بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
اعدام آیت الله نمر و جنایات ال سعود بی پاسخ نخواهد ماند/اوضاع داخلی عربستان ناآرام است
تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۹:۰۰ ق.ظ
 
خطیب جمعه تربت حیدریه با اشاره به موج رسانه ای ال سعود در خصوص اعدام آیت الله نمر افزود: اعدام شخصیت برجسته ای همچون آیت الله نمر و جنایات این رژیم کودک کش در یمن از سوی مسلمانان و آزادی خواهان عالم بی پاسخ نخواهد ماند.

حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: بازداشت و مجروح کردن آیت الله نمر هیچ مبنای حقوقی و قانونی ندارد و این اقدام نشان از بغض و کینه دوزی دولت تروریستی و وهابی ال سعود نسبت به علمای اسلام و مکتب اهل بیت(ع) دارد.

وی گفت: موج رسانه ای که ال سعود در خصوص  اعدام شیخ نمر راه انداخته یک بلوف سیاسی است و  حکومت نوپا و بی تجربه عربستان  درصدد آرام کردن  اوضاع نا بسامان داخلی است.

امام چمعه تربت حیدریه افزود: دولت قبلی ال سعود با اعتدال و به اصطلاح خودشان عقلانیت بهتری عمل می کرد و این اقدامات اخیر حاکی از آن است که اوضاع داخلی عربستان بسیار متشنج و نا ارام است.

شریعتی تبار وهابیت را مولود جبهه استکباردانست و بیان کرد: حکومت ال سعود  بعنوان سرکرده جنایات تروریستی تکفیری ها در منطقه و جهان اسلام اهداف نامشروع جبهه استکبار را تامین می کند.

امام جمعه تربت حیدریه اذعان کرد: اقدام وحشیانه و جاهلانه کشتار هزاران زن و کودک بی دفاع  یمنی تنفر افکار عمومی دنیا بخصوص مسلمین را بر انگیخته و  ال سعود را بیش از پیش به سقوط نزدیک کرده است.

شریعتی تبار تصریح کرد: بدون تردید نیروهای مردمی و انصار الله در یمن پیروز میدان خواهند بود این جنایات توسط ال سعود چیزی جز ذلت و خاری و خشم جامعه مسلمین را در پی نخواهد داشت.

امام جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: این جنایات و اقدام جاهلانه باعث بیداری بیش از پیش جهان اسلام خواهد شد و نور اسلام ناب محمدی(ص) بزودی تمام گیتی را فرا می گیرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مطالبات زعفرانکاران تا پایان اردیبهشت پرداخت می شود بیش از ۱۷ هزار جعبه تخم نوغان در استانهای خراسان توزیع می شود تولید ماسک های دولایه استریل در جلگه رخ تربت حیدریه تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع تصرف اراضی دولتی در تربت حیدریه تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸