بدون نظر
 
اشتاین مایر: به توافق خوب رسیدیم
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۲۷ ب.ظ
 
ساعت 24- وزیر امورخارجه آلمان در سخنانی گفت: امیدواریم این توافق حامل پیام امیدوارانه‌ای برای انتخاب و در پیش‌گرفتن مسیر گفتگو در مناقشات خاورمیانه باشد.

فرانک والتر اشتاینمایر در سخنانی اعلام کرد: امروز یک روز تاریخی است. ما ۳۵ سال را بدون اینکه هیچ صحبتی میان ما رد و بدل شود پشت سر گذاشتیم و بیش از ۱۲ سال هم در یک شرایط خطرناک به سر بردیم.

وی افزود؛ این توافق هسته‌ای یک توافق خوب است. با این توافق، ما از امکان ساخت تسلیحات هسته‌ای از سوی ایران به‌گونه‌ای موثق و قابل راستی‌آزمایی جلوگیری کرده‌ایم. امیدواریم که این توافق حامل پیام امیدوارانه‌ای برای انتخاب و در پیش‌گرفتن مسیر گفتگو در مناقشات خاورمیانه باشد.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست