بدون نظر
 
معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه:
اصلاح محور مواصلاتی کدکن به نیشابور از نیمه دوم اردیبهشت
تاریخ انتشار : ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۰ ق.ظ
 
معاون فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه از اصلاح محور مواصلاتی کدکن به نیشابور در نیمه دوم اردیبهشت امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ در پی انتشار گزارشی از وضعیت نابسامان محور کدکن به نیشابور در این پایگاه خبری در تاریخ ۷ اردیبهشت ماه جاری و همچنین  انتقاد امام جمعه کدکن از وضعیت نابسامان جاده شهر کدکن منتهی به روستای تلخ بخش، معاون فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه در خصوص آخرین وضعیت این محور از اصلاح این معبر در نیمه دوم اردیبهشت امسال خبر داد.

 

احسان کریمی در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: تمام امکانات لازم را در خصوص شروع عملیات اصلاح معبر شهر کدکن تا محدوده روستای تلخ بخش بکار گرفته ایم و این پروژه از ۱۵ اردیبهشت ماه شروع به کار خواهد کرد.

 

وی با اشاره به اعتبار ۷ میلیارد ریالی این پروژه تصریح کرد: این جاده با طول ۳ کیلومتر عرض موجود ۱۰ روز پس از شروع به بهره برداری می رسد.

 

معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه البته وضعیت جوی آب و هوا را لازمه اجرای پروژه دانست و گفت: این اطمینان را می دهیم تا در صورتی که تغییری در شرایط آب و هوایی آن منطقه مطابق با آنچه که در پپیش بینی های هواشناسی موجود است، رخ ندهد یکشنبه هفته آینده کار را آغاز کنیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
Dirty Factual Statements About free spins Unveiled Celebrating the Women at Tufts کمیته برنامه ریزی شهرستان بی خاصیت است Top Five casino real money Urban myths تخلف دفاتر پیشخوان دولت در تربت حیدریه خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی