بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
اصناف و بازاریان به سهم خود به آرامش بازار کمک کنند
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۷ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: دولت بعنوان تسهیل کننده در کنار اصناف، حامی بازار و مصرف کننده است و انتظار داریم بازاریان به سهم خود و با خود مراقبتی به آرامش بازار کمک کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، علی رستمی فرماندار تربت حیدریه صبح امروز در نشست تخصصی با کمیسیون های نظارت و بازرسی اتحادیه های اصناف اظهار کرد: بازاریان همواره به جهت تصمیماتی که گرفته می شود و بدون اینکه نقشی در این تصمیم گیری های داشته باشند در همه میادین و بحرانها همراهی کردند.

وی با بیان اینکه دولت باید کمترین نقش را در دخالت بازار داشته باشد، افزود: اعتماد کافی به بازار داریم و همواره از نقش خود کنترلی بازار و مکانیزم های نظارتی برآن نیز حمایت کردیم و معتقدیم که دولت باید کمترین نقش را در بازار داشته باشد.

رستمی تصریح کرد: دولت بعنوان تسهیل کننده در کنار اصناف، حامی بازار و مصرف کننده است و انتظار داریم بازاریان به سهم خود و با خود مراقبتی به آرامش بازار کمک کنند.

فرماندار تربت حیدریه با بیان اینکه کنترل بازار با بگیر و ببند حل نمی شود، گفت: باید قواعد و اشکالات اصلی بازار در حوزه های مختلف رفع شود، لذا نباید با اقدامات غیر کارشناسی به تهیج  و هرج و مرج در بازار پرداخت و تا مادامی که سیستم های نظارتی خود اصناف و بازاریان فعال باشد این اتفاق نخواهد افتاد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر در جنگ تمام عیار اقتصادی قرار گرفتیم و تمام گلوگاههایی که امکان تزریق منابع از ان وجود دارد را بسته اند و در این شرایط باید با اتحاد و وحدت رویه در کنار هم باشیم، کما اینکه این تجربه را در دوران دفاع مقدس داشتیم و کامیونداران و بازاریان و اصناف نیز در پشتیبانی از رزمندگان اسلام نقش بسزایی ایفا کردند.

فرماندار تربت حیدریه تاکید کرد: با قوانین و مقررات دوران آرامش نمی توان به جنگ اقتصادی با دشمن رفت، لذا باید قانونگذاری متناسب با زمان حاضر انجام بگیرد تا بتوانیم دشمن را از عرصه میدان سخت خارج کنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد