بدون نظر
 
رئیس اتحادیه بنک داران تربت حیدریه:
اصناف و بازاریان نقش عمده ای در پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی دارند
تاریخ انتشار : ۰۱ تیر ۱۳۹۴ در ۱:۵۰ ب.ظ
 
رئیس اتحادیه بنک داران تربت حیدریه گفت: اصناف و بازاریان تربت حیدریه به مانند سایر کسبه و تجار کشور در پیروزی و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش بسزایی را ایفا کردند.

محمد مصطفوی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار داشت: شهرستان تربت حیدریه 43 روز قبل از پیروزی انقلاب اسلامی شهر را از لوث وجود ایادی رژیم منحوس پهلوی پاکسازی کرد، که در این مبارزه بازاریان و کسبه نقش خود را بخوبی ایفا کردند.

 

وی افزود: از10 شهیدی که در آن دوران مردم تربت حیدریه تقدیم انقلاب اسلامی کردند،4 شهید عضو اصناف و بازاریان این شهرستان بودند که همگان با سایر مردم در این پیروزی شیرین نقش آفرین بودند.

 

مصطفوی خاطر نشان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی هم اصناف و بازاریان در دوران جنگ تحمیلی با کمک به ارتزاق عمومی و با حمایت و ارسال مایحتاج رزمندگان اسلام به خط مبارزه با جبهه استکبار در کمک به حفظ تمامیت ارضی کشور نقش خود را ایفا کردند.

 

رئیس اتحادیه بنک داران تربت حیدریه نقش اصناف در دفاع مقدس را مهم دانست و گفت: بواسطه وجود ۱۳۸ اتحادیه صنفی، بازاریان در دوران جنگ نحمیلی نقشی مهمی داشتند، زیرا مردم در آن دوران نشان دادند انقلاب خود را دوست دارند و برای ایفای نقش خود، بارسنگینی را تحمل کردند.

 

وی بیان کرد: امروزدشمنان نظام اسلامی از جنگ نظامی ناامید شدند و اقتصاد و فرهنگ ملت را نشانه رفتند و بازاریان و اصناف می توانند با رعایت انصاف و تکریم مشتریان و حمایت از تولید داخلی ضمن نقش آفرینی در اقتصادی شکوفا، در عرصه جنگ اقتصادی هم دشمن را مایوس و ناامید کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین المپیاد ورزش محلات تربت حیدریه برگزار می شود بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است