بدون نظر
 
مسئول بسیج سازندگی تربت حیدریه خبر داد؛
اعزام نخستین گروه جهادی تربت حیدریه به مناطق زلزله زده کرمانشاه
تاریخ انتشار : ۰۱ آذر ۱۳۹۶ در ۱۲:۵۶ ب.ظ
 
مسئول بسیج سازندگی تربت حیدریه از اعزام نخستین گروه جهادی به مناطق زلزله زده کرمانشاه در هفته جاری خبر داد.

حسین صادق در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: طبق تقسیم کار انجام گرفته بین ارتش و سپاه در بازسازی مناطق زلزله زده و با توجه به اینکه بنیاد مسکن بازسازی روستاهای زلزله زده را به قرارگاه خاتم الانبیا(ص) واگذار کرده این مهم با حضور جهادگران بسیجی به انجام خواهد رسید.

 

وی بیان داشت: قرارگاه خاتم الانبیا(ص) سپاه به پشتوانه نیروهای جهادی در بسیج سازندگی مناطق آسیب دیده را مرمت و بازسازی می کند.

 

مسئول بسیج سازندگی تربت حیدریه گفت: در همین راستا و طبق تقسیم بندی انجام شده بین سپاه های استانی ۶ روستا به سپاه امام رضا(ع) در خراسان رضوی واگذار شده که نخستین گروه جهادی تربت حیدریه متشکل از ۲۵ جهادگر از حوزه امام رضا(ع) جلگه رخ طی هفته جاری به مناطق زلزله زده کرمانشاه اعزام می شوند.

 

وی خاطر نشان کرد: عرصه فعالیت در مناطق زلزله زده برای گروههای جهادی مشخص و به محض ورود به مناطق شروع به بازسازی خواهند کرد.

 

پیش از این فرمانده سپاه تربت حیدریه از ثبت نام ۳ گروه جهادی متشکل از ۶۰ جهاد گر بسیجی برای اعزام به غرب کشور خبر داده بود.

 

به گفته مسئول بسیج سازندگی تربت حیدریه تابستان امسال ۲۰ گروه جهادی متشکل از یکهزار بسیجی در عرصه های عمران و آبادانی، بهداشت و درمان، فرهنگی و اجتماعی و اقتصاد مقاومتی با محوریت خدمت رسانی به مناطق محروم فعالیت کردند.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
هزینه ۲ میلیارد ریالی شهرداری برای فضای سبز ویژه نوروز حضور در مسابقات آسیایی جاکارتا مهمترین میدان رقابت حسن تفتیان در سال آینده پرداخت ۹۰ درصد مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی/توزیع ۲۰۰ تن میوه شب عید در تربت حیدریه خراسان رضوی با جشن نوروزگاه به استقبال بهار می رود نظام اسلامی ایران با دو رکن جمهوریت و اسلامیت پایدار است کلنگ زنی ۵ واحد آموزشی خیر ساز در جلگه رخ تربت حیدریه ۸۴ میلیون لیتر بنزین در تربت حیدربه صرفه جویی شد استقبال شهروندان تربت حیدریه از بهار با چهارشنبه ای بدون خطر نخستین مرکز بی خطر سازی زباله های عفونی خراسان رضوی به بهره برداری رسید ابریشم بایگ تربت حیدریه ثبت آثار ملی می شود زعفرانی ترین شهر جهان به استقبال زائران و مسافران نوروزی می رود فعالیت تشکیلاتی و اثربخش جامعه مداحان، توطئه ها و نقشه دشمنان انقلاب را خنثی می کند