بدون نظر
 
رئیس اتحادیه بنک داران تربت حیدریه:
اصناف و بازاریان نقش عمده ای در پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی دارند
تاریخ انتشار : ۰۱ تیر ۱۳۹۴ در ۱:۵۰ ب.ظ
 
رئیس اتحادیه بنک داران تربت حیدریه گفت: اصناف و بازاریان تربت حیدریه به مانند سایر کسبه و تجار کشور در پیروزی و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش بسزایی را ایفا کردند.

محمد مصطفوی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار داشت: شهرستان تربت حیدریه 43 روز قبل از پیروزی انقلاب اسلامی شهر را از لوث وجود ایادی رژیم منحوس پهلوی پاکسازی کرد، که در این مبارزه بازاریان و کسبه نقش خود را بخوبی ایفا کردند.

 

وی افزود: از10 شهیدی که در آن دوران مردم تربت حیدریه تقدیم انقلاب اسلامی کردند،4 شهید عضو اصناف و بازاریان این شهرستان بودند که همگان با سایر مردم در این پیروزی شیرین نقش آفرین بودند.

 

مصطفوی خاطر نشان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی هم اصناف و بازاریان در دوران جنگ تحمیلی با کمک به ارتزاق عمومی و با حمایت و ارسال مایحتاج رزمندگان اسلام به خط مبارزه با جبهه استکبار در کمک به حفظ تمامیت ارضی کشور نقش خود را ایفا کردند.

 

رئیس اتحادیه بنک داران تربت حیدریه نقش اصناف در دفاع مقدس را مهم دانست و گفت: بواسطه وجود ۱۳۸ اتحادیه صنفی، بازاریان در دوران جنگ نحمیلی نقشی مهمی داشتند، زیرا مردم در آن دوران نشان دادند انقلاب خود را دوست دارند و برای ایفای نقش خود، بارسنگینی را تحمل کردند.

 

وی بیان کرد: امروزدشمنان نظام اسلامی از جنگ نظامی ناامید شدند و اقتصاد و فرهنگ ملت را نشانه رفتند و بازاریان و اصناف می توانند با رعایت انصاف و تکریم مشتریان و حمایت از تولید داخلی ضمن نقش آفرینی در اقتصادی شکوفا، در عرصه جنگ اقتصادی هم دشمن را مایوس و ناامید کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه زائران رضوی، حسینی می‌شوند/ برادران افغان از مرز دوغارون تا کربلای معلا/ پیش‌بینی ورود بیش از ۴۰ هزار زائر افغانستانی برای شرکت در راهپیمایی جهانی اربعین حسینی سانحه رانندگی در محور مشهد به تربت حیدریه ۱۸ کشته و مصدوم برجای گذاشت