بدون نظر
 
مسئول بسیج دانشجویی تربت حیدریه:
اعزام گروه جهادی دانشگاه آزاد تربت حیدریه به مناطق زلزله زده سفید سنگ
تاریخ انتشار : ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ در ۱:۳۴ ب.ظ
 
مسئول بسیج دانشجویی تربت حیدریه از اعزام گروه جهادی "دانشجوی شهید مجید ذباح"دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه به مناطق زلزله زده سفید سنگ فریمان خبر داد.

محمد علی یعقوبی ظهر امروز در حاشیه اعزام گروه جهادی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: این گروه جهادی متشکل از ۲۵ جهادگر بسیجی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه، اردوی جهادی بسیج سازندگی را از امروز به مدت یک هفته در منطقه زلزله زده سفید سنگ فریمان برگزار می کنند.

 

وی مهمترین عرصه فعالیت این گروه را عمران و آبادانی و فرهنگی اجتماعی عنوان کرد و افزود: احداث و مرمت منازل تخریب شده بر اثر زلزله اخیر و همچنین ساخت دامداری برای دامهای سبک و سنگین مردم محروم روستا در اولویت برنامه های این گروه جهادی گنجانده شده است.

 

یعقوبی با بیان اینکه فعالیت های آموزشی و فرهنگی از دیگر برنامه های این گروه است، افزود: برگزاری حلقات بصیرتی و معرفتی و ارائه سبک زندگی اسلامی و ایرانی و بیان مطالبات و دغدغه های نظام و رهبری توسط این گروه جهادی انجام می شود.

 

مسئول بسیج دانشجویی تربت حیدریه بیان کرد: مردادماه امسال دو گروه جهادی منتظران خورشید(خواهر و برادر) از دانشگاههای دولتی، پیام نور، علوم پزشکی و سما به مدت ۱۰ روز در عرصه های عمران و آبادانی، بهداشت و درمان، فرهنگی و اجتماعی هر کدام به مدت ۱۰ روز در مناطق زلزله زده سفید سنگ مستقر بودند.

 

وی هدف اصلی از برگزاری این اردوها را علاوه بر محرومیت زدائی، رساندن پیام انقلاب اسلامی به مناطق دور دست عنوان کرد و گفت: اردوهای جهادی فرصت مناسبی برای تبیین و ترویج اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی است که می توان با اقدام جهادی و کار گروهی به این مهم سرعت بخشید.

 

زلزله ۶ ریشتری ۱۶ فرودین امسال در منطقه سفید سنگ فریمان یک کشته برجای گذاشت و باعث تخریب بسیاری از منازل روستائی در این منطقه شد.

 

امسال بالغ بر یکهزار جهادگر بسیجی در قالب ۱۸ گروه جهادی از اقشار محلات، دانش آموزی، دانشجویی، جامعه زنان، جامعه پزشکی و متخصصین به مناطق محروم در شهرستانهای تربت حیدریه، رشتخوار و فریمان اعزام شدند.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دشمن با جنگ روانی بدنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام است ورودی ۶۰ هزار پرونده به حوزه قضایی تربت حیدریه نماز عید سعید فطر تربت حیدریه در محل مسجد جامع برگزار می شود فسیل های ۶۵ میلیون ساله در تربت حیدریه رونمایی شدتد مجمع مشورتی نماد برون سپاری و مشارکت جوانان در تصمیم گیری و تصمیم سازی های کشور است محوطه تاریخی تازه کشف شده در تربت حیدریه به سایت گردشگری تبدیل می شود راه بلدان محلی تربت حیدریه آموزش می بینند امت اسلامی در آینده ای نزدیک نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را جشن خواهد گرفت/جریان مقاومت آمال نظام سلطه را در هم پیچیده است وحدت امت اسلامی و اعلام تشکیل جریان مقاومت در جهان مهمترین پیام روز جهانی قدس است/شعار نیل تا فرات به بقای صهیونیست ها تنزل یافت/شلیک چندین موشک تن نتانیاهو را به لرزه انداخت راهپیمایی روز جهانی قدس، دفاع از امنیت و منافع ملی است امام خمینی(ره) مسیر تاریخ را تغییر داد تراز بازرگانی خارجی گمرکات خراسان رضوی ۲۷۸ میلیون دلار اعلام شد