بدون نظر
 
رئیس هیأت تکواندو خراسان رضوی:
اصلی ترین اولویت تکواندو «استعداد یابی» و «قهرمان پروری» است
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ در ۷:۴۵ ق.ظ
 
رئیس هیئت تکواندوی خراسان رضوی مهمترین و اصلی ترین اولویت ورزش تکواندو را استعدادیابی و قهرمان پروری دانست و افزود: همه باید تلاش کند تا استعدادهای ورزشی جوانان و نوجوانان جامعه بخوبی شناخته و احیا شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حسین حسین زاده رئیس هیأت تکواندو خراسان رضوی در نشستی که با اعضای هیأت تکواندوی تربت حیدریه داشت با ابراز رضایت از وضعیت موجود این هیأت دراستان بر استعداد یابی و نخبه پروری به عنوان اصلی مهم در ورزش پرطرفدار وقهرمان پرور تکواندو تاکید کرد.

 

وی همچنین تعامل نزدیک و استفاده از توان بالقوه نهادهایی مانند آموزش و پرورش، بسیج، دانشگاهها و صدا وسیما را در تسریع این امر ضروری خواند وخاطر نشان کرد تربت حیدریه در این زمینه نسبت به سایر شهرستانها جایگاه رضایت بخشی دارد.

 

سید حمیدرضا امینی رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه نیز با تاکید بر تخصصی کردن فضاهای ورزشی در شهرستان افزود: تحقق این امر گرچه سخت و مستلزم صرف هزینه های بالاست ولی با حمایت استان مصمم برانجام آن هستیم.

 

سید حمیدرضا امینی با اشاره به پتانسیل بالای رشته تکواندو و قرار گرفتن این هیأت در جمع برترین های استان طی سه سال اخیر قهرمانی های استانی دراین رشته را امری عادی قلمداد نموده و حضور ورزشکاران رشته تکواندوی  این شهرستان در میادین معتبر کشوری و ملی را از اهداف پیش روی هیأت تکواندو ارزیابی کرد.

 

حسین ذاکری رئیس هیأت تکواندو تربت حیدریه هم در پایان این نشست ضمن اشاره به ساخت خانه تکواندو در شهرستان، آن را نقطه عطفی درنخبه پروری ورزشکاران این رشته در استان و کشور خواند و اضافه کرد تربت حیدریه می تواند میزبان خوبی برای برگزاری مسابقات استانی باشد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد