بدون نظر
 
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:
استیضاح وزیر آموزش و پرورش بر اساس آئین نامه جدید مجلس انجام می شود/هیچ منع قانونی برای تحصیل دانش آموزان افغانی وجود ندارد
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۴ ق.ظ
 
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح وزیر آموزش و پرورش به هیچ عنوان منتفی نیست و این استیضاح بر اساس آئین نامه جدید مجلس انجام می گیرد.

ابوالقاسم خسروی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت افزود: بر اساس آئین نامه جدید مجلس شورای اسلامی، طرح استیضاح پس از امضای نمایندگان و وصول آن در مجلس به کمیسیون مربوطه ارجاع داده می شود و و زیر در حضور نمایندگان به سئوالات، شبهات و انتقادات آنان پاسخ می دهد.

 

وی اظهار کرد: استیضاح وزیر آموزش پس از قرائت در مجلس اعلام وصول شد و ریاست مجلس در تذکری آئین نامه جدید را یاداور شد که شخص وزیر باید در هفته آینده با حضور در کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی به شبهات و سئوالات امضاکنندگان استیضاح پاسخ دهد.

 

نماینده مردم تربت حیدریه تصریح کرد: وزیر پس از جلسه در کمیسیون آموزش و تحقیقات، 10 روز فرصت دارد تا با حضور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی استیضاح شود.

 

خسروی یاداور شد: استیضاح وزیر آموزش و پرورش منتفنی نیست و امضا کنندگان طرح به هیچ عنوان از طرح استیضاح منصرف نشداند.

 

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی در ادامه به تحصیل دانش اموزان افاغنه اشاره کرد و افزود: تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری بعنوان رهبر جهان اسلام در خصوص عدم منع قانونی برای تحصیل دانش اموزان افاغنه بنوعی در تثبیت نگاه انقلاب اسلامی و پیروی از فرمایشات پیامبر گرامی اسلام(ص) به همنوعان مسلمان خود نقش بسزایی دارد.

 

وی خاطر نشان کرد: این نوع تدبیر و حمایت رهبری ازکشورهای اسلامی باعث فروزانتر شدن بیش از پیش خورشید انقلاب اسلامی در جهان و بیداری کشورهای اسلامی خواهد شد

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: هیچ منع قانونی برای تحصیل دانش اموزان افغانی در کشور وجود ندارد و این عزیزان می توانند با استفاده از امکانات آموزشی در جهت رشد و شکوفائی خود تلاش کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه