بدون نظر
 
مسئول بسیج دانشجویی تربت حیدریه:
اعزام گروه جهادی دانشگاه آزاد تربت حیدریه به مناطق زلزله زده سفید سنگ
تاریخ انتشار : ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ در ۱:۳۴ ب.ظ
 
مسئول بسیج دانشجویی تربت حیدریه از اعزام گروه جهادی "دانشجوی شهید مجید ذباح"دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه به مناطق زلزله زده سفید سنگ فریمان خبر داد.

محمد علی یعقوبی ظهر امروز در حاشیه اعزام گروه جهادی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: این گروه جهادی متشکل از ۲۵ جهادگر بسیجی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه، اردوی جهادی بسیج سازندگی را از امروز به مدت یک هفته در منطقه زلزله زده سفید سنگ فریمان برگزار می کنند.

 

وی مهمترین عرصه فعالیت این گروه را عمران و آبادانی و فرهنگی اجتماعی عنوان کرد و افزود: احداث و مرمت منازل تخریب شده بر اثر زلزله اخیر و همچنین ساخت دامداری برای دامهای سبک و سنگین مردم محروم روستا در اولویت برنامه های این گروه جهادی گنجانده شده است.

 

یعقوبی با بیان اینکه فعالیت های آموزشی و فرهنگی از دیگر برنامه های این گروه است، افزود: برگزاری حلقات بصیرتی و معرفتی و ارائه سبک زندگی اسلامی و ایرانی و بیان مطالبات و دغدغه های نظام و رهبری توسط این گروه جهادی انجام می شود.

 

مسئول بسیج دانشجویی تربت حیدریه بیان کرد: مردادماه امسال دو گروه جهادی منتظران خورشید(خواهر و برادر) از دانشگاههای دولتی، پیام نور، علوم پزشکی و سما به مدت ۱۰ روز در عرصه های عمران و آبادانی، بهداشت و درمان، فرهنگی و اجتماعی هر کدام به مدت ۱۰ روز در مناطق زلزله زده سفید سنگ مستقر بودند.

 

وی هدف اصلی از برگزاری این اردوها را علاوه بر محرومیت زدائی، رساندن پیام انقلاب اسلامی به مناطق دور دست عنوان کرد و گفت: اردوهای جهادی فرصت مناسبی برای تبیین و ترویج اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی است که می توان با اقدام جهادی و کار گروهی به این مهم سرعت بخشید.

 

زلزله ۶ ریشتری ۱۶ فرودین امسال در منطقه سفید سنگ فریمان یک کشته برجای گذاشت و باعث تخریب بسیاری از منازل روستائی در این منطقه شد.

 

امسال بالغ بر یکهزار جهادگر بسیجی در قالب ۱۸ گروه جهادی از اقشار محلات، دانش آموزی، دانشجویی، جامعه زنان، جامعه پزشکی و متخصصین به مناطق محروم در شهرستانهای تربت حیدریه، رشتخوار و فریمان اعزام شدند.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری ار دو پاسگاه پلیس راه خراسان رضوی ۸۴ درصد منابع آبی خراسان رضوی در بخش کشاورزی است/جهاد کشاورزی فعالیت خاصی برای کنترل منابع آبی ندارد/طرح های جهاد کشاورزی باید الزام آور شود ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در تربت حیدریه بودجه شهرداری تربت حیدریه ۷۱۰ میلیارد ریال برآورد شد بازسازی کاروانسرای لاری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار می شود رفتار مناسب با معتادان بهبود یافته برگشت موفقیت آمیز به آغوش جامعه را بهمراه دارد «منوچهر امینیان» افسر انقلابی تیپ ۱۷۷ ارتش در تربت حیدریه برگزاری جشنواره منطقه ای خاتون خورشید در تربت حیدریه روایتی از پروژه های نیمه تمام تربت حیدریه/ از زخم کلنگ های یادگاری بر زمین مانده دولتها تا چشم انتظاری بودجه برای تکمیل پروژه ها حضور تماشایی ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن، پیام اقتدار ملی و مبارزه با نظام سلطه را به جهان مخابره کرد جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی عصبانی است/دشمن جایگاه رهبری و القای ناامیدی در بین جامعه را هدف قرار داده است جودوی کشور نیازمند بروز رسانی است