بدون نظر
 
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:
استیضاح وزیر آموزش و پرورش بر اساس آئین نامه جدید مجلس انجام می شود/هیچ منع قانونی برای تحصیل دانش آموزان افغانی وجود ندارد
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۴ ق.ظ
 
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح وزیر آموزش و پرورش به هیچ عنوان منتفی نیست و این استیضاح بر اساس آئین نامه جدید مجلس انجام می گیرد.

ابوالقاسم خسروی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت افزود: بر اساس آئین نامه جدید مجلس شورای اسلامی، طرح استیضاح پس از امضای نمایندگان و وصول آن در مجلس به کمیسیون مربوطه ارجاع داده می شود و و زیر در حضور نمایندگان به سئوالات، شبهات و انتقادات آنان پاسخ می دهد.

 

وی اظهار کرد: استیضاح وزیر آموزش پس از قرائت در مجلس اعلام وصول شد و ریاست مجلس در تذکری آئین نامه جدید را یاداور شد که شخص وزیر باید در هفته آینده با حضور در کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی به شبهات و سئوالات امضاکنندگان استیضاح پاسخ دهد.

 

نماینده مردم تربت حیدریه تصریح کرد: وزیر پس از جلسه در کمیسیون آموزش و تحقیقات، 10 روز فرصت دارد تا با حضور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی استیضاح شود.

 

خسروی یاداور شد: استیضاح وزیر آموزش و پرورش منتفنی نیست و امضا کنندگان طرح به هیچ عنوان از طرح استیضاح منصرف نشداند.

 

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی در ادامه به تحصیل دانش اموزان افاغنه اشاره کرد و افزود: تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری بعنوان رهبر جهان اسلام در خصوص عدم منع قانونی برای تحصیل دانش اموزان افاغنه بنوعی در تثبیت نگاه انقلاب اسلامی و پیروی از فرمایشات پیامبر گرامی اسلام(ص) به همنوعان مسلمان خود نقش بسزایی دارد.

 

وی خاطر نشان کرد: این نوع تدبیر و حمایت رهبری ازکشورهای اسلامی باعث فروزانتر شدن بیش از پیش خورشید انقلاب اسلامی در جهان و بیداری کشورهای اسلامی خواهد شد

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: هیچ منع قانونی برای تحصیل دانش اموزان افغانی در کشور وجود ندارد و این عزیزان می توانند با استفاده از امکانات آموزشی در جهت رشد و شکوفائی خود تلاش کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای