بدون نظر
 
یادداشت/
استکبار ستیزی از اصول راهبردی انقلاب اسلامی ایران است
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۴ در ۳:۲۵ ب.ظ
 
از آغاز نهضت جهانی امام خمینی(ره) و پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تمام اهداف و آرمان نظام اسلامی ایران در تضاد با منافع جبهه استکبار و بخصوص امریکا در منطقه خاورمیانه بوده است.

به گزارش تابان تربت، دولتمردان جبهه استکبار به سرکردگی آمریکای جنایتکار و انگلیس استعمار گر از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، تمام تلاش خود را برای تبدیل ماهیت ضداستکباری انقلاب به نظامی سکولار و لیبرالی  بکار بستند.

 

سیاستمداران آمریکائی  از اسلامی که برای دیانت و عبادت، اقتصاد و سیاست  برنامه مشخص و مدونی  برای بشریت دارد در هراسند و به همین منظور به دنبال پروژه اسلام هراسی در دنیا هستند.

 

جبهه استکبار تمام تلاش خود را بکار بسته تا به هر شکل ممکن این نظام بر گرفته از حکومت الهی را ساقط کند و تکلیف نظام و ملت در برابر چنین تفکراتی فقط مبارزه با ظلم و استکبار است.

 

فرهنگ مبارزه با ظلم و استبداد و همچنین استکبار ستیزی ملت ایران  ریشه در فرهنگ عاشورا و فریاد هیهات منالذله اباعبدالله الحسین(ع) دارد.

 

امام حسین علیه السلام در روز عاشورا برابر استکبار جهانی ایستاد و درس مبارزه با ظلم و استبداد و زندگی با عزت را به همه آزاداگان عالم ارائه کرد.

 

امروز هم  جبهه استکبار در راستای  تضعیف این آرمان و هدف در بین جوانان و نوجوانان و حتی نسلهای بعدی انقلاب تمام امکانات  و تجهیزات خود را بسیج کرده تا به هر شکل ممکن فریاد تظلم خواهی و مرگ برآمریکا در ایران و کشورهای اسلامی روز به روز کمر نگ شود.

 

برخی افراد سست اراده و حتی خود فروخته هم در داخل به دنبال ان هستند تا به جامعه القا کنند که دیگر دوران مبارزه با امریکا و شعار مرگ بر امریکا به پایان رسیده و امروز روز رابطه با آمریکاست.

 

ترویج جریانهای فمینیستی، ترویج آموزشهای غیردینی- ضداخلاقی در مراکز آموزشی، ترویج اختلاط دختر و پسر و  عادی جلوه دادن این اختلاط و ارتباط در قالب مدرنیته و تدریجا تضعیف بنیان های اصلی انقلاب خصوصا ولایت فقیه،شورای نگهبان و تضعیف آموزه های اصیل اسلامی مانند نهضت امام حسین(ع) و عاشورا و دهها مورد دیگر، همه و همه در راستای جابجایی نظام اسلامی و ولایی با نظام لیبرالی و سکولار است.

 

حال چگونه می شود با امریکائی رابطه بر قرار کرد که تمام بدبختی های بشریت و جنایتهای منطقه را رهبری می کند و هر روز بر خوی استکباری اش افزوده می شود.

 

ملت ایران تا نفس و جان در بدن دارد هیچگاه حتی فکر دور کردن شعار مرگ بر امریکا را به اذهان خود راه نمی دهد و این تفکررا نیز به نسلهای بعدی منتقل خواهد کرد، چرا که مبارزه با استکبار و ظلم ستیزی از اهداف و آرمانهای راهبردی ملت و نظام ایران است.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد