بدون نظر
 
بمناسبت هفته تربیت بدنی انجام گرفت؛
افتتاح باشگاه سوار کاری در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۱ آبان ۱۳۹۹ در ۱۲:۱۲ ب.ظ
 
فاز نخست مجموعه باشگاه سوار کاری تربت حیدریه در زمینی به مساحت 2 هکتار و با هزینه بری 130 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

به گزارش تابان تربت؛ مجموعه باشگاه سوار کاری تربت حیدریه در زمینی به مساحت 2 هکتار و با هزینه بری 130 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

عبداله زاده، مالک باشگاه ظهر امروز در آئین بهره برداری از این مجموعه اظهار داشت: باشگاه سوارکاری در زمینی به مساحت 2 هکتار و در سه فاز، بنا شده که برای ساخت فاز نخست آن یک میلیارد و 300 میلیون یال هزینه شده‌ است.

وی تصریح کرد: بعد تکمیل نهایی، این  باشگاه از حیث وسعت و امکانات فنی دومین باشگاه سوارکاری بعد ارشاد مشهد است و اکنون فاز نخست شامل یک اصطبل با 12 باکس، زیرخانه، انبار، رختکن و استراحتگاه، سه مانژ آموزش، تمرین و نیز مانژ کورس و سواری‌آزاد، یک پادوک ( محل نگه‌داری برای استراحت اسب ) به بهره برداری رسید.
عبدالله‌زاده هزینه آموزش در این باشگاه برای 30 جلسه را، پنج میلیون ریال عنوان کرد و افزود: در فاز دوم و سوم احداث کافی‌شاپ، رستوان، اقامتگاه و ایجاد مانژ برپایی مسابقات کشوری تدارک دیده‌ایم.

وی با بیان این‌که اکنون باشگاه دارای هفت راس اسب است، گفت: اسب‌ها شامل نژاد اصیل ترکمن بالغ بر 750 میلیون ریال، مادیون دوخون ( نژاد ترکیبی ترکمن یا عربی ایرانی با نژاد خارجی )، مادیان و نریان عرب به قیمت 400 میلیون ریال، نریان دوخون به قیمت 130 میلیون ریال و کره دوخون به قیمت 400 میلیون ریال است.

عبدالله‌زاده همچنین گفت: این باشگاه اکنون برای سه نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده و علاوه بر این افراد، مجموع کسانی به شکل غیرمستقیم از باشگاه ارتزاق می‌کنند شامل دست‌اندرکاران تهیه خوراک اسب، نعل‌بند، تیمار و دامپزشکی جمعا 12 نفر می‌شوند.

امروز همچنین مدرسه کشتی شهید سماعی گروه موشکی، توپخانه و پدافند هوایی 61 محرم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تربت‌حیدریه مورد بهره‌برداری و بازدید مسوولان قرار گرفت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دکتر مهرداد حیدری دومین شهید مدافع سلامت تربت حیدریه آسمانی شد تورم فعلی در کشور دلیل اقتصادی ندارد/ماهیت شورای ملی و اتحادیه صادرکنندگان زعفران برای مردم مشخص شده است/طرح شفافیت آرا نبابد فضای پوپولیستی را در مجلس ایجاد کند حضور روحانیون، هیئت امنا و فرماندهان بسیج در طرح مسجد سنگر سلامت الزامی است/تفکر بسیج باید جهانی شود مهمترین ماموریت هفته بسیج اجرای طرح مسجد سنگر سلامت است تهدیدات شهری را باید به فرصت تبدیل کرد/هماهنگی بین بخشی و نگاه راهبردی به توسعه شهری نقش بسزایی در عمران و آبادانی دارد ۱۸ بیمار مبتلا به کرونا طی یک هفته گذشته در تربت حیدریه جان باختند بیش از ۱۲۰۰ کودک یتیم در تربت حیدریه چشم انتظار حمایت نیکوکاران ۱۴ صندوق اعتباری زنان روستایی دربخش رخ تربت حیدریه فعال است توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان در تربت حیدریه تغییر کاربری ۳ کاروانسرای تربت حیدریه توسط بخش خصوصی در حال انجام است دوبانده شدن محور تربت حیدریه_زاوه در انتظار تحقق وعده مسئولان نیمی از مساجد و پایگاههای بسیج تربت حیدریه در طرح مسجد سنگر سلامت شرکت دارند