بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
اظهارات اخیر فرماندار تربت حیدریه برای مردم قابل تحمل نیست/ما هنوز از شر تربیت یافتگان غرب و شرق خلاص نشدیم
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ در ۱:۴۷ ب.ظ
 
حجت الاسلام عصمتی گفت: آنهایی که امید به تیم مالی و اقتصادی بایدن دارند را به جمله معروف امام راحل ارجاع می دهیم که فرمودند: ما از شر رضاخان و محمدرضا پهلوی خلاص شدیم، اما از تربیت یافتگان غرب و شرق به این زودی ها نجات نخواهیم یافت.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه در آئین خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه اظهار کرد:
مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی از ارکان اصلی نظام اسلامی است و بی شک این غده سرطانی نابود خواهد شد

وی تصریح کرد: آنهایی که می گویند اینکه بگویید ۲۵ سال دیگر اسراییلی نیست تبعات دارد، آیا از ناخدای کشتی انقلاب نفهمیدند و نشنیدند که فرموده موضع قاطع ما در مقابل با اسراییل به نفع جمهوری اسلامی است؟

حجت الاسلام عصمتی بیان داشت: اینکه ۲۵ سال دیگر اسرائیل وجود ندارد، این مصوبه مجلس نبست بلکه سخن مقام عظمای ولایت است که با آن دیدبانی وسیع خود این حقیقت و بشارت نابودی رژیم صهیونیستی را به ما نوید داده و گوینده(فرماندار) نفهمیده و نسنجیده سخن گفته است.

عصمتی بیان کرد: در خصوص اینکه می گویند مجلس انقلابی چگونه بوده، همین بس که که اگر هیچ کاری که این مجلس نکرده جز مصوبه از سرگیری انرژی هسته ای، همین خود سرآمد کاری است که تمام مجلس قبل کرده است.

وی افزود: مردم انقلابی تربت حیدریه همیشه بیدار و متوجه هستند و همجنان مطالبه دارند و این اظهارات در این شهر قابل تحمل نیست.

ما هنوز از شر تربیت یافتگان غرب و شرق خلاص نشدیم

حجت الاسلام عصمتی گفت: آنهایی که امید به تیم مالی و اقتصادی بایدن دارند را به جمله معروف امام راحل ارجاع می دهیم که فرمودند: ما از شر رضاخان و محمدرضا پهلوی خلاص شدیم، اما از تربیت یافتگان غرب و شرق به این زودی ها نجات نخواهیم یافت.

خطیب جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: کسی که در مکتب اسلام تربیت نشده و با معارف اسلام در حوزه سیاست داخلی و خارجی و احکام اجتماعی و فردی تربیت نشده ممکن است چنین اظهاراتی داشته باشد.

وی افزود: فرمایشات امام و رهبری راهگشای راه ماست و اگر خواسته باشیم ثبات قدم داشته باشیم تنها راه آن تبعیت از ولی جامعه اسلامی است که امروز مقام معظم رهبری این نعمت را به ما عنایت کرده است.

یک موی سر نظامیان عزیز این کشور به صدها دیپلمات واداده به بیگانه شرف دارد

حجت الاسلام عصمتی در پاسخ به این جمله که گفته شده؛ اگر این دولت و تفکر سیاسی نتوانسته مشکلات را حل کند، دولت جوان و انقلابی هم به طریق اولی نخواهد توانست، گفت: مسوولیت در دست جوانان ریشه دینی دارد و صرف پیر بودن در مسوولیت، منطق اصحاب صقیفه است و آنجایی که گفتند علی علیه السلام سن کم دارد، لذا حل مشکلات کشور به دست دولت جوان و انقلابی برخاسته از دین است.

امام جمعه تربت حیدریه تصریح کرد: رهبری چندین بار فرمودند که دولت جوان انقلابی می تواند مشکلات را حل کند و این کلام هم مبنای روایی دارد و هم تجربه ای است که امت اسلام داشتند و مبتنی بر منطقی استوار از کتاب و سنت است.

وی بیان کرد: مگر دولت جوان و انقلابی با سرکار آمدن فقط یک نظامی است، هر چند یک موی سر نظامیان عزیز این کشور به صدها دیپلمات واداده به بیگانه شرف دارد، اما دولت جوان انقلابی الزاما معنایش این نیست که رییس دولت نظامی باشد، دولت شهید رجایی دولت جوان و انقلابی بود.

خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: دولت جوان و انقلابی یعنی انسان کارآمد و مفید که وقتش را صرف مردم کند و ما طرفدار چنین دولتی هستیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شناسایی ۶ بیمار مشکوک به کرونای جهش یافته در تربت حیدریه درتعظیم شعائرمذهبی اقتضای زمان را درنظر بگیریم راویان دفاع ‌مقدس ذخیره نظام هستند سوء مدیریت جهاد کشاورزی کمبود مقطعی مرغ را رقم زد سند چشم‌انداز توسعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نویدبخش تحول در حوزه آموزش است تولید ۳۲۱ تن ماهیان سردآبی و گرمابی در شهرستان تربت حیدریه ارتقاء مسیر جاده ای تربت حیدریه به نیشابور باعث توسعه اقتصادی منطقه می شود زمین دانشگاه فرهنگیان تربت ‌حیدریه در انتظار ردیف اعتبارات مصوب ملی است معرفی نشریه بخارا در کتابخانه شهید بهشتی تربت حیدریه آغاز مرحله دوم واکسیناسیون علیه کرونا در تربت حیدریه ششمین جشنواره ملی عکس زعفران برگزیدگان خود را شناخت تولید ۳۲۰هزار قطعه ماهیان زینتی در شهرستان تربت حیدریه