بخش کشاورزی/تنها راه نجات بخش کشاورزی تجمیع خرده مالکان و تشکیل شرکت های تعاونی است