بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
اعلام حکم آیت الله نمر ضعف و استیصال رژیم کودک کش ال سعود را می رساند /مذاکره کنندگان خطوط قرمز نظام را رعایت کنند
تاریخ انتشار : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۲:۵۹ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با اشاره به اینکه اعلام حکم اعدام آیت الله نمر خشم مسلمانان و آزادیخواهان عالم را بر انگیخته افزود: اعلام این حکم وجدان جامعه بشری و امت اسلام را جریحه دار کرده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: اجرای حکم آیت الله نمر بیداری بیشتر جهان اسلام را در بر خواهد داشت و باعث ناآرامی در عربستان و انزجار روز افزون مسلمین از ال سعود می شود.

 

وی گفت: اگر کوچکترین اتفاقی مبنی بر اجرای احکام اسلامی در ایران رخ دهد مدعیان دروغین حقوق بشر و سازمان ملل ابراز نگرانی کرده و موضع گیری می کنند اما در قبال اعدام شخصیت برجسته ای همچون آیت اله نمر از رژیم کودک کش ال سعود حمایت می کنند.

 

شریعتی تبار برخی سران کشورهای عربی و اسلامی را خائن به اسلام و مسلمین دانست و گفت: متاسفانه روسای برخی کشورهای اسلامی و عربی در محل عیش و نوش جبهه استکبار جمع شده و به دنبال فتنه انگیزی در کشورهای اسلامی هستند.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه در ادامه به نشست کمپ دیوید اشاره کرد و افزود: اجلاس ننگین کمپ دیوید با هدف حمایت از جنایات ال سعود در یمن و جلوگیری از نفوذ و رشد معنوی انقلاب اسلامی در جهان اسلام دنبال می شود.

 

وی تصریح کرد: امروز قدرت نفوذ معنوی انقلاب اسلامی ایران در سراسر جهان گسترش یافته و جبهه استکبار را دچار ضعف و زبونی کرده است.

 

شریعتی تبار یاد آور شد: تمام لشکر کشی های جبهه استکبار به خاورمیانه برای مقابله با بیداری اسلامی و کانون مقاومت این بیداری یعنی نظام اسلامی ایران صورت گرفته است.

 

امام جمعه تربت حیدریه به مذاکره کنندگان هسته ای کشور توصیه کرد: مذاکره کنندگان ضمن حفظ عزت و شرف ملت ایران خطوط قرمز نظام را رعایت کنند، چرا که دشمن همیشه دشمن است و اگر در خواب غفلت باشیم جبهه استکبار با نیرنگ و توطئه به اهداف نا مشروع خود می رسد.

 

وی در پایان از گلایه مندی مردم ازبرخی نهادهای شهرستان خبر داد و گفت: مسئولان به کارکنان و زیر مجموعه های خود تکریم ارباب رجوع، دوری از اسراف و تبعیض را یادآوری کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود بهره برداری از ۴۹ پروژه عمرانی در شهرستان زاوه شکوه و بالندگی انقلاب اسلامی در شهر پیشتاز انقلاب اداره کشور نیازمند مسئولانی با قواره انقلابی است/جمهوری اسلامی با شهید سلیمانی رسم مقاومت را به ملت‌های منطقه آموخت موشک‌ های شلیک شده به عین‌الاسد محصول دانایی نیروی انسانی کشور بود/به کسانی که خلع سلاح نیروهای مسلح را دنبال می کنند به چشم خائن نگاه کنید