بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
اعلام حکم آیت الله نمر ضعف و استیصال رژیم کودک کش ال سعود را می رساند /مذاکره کنندگان خطوط قرمز نظام را رعایت کنند
تاریخ انتشار : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۲:۵۹ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با اشاره به اینکه اعلام حکم اعدام آیت الله نمر خشم مسلمانان و آزادیخواهان عالم را بر انگیخته افزود: اعلام این حکم وجدان جامعه بشری و امت اسلام را جریحه دار کرده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: اجرای حکم آیت الله نمر بیداری بیشتر جهان اسلام را در بر خواهد داشت و باعث ناآرامی در عربستان و انزجار روز افزون مسلمین از ال سعود می شود.

 

وی گفت: اگر کوچکترین اتفاقی مبنی بر اجرای احکام اسلامی در ایران رخ دهد مدعیان دروغین حقوق بشر و سازمان ملل ابراز نگرانی کرده و موضع گیری می کنند اما در قبال اعدام شخصیت برجسته ای همچون آیت اله نمر از رژیم کودک کش ال سعود حمایت می کنند.

 

شریعتی تبار برخی سران کشورهای عربی و اسلامی را خائن به اسلام و مسلمین دانست و گفت: متاسفانه روسای برخی کشورهای اسلامی و عربی در محل عیش و نوش جبهه استکبار جمع شده و به دنبال فتنه انگیزی در کشورهای اسلامی هستند.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه در ادامه به نشست کمپ دیوید اشاره کرد و افزود: اجلاس ننگین کمپ دیوید با هدف حمایت از جنایات ال سعود در یمن و جلوگیری از نفوذ و رشد معنوی انقلاب اسلامی در جهان اسلام دنبال می شود.

 

وی تصریح کرد: امروز قدرت نفوذ معنوی انقلاب اسلامی ایران در سراسر جهان گسترش یافته و جبهه استکبار را دچار ضعف و زبونی کرده است.

 

شریعتی تبار یاد آور شد: تمام لشکر کشی های جبهه استکبار به خاورمیانه برای مقابله با بیداری اسلامی و کانون مقاومت این بیداری یعنی نظام اسلامی ایران صورت گرفته است.

 

امام جمعه تربت حیدریه به مذاکره کنندگان هسته ای کشور توصیه کرد: مذاکره کنندگان ضمن حفظ عزت و شرف ملت ایران خطوط قرمز نظام را رعایت کنند، چرا که دشمن همیشه دشمن است و اگر در خواب غفلت باشیم جبهه استکبار با نیرنگ و توطئه به اهداف نا مشروع خود می رسد.

 

وی در پایان از گلایه مندی مردم ازبرخی نهادهای شهرستان خبر داد و گفت: مسئولان به کارکنان و زیر مجموعه های خود تکریم ارباب رجوع، دوری از اسراف و تبعیض را یادآوری کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین المپیاد ورزش محلات تربت حیدریه برگزار می شود بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است