بدون نظر
 
مسئول بسیج سازندگی تربت حیدریه خبر داد؛
اعزام نخستین گروه جهادی تربت حیدریه به مناطق زلزله زده کرمانشاه
تاریخ انتشار : ۰۱ آذر ۱۳۹۶ در ۱۲:۵۶ ب.ظ
 
مسئول بسیج سازندگی تربت حیدریه از اعزام نخستین گروه جهادی به مناطق زلزله زده کرمانشاه در هفته جاری خبر داد.

حسین صادق در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: طبق تقسیم کار انجام گرفته بین ارتش و سپاه در بازسازی مناطق زلزله زده و با توجه به اینکه بنیاد مسکن بازسازی روستاهای زلزله زده را به قرارگاه خاتم الانبیا(ص) واگذار کرده این مهم با حضور جهادگران بسیجی به انجام خواهد رسید.

 

وی بیان داشت: قرارگاه خاتم الانبیا(ص) سپاه به پشتوانه نیروهای جهادی در بسیج سازندگی مناطق آسیب دیده را مرمت و بازسازی می کند.

 

مسئول بسیج سازندگی تربت حیدریه گفت: در همین راستا و طبق تقسیم بندی انجام شده بین سپاه های استانی ۶ روستا به سپاه امام رضا(ع) در خراسان رضوی واگذار شده که نخستین گروه جهادی تربت حیدریه متشکل از ۲۵ جهادگر از حوزه امام رضا(ع) جلگه رخ طی هفته جاری به مناطق زلزله زده کرمانشاه اعزام می شوند.

 

وی خاطر نشان کرد: عرصه فعالیت در مناطق زلزله زده برای گروههای جهادی مشخص و به محض ورود به مناطق شروع به بازسازی خواهند کرد.

 

پیش از این فرمانده سپاه تربت حیدریه از ثبت نام ۳ گروه جهادی متشکل از ۶۰ جهاد گر بسیجی برای اعزام به غرب کشور خبر داده بود.

 

به گفته مسئول بسیج سازندگی تربت حیدریه تابستان امسال ۲۰ گروه جهادی متشکل از یکهزار بسیجی در عرصه های عمران و آبادانی، بهداشت و درمان، فرهنگی و اجتماعی و اقتصاد مقاومتی با محوریت خدمت رسانی به مناطق محروم فعالیت کردند.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است