بدون نظر
 
استاد علوم سیاسی دانتشگاه مطرح کرد:
استکبار ستیزی ملت ایران در حال نفوذ به جهان اسلام است/ برجام چهره استکبار را برای همه سلایق سیاسی نمایان کرد
تاریخ انتشار : ۰۹ آبان ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۳ ق.ظ
 
استاد علوم سیاسی دانشگاه با بیان اینکه مبارزه با ظلم و استکبار برای ملت انقلابی ایران نهادینه شده، افزود: این فرهنگ برگرفته از مکتب عاشورا به خارج از مرزهای جغرافیایی رفته و در حال نفوذ به جهان اسلام است.

حسین محمدی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: در شرایطی که نظریه های لیبرالی وکمونیستی به بن بست رسیده بودند، پیروزی انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام خمینی(ره) با محوریت انقلابی گری و استکبار ستیزی ایدئولوژی جدیدی را به دنیا معرفی کرد و این راهبرد موفق همچنان در حال نفوذ و الگو برداری به سایر ملتهای اسلامی است.

 

وی با بیان اینکه مبارزه با ظلم و استکبار برای ملت انقلابی ایران سالیان متمادی است که نهادینه شده، افزود: این فرهنگ برگرفته از مکتب عاشورا امروز به خارج از مرزهای جغرافیایی رفته و در حال نفوذ به جهان اسلام است.

 

محمدی تصریح کرد: تا زمانی که خوی استکباری و دشمنی در چهره مدعیان دروغین آمریکا وجود داشته باشد روحیه جهادی و استکبار ستیزی نه تنها برای ملت ایران بلکه برای امت های اسلامی در سراسر دنیا باقی و تقویت خواهد شد.

 

این کارشناس مسائل سیاسی به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸ اشاره کرد و گف: در حقیقت دانش آموزان و دانشجویان انقلابی و پیرو خط امام(ره) مرکز اصلی توطئه ها و فتنه های استکبار علیه ملت ایران را تسخیر کردند و برای همیشه حضور رسمی و فیزیکی ایالات متحده را از کشور محو کردند.

 

وی بیان داشت: هر چند در مدت ۴۰ سال از عمر انقلاب اسلامی دول استکباری و بویژه امریکا حضور رسمی و یا فیزیکی درون کشور ندارند اما از همان ابتدا در مراحل مختلف و بصورت شبانه روزی دائم در اتاق های فکر خود در حال تدوین و طراحی توطئه و فتنه های جدیدی برای انحراف و فروپاشی انقلاب اسلامی ایران هستند.

 

محمدی نفوذ انقلاب اسلامی جریان ساز به سایر ملتهای منطقه را دلیل اصلی فتنه ها علیه ایران عنوان کرد و گفت: پس از مراحل تشکیل، استقرار و تثبیت انقلاب اسلامی در داخل کشور، امروز این تفکر با توکل بر خدا و مجاهدت نیروهای انقلابی در حال نفوذ به اقصی نقاط جهان اسلام است، بطوریکه بسیاری از ملتهای مظلوم منطقه هم اکنون در حال مبارزه با سلطه گران ومزدوران منطقه ای هستند.

 

وی در بخشی دیگر با انتقاد از بی توجهی مسئولان آموزش و پرورش به مقوله استکباری ستیزی، اظهار داشت: بالغ بر ۷۰ کتاب در باره تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و لزوم استکبار ستیزی نوشته و به چاپ رسیده اما متاسفانه جای خالی ان در نظام تعلیم و تربیت بسیار محسوس است.

 

وی لازمه تربیت یک نیروی متعهد، متخصص و انقلابی را درنظام تعلیم و تربیت عنوان کرد و گفت: دانش آموزان امروز و آینده انقلاب اسلامی باید به چهره های جدید دشمن و بویژه خوی استکباری آمریکا آشنا شوند تا در مدیریت آینده خود دچار خطای محاسباتی نشوند.

 

برجام چهره استکباری آمریکا را برای همه سلایق سیاسی نمایان کرد

استاد علوم سیاسی دانشگاه از قرارداد برجام بعنوان یک تبلیغات آشکار علیه استکبار یاد کرد و گفت: برجام علاوه بر نمایان کردن چهره واقعی استکبار به نسل های امروز و آینده انقلاب اسلامی، به سلایق سایسی نشان داد که در هیچ زمینه ای نباید به دشمن اعتماد کرد.

 

وی بر لزوم اتحاد همه سلایق و اقشار مختلف مردم در برابر استکبار جهانی اشاره کرد و گفت: امروز راهبرد مبارزه با استکبار به میدان اقتصاد کشیده شده و تنها راه مقابله با آن مقاوم سازی از درون و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی اسلامی و ایرانی است تا در آخرین مرحله از مبارزه با دول استکباری این بارهم پیروز میدان انقلاب اسلامی ایران باشد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است