بدون نظر
 
مدیر عامل آبفای شهری تربت حیدریه:
اصلاح شبکه آبرسانی تربت حیدریه هزار میلیارد ریال هزینه دارد
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ در ۱:۵۰ ب.ظ
 
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه با بیان اینکه حدود 30 درصد شبکه آبرسانی این شهر فرسوده است، افزود: در حال حاضر اصلاح شبکه آبرسانی تربت حیدریه نیازمند هزار میلیارد ریال اعتبار است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ صادق یوسفی، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل این شرکت برگزار شد، اظهار داشت: تمام منابع شرکت آبفا از داخل و از محل فروش انشعاب فاضلاب نیزتامین می شود.

 

وی تصریح کرد: مبلغی برای اجرای شبکه فاضلاب دریافت نکردیم، اما حق انشعاب آن ر ا گرفته ایم که در حال حاضر 9200 انشعاب به شبکه فاضلاب شهری متصل نیست و در نقاط مختلف شهر پراکنده هستند.

 

مدیر عامل آبفای شهری تربت حیدریه به وصول مطالبات از سوی مردم و ارگانهای دولتی اشاره کرد و افزود: مردم تربت حیدریه در پرداخت مطالبات همکاری خوبی دارند و مبلغ ناچیزی بدهی دارند، اما بیشترمطالبات ما مربوط به دستگاههای دولتی با 25 میلیارد ریال است.

 

یوسفی با بیان اینکه قبوض کاغذی مشترکین در حال حذف شدن است، افزود: دستگاههای صدور قبض با مراجعه مامور کنتور خوان به محل بلافاصله صادر و در اختیار مشترکین قرار می گیرد.

 

مدیر عامل شرکت آبفای شهری تربت حیدریه با اشاره به اینکه هزینه استحصاء هر متر مکعب آب حدود 12 هزار ریال تمام می شود، افزود: این در حالی است که شرکت آبفا آب را برای مشترکین متری 5500 ریال نیز به فروش می رساند، لذا آب نسبت به دیگر اقلام سبد کالای مصرفی خانوار بسیار قیمت پایینی دارد.

 

وی به مصرف آب در بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت: راهکارها و روش های کاشت را باید اصلاح کرد تا مصرف آب در بخش کشاورزی تا حد ممکن کاهش پیدا کند و این مهم به مردم بستگی دارد.

 

یوسفی در پاسخ به سئوالی مبنی بر بوی نامطبوع تصفیه خانه فاضلاب گفت: بوی فعلی تصفیه خانه مربوط به انتقال لجن در تصفیه خانه می باشد و مشکل آن با نصب دستگاه ها حل و به روند قبلی  برمی گردد.

 

وی از پروژه اجرای شبکه آب رسانی به طول ۲ کیلومتر در شهر بایگ خبر داد و افزود: این پروژه با اعتبار ۱۹۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و استانی در هفته دولت افتتاح و ۴۰۰ خانوار شهر بایگ از مزیت این طرح بهره مند خواهند شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود