بدون نظر
 
مدیر عامل آبفای شهری تربت حیدریه:
اصلاح شبکه آبرسانی تربت حیدریه هزار میلیارد ریال هزینه دارد
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ در ۱:۵۰ ب.ظ
 
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه با بیان اینکه حدود 30 درصد شبکه آبرسانی این شهر فرسوده است، افزود: در حال حاضر اصلاح شبکه آبرسانی تربت حیدریه نیازمند هزار میلیارد ریال اعتبار است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ صادق یوسفی، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل این شرکت برگزار شد، اظهار داشت: تمام منابع شرکت آبفا از داخل و از محل فروش انشعاب فاضلاب نیزتامین می شود.

 

وی تصریح کرد: مبلغی برای اجرای شبکه فاضلاب دریافت نکردیم، اما حق انشعاب آن ر ا گرفته ایم که در حال حاضر 9200 انشعاب به شبکه فاضلاب شهری متصل نیست و در نقاط مختلف شهر پراکنده هستند.

 

مدیر عامل آبفای شهری تربت حیدریه به وصول مطالبات از سوی مردم و ارگانهای دولتی اشاره کرد و افزود: مردم تربت حیدریه در پرداخت مطالبات همکاری خوبی دارند و مبلغ ناچیزی بدهی دارند، اما بیشترمطالبات ما مربوط به دستگاههای دولتی با 25 میلیارد ریال است.

 

یوسفی با بیان اینکه قبوض کاغذی مشترکین در حال حذف شدن است، افزود: دستگاههای صدور قبض با مراجعه مامور کنتور خوان به محل بلافاصله صادر و در اختیار مشترکین قرار می گیرد.

 

مدیر عامل شرکت آبفای شهری تربت حیدریه با اشاره به اینکه هزینه استحصاء هر متر مکعب آب حدود 12 هزار ریال تمام می شود، افزود: این در حالی است که شرکت آبفا آب را برای مشترکین متری 5500 ریال نیز به فروش می رساند، لذا آب نسبت به دیگر اقلام سبد کالای مصرفی خانوار بسیار قیمت پایینی دارد.

 

وی به مصرف آب در بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت: راهکارها و روش های کاشت را باید اصلاح کرد تا مصرف آب در بخش کشاورزی تا حد ممکن کاهش پیدا کند و این مهم به مردم بستگی دارد.

 

یوسفی در پاسخ به سئوالی مبنی بر بوی نامطبوع تصفیه خانه فاضلاب گفت: بوی فعلی تصفیه خانه مربوط به انتقال لجن در تصفیه خانه می باشد و مشکل آن با نصب دستگاه ها حل و به روند قبلی  برمی گردد.

 

وی از پروژه اجرای شبکه آب رسانی به طول ۲ کیلومتر در شهر بایگ خبر داد و افزود: این پروژه با اعتبار ۱۹۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و استانی در هفته دولت افتتاح و ۴۰۰ خانوار شهر بایگ از مزیت این طرح بهره مند خواهند شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۵ درصد تجهیزات صدا و سیما از داخل تامین می شود/۳ هزار نقطه کور در کشور شناسایی شده است اینفوگرافی/نظرات اعضای شورای شهر تربت حیدریه در خصوص شفافیت آرا مطالبه کنید تا با شفاف سازی، آرای مصلحتی آشکار شود انتقاد از عدم توجه به کنترل و پیشگیری از آسیب فضای مجازی/ امروز آسیب در خانه‌ها از طریق فضای مجازی بسیار خطرناک‌تر از محیط بیرون است رسالت اجتماعی روحانیت بُریدگی از جامعه نیست/طلبه باید خطوط و جریان های سیاسی جامعه و نظام بین الملل را بشناسد/روحیه انقلابی گری باید در حوزه های علمیه تقویت شود شفافیت، قربانی مصلحت اندیشی شورای شهر تربت حیدریه! کاهش تعهدات برجامی نباید دشمن را جسورتر کند/سیاست اروپایی ها با ایالات متحده هماهنگ است تیر نفاق بر پیکر بی جان دختر آبی آئین دسته بنی اسد با قدمت بیش از نیم قرن در تربت حیدریه+تصاویر پردیس سینمایی تربت حیدریه در شهرک ولی عصر(عج) ساخته می شود آئین نخل‌ گردانی عصر عاشورا در شهر کدکن برگزار شد+تصاویر