بدون نظر
 
‍پلمپی که حاشیه ساز شد
اعتراض کانونهای تبلیغاتی تربت حیدریه به نحوه پلمپ حاشیه ساز بیلبوردهای تبلیغاتی سطح شهر
تاریخ انتشار : ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ در ۱:۲۶ ب.ظ
 
چند روزی است که نحوه پلمپ بیلبوردهای ،تبلیغاتی تربت حیدریه نقل محافل خبری شده و این اقدام حااشیه ساز واحد فرهنگی شهرداری در نهایت به عذرخواهی شهردار منجر می شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ شهر ۱۳۰ هزاری نفری تربت حیدریه حدود ۱۰۰ بیلبورد تبلیغاتی در ابعاد مختلف شهری،دارد که اغلب آن در میادین شلوغ و پر رفت و امد و همچنین ایستگاههای تاکسی و اتوبوس نصب شده است.

چند روزی است که نحوه پلمپ بیلبوردهای ،تبلیغاتی تربت حیدریه نقل محافل خبری شده و این اقدام حااشیه ساز واحد فرهنگی شهرداری در نهایت به عذرخواهی شهردار منجر می شود.

محمود خاکساری به عنوان یکی از مدیران کانون آگهی و تبلیغات تربت حیدریه طی در این خصوص از بی توجهی شهرداری تربت نسبت به عقد قراد با کانونهای تبلیغاتی سطح شهر گلایه کرد و افزود: چندین بار در طول سال گذشته مدیران همه کانونهای تبلیغاتی سطح شهر به شهرداری مراجعه و خواستار عقد قرار داد با شهرداری شدند، اما متاسفانه هیچگونه قراردادی منعقد نشد و فقط به صورت علی الحساب از کانونها مبالغی دریافت شد.

وی افزود: متاسفانه در روزهای اخیر شهرداری به بهانه نبود قرار داد و با بی سلیقگی تمام نسبت به نصب بنر ( پلمب شد ) بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی سطح شهر و روی تبلیغات صاحبان کالا اقدام کرده که با این کار هم باعث بی اعتبار شدن کانونهای تبلیغاتی و هم باعث لکه دار شدن اعتبار صاحبان کالا و مشاغل و مشتریان ما شده اند.

خاکساری با توجه به عذر خواهی شهردار گفت: گرچه شهردار بابت این موضوع اظهار بی اطلاعی و عذر خواهی کرده، اما خسارت مادی و معنوی که به کانون ها وارد شده با عذر خواهی وی جبران نخواهد شد و باید بررسی و پیگیری دقیق شود که چه کسانی و به چه دلیلی و بدون هماهنگی با شهردار دست به چنین رفتاری زده اند و با اعتبار و آبروی کانونهای تبلیغاتی شهر و صاحبان کالا بازی کرده اند.

نحوه پلمپ تابلو های تبلیغاتی زیبنده و در شان شهروندان و شهرداری نیست

پس از پلمپ تعدادی از تابلو ها و بیلبورد های تبلیغاتی در سطح شهر سعید اکبریان، سرپرست شهرداری تربت حیدریه اعلام کرد: قبل از آغاز تبلیغات انتخابات مجلس و شورای شهر با توجه به اتمام قرارداد کانون‌های تبلیغاتی که از سال ۹۹ قرارداد نداشتند و بدهی های خود را پرداخت نکرده بودند، اخطارها و تذکرات لازم به مدیران محترم این کانون ها داده شده بود

وی افزود: طی مراحلی و در جلساتی که با حضور مدیران این کانون های تبلیغاتی برگزار شده بود رقم بدهی های مشخص و به این عزیزان اعلام شد.

اکبریان گفت: علی رغم تذکرات متعدد، متاسفانه مدیران کانون‌های تبلیغاتی اهتمام و اقدامی برای تعیین تکلیف و پرداخت بدهی خود نداشتند و اداره حقوقی شهرداری بنا بر وظیفه خود اقدام به صدور حکم پلمپ کرده بود که البته با بدسلیقگی و ناهماهنگی های اداری، بنرهای پلمپ به شکل نازیبایی بر روی بیلبورد ها نصب شده است.

اکبریان با بیان اینکه این پلمپ بدون اطلاع اینجانب بوده و همکاران در راستای وظایف قانونی خود عمل کرده اند گفت: نحوه این پلمپ ها زیبنده و در شان شهر، شهروندان و شهرداری نبوده و یقینا اشخاص و شرکت هایی که تبلیغات آنان بر روی بیلبورد ها نصب و در حال اکران بوده هیچ قصوری ندارند و از این عزیزان عذرخواهی می‌کنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیوست عدالت در وزارت بهداشت خدمت رسانی به مناطق محروم است واردات واکسن طی دو هفته آینده به ۱۶۰ میلیون دز می رسد / ۷۶ میلیون جمعیت کشور واکسینه شده اند بیمارستان ۲۷۲ تختخوابی امام حسین علیه السلام تربت حیدریه افتتاح شد وزیر بهداشت وارد تربت حیدریه شد مرزبانی از دین مهمترین میثاق طلاب و روحانیون است خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی آغاز شد پسته‌کاران پسته خندان نیستند مهمترین دستاورد سفرهای استانی دولت محرومیت زدایی از مناطق محروم است پروژه های نیمه تمام ورزشی تربت حیدریه معطل ۱۸ میلیارد تومان اعتبار پیکر شهید محمد محمدی در تربت‌حیدریه تشییع شد بهره برداری از ۴ مینی چمن ورزشی در منطقه تربت حیدریه پارک جنگلی شهید حجتی تربت حیدریه فرصت مناسب برای تقویت گردشگری