بدون نظر
 
رئیس پلیس راه تربت حیدریه خبر داد؛
اعمال محدودیت ترافیکی در محور تربت حیدریه به مشهد/ممنوعیت تردد خودروهای سنگین تا پایان ماه صفر
تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۸ ق.ظ
 
رئیس پلیس راه تربت حیدریه اعلام کرد: با توجه به حضور گسترده زائران حریم قدس رضوی در ایام پایانی ماه صفر، تردد خودروهای سنگین به استثنای خودروهای حامل سوخت و مواد فاسد شدنی در جاده تربت حیدریه به مشهد از ساعت8 صبح تا 22 شب به مدت چهار روز ممنوع می باشد.

سرهنگ حسین میش مست رئیس پلیس راه تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: محدودیت ترافیکی در مسیر  اصلی تربت حیدریه به مشهد از ساعت ۸ صبح امروز پنج شنبه ۲۵ آبان تا ۲۲ شب بمدت چهار روز تا پایان ماه صفر  برای خودروهای سنگین به جز مواد سوختنی و فاسد شدنی اعمال شده است.

 

وی افزود: این محدودیت ترافیکی تا پایان وقت روز یکشنبه اعمال شده تا زائران بارگاه منور امام رضا(ع) اعم از زائران پیاده و خودروئی با سهولت در مسیرهای رفت و برگشت تردد کنند.

 

رئیس پلیس راه تربت حیدریه اذعان کرد: طبق اعلام فرماندهی پلیس راه خراسان رضوی جاده قدیم تربت حیدریه به مشهد(امام تقی) جهت عبور زائران می باشد و تردد وسایل نقلبه در آن ممنوع اعلام شده است.

 

میش مست اظهار کرد: با توجه به ترافیک سنگین روزهای پایانی ماه صفر در جاده های تربت حیدریه، رانندگان با رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی  در طول مسیر با عوامل پلیس همکاری کنند.

 

رئیس پلیس راه تربت حیدریه گفت: برای تسهیل سفر و رفاه زائرین و مسافران تمام جاده های تربت حیدریه تحت کنترل نیروهای پلیس این شهرستان قرار دارد.

 

همه ساله بالغ بر ۷۰ هزار زائر پیاده از مسیرهای مواصلاتی تربت حیدریه به مشهد این مسیر را طی مسافت می کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کشف ۱۳۹۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در خراسان رضوی قیام انقلابی نهم دیماه ۵۷ تربت حیدریه بیانگر ولایتمداری مردم این دیار است تلاش میراث فرهنگی تربت حیدریه برای احیای بخشی از تاریخ تحقیق و تفحص از بزرگترین تخلف مالی کشور در ایستگاه شفاف سازی/از مصلحت سنجی تا فشار لابی های زر و زور فقه اسلامی مهمتربن رکن ولی فقیه است فوتبال خراسان رضوی گرفتار روز مرگی شده است کارگاه آموزشی دانَش افزایی فوتبال در تربت حیدریه برگزار شد تعلیم و تربیت بستر تغییر در فضاهای ورزشی را فراهم می کند اعتماد نابجا به دوست باز هم دردسر ساز شد گرمخانه ای که زمستان را برای بی سرپناهان گرم می کند غاصبان بیت المقدس یک گام تا نابودی پیروزی و استحکام زنجیره مقاومت صهیونیست ها را به هراس انداخته است