بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
اصناف و بازاریان به سهم خود به آرامش بازار کمک کنند
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۷ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: دولت بعنوان تسهیل کننده در کنار اصناف، حامی بازار و مصرف کننده است و انتظار داریم بازاریان به سهم خود و با خود مراقبتی به آرامش بازار کمک کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، علی رستمی فرماندار تربت حیدریه صبح امروز در نشست تخصصی با کمیسیون های نظارت و بازرسی اتحادیه های اصناف اظهار کرد: بازاریان همواره به جهت تصمیماتی که گرفته می شود و بدون اینکه نقشی در این تصمیم گیری های داشته باشند در همه میادین و بحرانها همراهی کردند.

وی با بیان اینکه دولت باید کمترین نقش را در دخالت بازار داشته باشد، افزود: اعتماد کافی به بازار داریم و همواره از نقش خود کنترلی بازار و مکانیزم های نظارتی برآن نیز حمایت کردیم و معتقدیم که دولت باید کمترین نقش را در بازار داشته باشد.

رستمی تصریح کرد: دولت بعنوان تسهیل کننده در کنار اصناف، حامی بازار و مصرف کننده است و انتظار داریم بازاریان به سهم خود و با خود مراقبتی به آرامش بازار کمک کنند.

فرماندار تربت حیدریه با بیان اینکه کنترل بازار با بگیر و ببند حل نمی شود، گفت: باید قواعد و اشکالات اصلی بازار در حوزه های مختلف رفع شود، لذا نباید با اقدامات غیر کارشناسی به تهیج  و هرج و مرج در بازار پرداخت و تا مادامی که سیستم های نظارتی خود اصناف و بازاریان فعال باشد این اتفاق نخواهد افتاد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر در جنگ تمام عیار اقتصادی قرار گرفتیم و تمام گلوگاههایی که امکان تزریق منابع از ان وجود دارد را بسته اند و در این شرایط باید با اتحاد و وحدت رویه در کنار هم باشیم، کما اینکه این تجربه را در دوران دفاع مقدس داشتیم و کامیونداران و بازاریان و اصناف نیز در پشتیبانی از رزمندگان اسلام نقش بسزایی ایفا کردند.

فرماندار تربت حیدریه تاکید کرد: با قوانین و مقررات دوران آرامش نمی توان به جنگ اقتصادی با دشمن رفت، لذا باید قانونگذاری متناسب با زمان حاضر انجام بگیرد تا بتوانیم دشمن را از عرصه میدان سخت خارج کنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام