بدون نظر
 
رئیس اتحادیه بنک داران تربت حیدریه:
اصناف و بازاریان نقش عمده ای در پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی دارند
تاریخ انتشار : ۰۱ تیر ۱۳۹۴ در ۱:۵۰ ب.ظ
 
رئیس اتحادیه بنک داران تربت حیدریه گفت: اصناف و بازاریان تربت حیدریه به مانند سایر کسبه و تجار کشور در پیروزی و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش بسزایی را ایفا کردند.

محمد مصطفوی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار داشت: شهرستان تربت حیدریه 43 روز قبل از پیروزی انقلاب اسلامی شهر را از لوث وجود ایادی رژیم منحوس پهلوی پاکسازی کرد، که در این مبارزه بازاریان و کسبه نقش خود را بخوبی ایفا کردند.

 

وی افزود: از10 شهیدی که در آن دوران مردم تربت حیدریه تقدیم انقلاب اسلامی کردند،4 شهید عضو اصناف و بازاریان این شهرستان بودند که همگان با سایر مردم در این پیروزی شیرین نقش آفرین بودند.

 

مصطفوی خاطر نشان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی هم اصناف و بازاریان در دوران جنگ تحمیلی با کمک به ارتزاق عمومی و با حمایت و ارسال مایحتاج رزمندگان اسلام به خط مبارزه با جبهه استکبار در کمک به حفظ تمامیت ارضی کشور نقش خود را ایفا کردند.

 

رئیس اتحادیه بنک داران تربت حیدریه نقش اصناف در دفاع مقدس را مهم دانست و گفت: بواسطه وجود ۱۳۸ اتحادیه صنفی، بازاریان در دوران جنگ نحمیلی نقشی مهمی داشتند، زیرا مردم در آن دوران نشان دادند انقلاب خود را دوست دارند و برای ایفای نقش خود، بارسنگینی را تحمل کردند.

 

وی بیان کرد: امروزدشمنان نظام اسلامی از جنگ نظامی ناامید شدند و اقتصاد و فرهنگ ملت را نشانه رفتند و بازاریان و اصناف می توانند با رعایت انصاف و تکریم مشتریان و حمایت از تولید داخلی ضمن نقش آفرینی در اقتصادی شکوفا، در عرصه جنگ اقتصادی هم دشمن را مایوس و ناامید کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد