بدون نظر
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه:
اصناف و بازاریان در شکوفائی رونق اقتصادی نقش موثری دارند
تاریخ انتشار : ۰۱ تیر ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۳ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه گفت: اصناف و بازاریان نقش ویژه ای در شکوفائی رونق اقتصادی کشور و حمایت از تولید در داخل ایفا کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حسن فتحی نیا اظهار کرد: اصناف در شکل گیری انقلاب اسلامی و استمرار آن و در میدان جهاد و ایثار و حمایت از رزمندگان اسلام نقش عمده ای را ایفا کردند.

 

وی با تبریک روز اصناف افزود: روز اصناف فرصتی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و بازاریان و ارج نهادن به ارزشهای معنوی، اجتماعی و اقتصادی این زحمت کشان واقعی در عرصه های کار و تلاش است.

 

فرماندار تربت حیدریه گفت: از آنجائی که اصناف از نزدیک با مردم در ارتباط است در تحقق اسیاست های اقتصاد مقاومتی و شعار سال می تواند یکی از حلقه های وصل ملت و دولت در این خصوص باشد و  در رونق بیشتر فضای کسب و کار نقش بیتشری را ایفا کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود