بدون نظر
 
مسئول بسیج سازندگی تربت حیدریه خبر داد؛
اعزام نخستین گروه جهادی تربت حیدریه به مناطق زلزله زده کرمانشاه
تاریخ انتشار : ۰۱ آذر ۱۳۹۶ در ۱۲:۵۶ ب.ظ
 
مسئول بسیج سازندگی تربت حیدریه از اعزام نخستین گروه جهادی به مناطق زلزله زده کرمانشاه در هفته جاری خبر داد.

حسین صادق در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: طبق تقسیم کار انجام گرفته بین ارتش و سپاه در بازسازی مناطق زلزله زده و با توجه به اینکه بنیاد مسکن بازسازی روستاهای زلزله زده را به قرارگاه خاتم الانبیا(ص) واگذار کرده این مهم با حضور جهادگران بسیجی به انجام خواهد رسید.

 

وی بیان داشت: قرارگاه خاتم الانبیا(ص) سپاه به پشتوانه نیروهای جهادی در بسیج سازندگی مناطق آسیب دیده را مرمت و بازسازی می کند.

 

مسئول بسیج سازندگی تربت حیدریه گفت: در همین راستا و طبق تقسیم بندی انجام شده بین سپاه های استانی ۶ روستا به سپاه امام رضا(ع) در خراسان رضوی واگذار شده که نخستین گروه جهادی تربت حیدریه متشکل از ۲۵ جهادگر از حوزه امام رضا(ع) جلگه رخ طی هفته جاری به مناطق زلزله زده کرمانشاه اعزام می شوند.

 

وی خاطر نشان کرد: عرصه فعالیت در مناطق زلزله زده برای گروههای جهادی مشخص و به محض ورود به مناطق شروع به بازسازی خواهند کرد.

 

پیش از این فرمانده سپاه تربت حیدریه از ثبت نام ۳ گروه جهادی متشکل از ۶۰ جهاد گر بسیجی برای اعزام به غرب کشور خبر داده بود.

 

به گفته مسئول بسیج سازندگی تربت حیدریه تابستان امسال ۲۰ گروه جهادی متشکل از یکهزار بسیجی در عرصه های عمران و آبادانی، بهداشت و درمان، فرهنگی و اجتماعی و اقتصاد مقاومتی با محوریت خدمت رسانی به مناطق محروم فعالیت کردند.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظارت استصوابی شورای نگهبان حافظ جمهوریت و اسلامیت نظام اسلامی است صنعت نوغانداری تربت حیدریه قربانی تصمیمات جزیره ای شده است سیاست گذاری صحیح در صنعت نوغانداری باعث تولید ثروت و اشتغال می شود در جنگ اقتصادی اطاعت تحت پرچم ولایت فقیه منجر به پیروزی می شود آغاز عملیات اجرایی فاز نخست فولاد رخ در مردادماه نقشه راه اقتصاد کشور بهبود فضای کسب و کار و مشارکت دادن مردم است/بازارهای منطقه ظرفیت عظیمی برای جهش اقتصادی ایران دارد بلوک زایمان طبیعی «ال دی آر» بیمارستان رازی تربت حیدریه به بهره برداری رسید همایش استانی تکریم امامزادگان و بقاع متبرکه در تربت حیدریه برگزار می شود امسال ۷ هزاز کلاس درس به فضای آموزشی کشور اضافه می شود/مشارکت ۱۰ هزار میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز بیماری خود ایمنی به نام «نمای رومی» اتفاقات بازار سکه و ارز در کشور مصداق سهل انگاری و بی تدبیری بود