بدون نظر
 
فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه:
اصلی ترین رسالت پاسداران ارتقای کیفی انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۳:۴۸ ب.ظ
 
فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه گفت: اصلی ترین رسالت پاسداران انقلاب اسلامی در کنار مردم و در این مرحله از نظام، کمک به ارتقای کیفی انقلاب و تلاش گسترده و همه جانبه برای تحقق جامعه و تمدن بزرگ اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، سرهنگ پاسدار فرضعلی گرایلی ظهر امروز در سخنان قبل از خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه با تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت بزرگ پاسدار اسلام حضرت سیدالشهدا(ع) افزود: باید با برنامه ریزی و اقدام همه جانبه با محوریت تربیت کادرهای مومن و متعهد و متخصص حرکت در مسیر توسعه انقلاب و تمدن اسلامی را فراهم سازیم.

 

وی اظهار کرد: صلابت، ایثار و شجاعت پاسداران انقلاب اسلامی، تمام توطئه های نظامی و امنیتی دشمن مستکبر را با شکست مواجه کرده است.

 

گرایلی بیان کرد: سپاه پاسداران ظرفیت منحصر به فردی است که بعد از نعمت اسلام و ولایت فقیه بعنوان مهمترین سرمایه انقلاب اسلامی محسوب می شود.

 

وی به برنامه ریزی دشمن در راستای ساقط کردن نظام اشاره کرد و افزود: دشمنان اسلام در صدد این هستند تا نرم افزار و فرهنگ انقلاب را از بین ببرند و آمده و گفته که انقلاب اسلامی را فقط از راه ضربه به محتوا و مغز می توان از بین برد.

 

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه تصریح کرد: عشق و دلبستگی به ولی فقیه رمز پیروزی این ملت در همه زمینه هاست و عامل تمام موفقیت ها هم اتصال امت با ولایت است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود