بدون نظر
 
اظهارات هاشمی رفسنجانی از روی بدبختی و ورشکستگی خودش است/ آقای هاشمی و اطرافیانش نسبت به ملت ایران شناخت ندارند
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ در ۶:۱۷ ب.ظ
 
سید حمید روحانی مطرح کرد : اظهارات اخیر آقای هاشمی در خصوص مردم روستاها از روی بدبختی و ورشکستگی خودش است.

سید حمید روحانی در گفتگو با صبح توس گفت: هاشمی رفسنجانی از آنجایی که از صف مردم جدا شده و خط و مشی وی با خط امام و مردم مغایرت دارد، از ملت ایران شناخت نداشته و آرمان این ملت را درک نمی کند.

وی اظهار کرد: خط امام و ملت ایران، خط مقاومت است و آقای رفسنجانی فکر می کند از ملت و امام انتقام گرفته و خط مقاومت شکسته شده است، درصورتیکه با اینگونه ترفندها خط امام زیر سوال نمی رود و ملت ایران نیز از مقاومت همچنان حمایت می کنند.
روحانی درخصوص اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی در خصوص مردم روستاها گفت: آقای هاشمی و اطرافیانش و نورچشمی ها، آقازاده ها و رفاه طلب ها نسبت به ملت ایران شناخت ندارند و هر روز به شیوه ای سعی می کنند ملت را زیرسوال ببرند، روزی شورای نگهبان را مورد حمله قرار می دهند، روزی روستائیان ایران را مورد تمسخر قرار می دهند و روزی در جهت ایجاد فتنه در میان ملت ایران گام برمی دارند.
وی افزود: اما همه اینها نشان دهنده ورشکستگی آنها است و نشان می دهد آنها خودشان فهمیده اند که در میان ملت ایران جایگاه و اعتباری ندارند و این حرف های هاشمی از روی بدبختی و ورشکستگی خودش است.
وی اذعان کرد: درخصوص اظهارنظر آقای هاشمی نباید اعتنا کرد و درکنار این حربه ی وی بایستی بی تفاوت بود  زیرا کسی که خود را از مردم جدا می کند و در صدد سازش با آمریکا است، نمی تواند مردمی باشد.
انتهای پیام/ج

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد فرهنگ دفاع مقدس باید در قالب های مختلف به نسل های آینده منتقل شود