بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
اصناف و بازاریان به سهم خود به آرامش بازار کمک کنند
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۷ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: دولت بعنوان تسهیل کننده در کنار اصناف، حامی بازار و مصرف کننده است و انتظار داریم بازاریان به سهم خود و با خود مراقبتی به آرامش بازار کمک کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، علی رستمی فرماندار تربت حیدریه صبح امروز در نشست تخصصی با کمیسیون های نظارت و بازرسی اتحادیه های اصناف اظهار کرد: بازاریان همواره به جهت تصمیماتی که گرفته می شود و بدون اینکه نقشی در این تصمیم گیری های داشته باشند در همه میادین و بحرانها همراهی کردند.

وی با بیان اینکه دولت باید کمترین نقش را در دخالت بازار داشته باشد، افزود: اعتماد کافی به بازار داریم و همواره از نقش خود کنترلی بازار و مکانیزم های نظارتی برآن نیز حمایت کردیم و معتقدیم که دولت باید کمترین نقش را در بازار داشته باشد.

رستمی تصریح کرد: دولت بعنوان تسهیل کننده در کنار اصناف، حامی بازار و مصرف کننده است و انتظار داریم بازاریان به سهم خود و با خود مراقبتی به آرامش بازار کمک کنند.

فرماندار تربت حیدریه با بیان اینکه کنترل بازار با بگیر و ببند حل نمی شود، گفت: باید قواعد و اشکالات اصلی بازار در حوزه های مختلف رفع شود، لذا نباید با اقدامات غیر کارشناسی به تهیج  و هرج و مرج در بازار پرداخت و تا مادامی که سیستم های نظارتی خود اصناف و بازاریان فعال باشد این اتفاق نخواهد افتاد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر در جنگ تمام عیار اقتصادی قرار گرفتیم و تمام گلوگاههایی که امکان تزریق منابع از ان وجود دارد را بسته اند و در این شرایط باید با اتحاد و وحدت رویه در کنار هم باشیم، کما اینکه این تجربه را در دوران دفاع مقدس داشتیم و کامیونداران و بازاریان و اصناف نیز در پشتیبانی از رزمندگان اسلام نقش بسزایی ایفا کردند.

فرماندار تربت حیدریه تاکید کرد: با قوانین و مقررات دوران آرامش نمی توان به جنگ اقتصادی با دشمن رفت، لذا باید قانونگذاری متناسب با زمان حاضر انجام بگیرد تا بتوانیم دشمن را از عرصه میدان سخت خارج کنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دستهای قاتل خاموش بر گریبان مادر و فرزندانش نظام جمهوری اسلامی برخاسته از حقیقت اسلام است/مردم نماینده ای در تراز گام دوم انقلاب انتخاب کنند تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند