بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه در نماز عید فطر؛
استکبار ستیزی از اصول قرآنی و تمام نشدنی ملت ایران است/جمع بندی مذاکرات محصول شعار کوبنده مرگ برآمریکای ملت ایران است
تاریخ انتشار : ۲۷ تیر ۱۳۹۴ در ۹:۳۸ ق.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: تا زمانی که ظلم و ستم و غده سرطانی رژیم اشغالگر قدس و حمایتهای آمریکا از جنایات منطقه وجود داشته باشد، استکبار ستیزی ملت ایران ادامه دارد.

به گزارش تابان تربت، حجت الاسلام والمسلمین مهدی شریعتی تبار در خطبه های نماز عید فطر تربت حیدریه افزود: بیش از 100 روز است که رژیم کودکش ال سعود با حمایتهای تسلیحاتی و اطلاعاتی امریکا و ارتجاع عرب مردم بی دفاع و مظلوم یمن را به شهادت می رساند و سازمان ملل با سکوت مرگبار خود از این جنایات حمایت می کند.

 

وی بیان کرد: راه اندازی گروههای تکفیری و داعش در منطقه با کمک عربستان و آمریکا جنایتی دیگر را در کشورهای اسلامی رقم زده و ملت ایران تا مادامی که سیاستمداران سفاک امریکا به خوی استکباری خود ادامه دهند لحظه ای از آرمان استکبارستیزی خود پا عقب نخواهد گذاشت.

 

مدیرعامل بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی ادامه داد: ملت انقلابی ایران با حضور مقتدرانه درهمه عرصه های سیاسی و اجتماعی به دشمن اعلام کرد که هیچگاه از آرمانها و اهداف خود کوتاه نمی آید و در راه آن تاپای جان ایستاده است.

 

شریعتی تبار با تقدیر از زحمات 12 ساله گروههای مذاکره کننده با غربی ها، تصریح کرد: این جمع بندی و متن برجام محصول خون شهدای هسته ای، مقاومت ملت، تدابیر هوشمندانه رهبری نظام و همچنین محصول شعار کوبنده مرگ بر آمریکای ملت ایران اسلامی است.

 

امام جمعه تربت حیدریه گفت: مشکلات داخلی و اقتصادی ملت ایران در این متن برجام حل نخواهد شد و باید با ایجاد انگیزه و میدان دادن به جوانان متعهد و متخصص و با حمایت از تولید داخلی و ترویج مصرف کالای ایرانی اقتصاد کشور را شکوفا کنیم.

 

نماز عید سعید فطر شهر تربت حیدریه صبح امروز با حضور هزاران مومن روزه دار در مصلی نماز جمعه(پیشکوه)  برگزار شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اصلاح ساختار بودجه از اولویت های اصلی مجلس یازدهم است/میزان درآمد داخلی شرکت ملی نفت از صادرات بیشتر است شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ