بدون نظر
 
یادداشت/
استکبار ستیزی از اصول راهبردی انقلاب اسلامی ایران است
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۴ در ۳:۲۵ ب.ظ
 
از آغاز نهضت جهانی امام خمینی(ره) و پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تمام اهداف و آرمان نظام اسلامی ایران در تضاد با منافع جبهه استکبار و بخصوص امریکا در منطقه خاورمیانه بوده است.

به گزارش تابان تربت، دولتمردان جبهه استکبار به سرکردگی آمریکای جنایتکار و انگلیس استعمار گر از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، تمام تلاش خود را برای تبدیل ماهیت ضداستکباری انقلاب به نظامی سکولار و لیبرالی  بکار بستند.

 

سیاستمداران آمریکائی  از اسلامی که برای دیانت و عبادت، اقتصاد و سیاست  برنامه مشخص و مدونی  برای بشریت دارد در هراسند و به همین منظور به دنبال پروژه اسلام هراسی در دنیا هستند.

 

جبهه استکبار تمام تلاش خود را بکار بسته تا به هر شکل ممکن این نظام بر گرفته از حکومت الهی را ساقط کند و تکلیف نظام و ملت در برابر چنین تفکراتی فقط مبارزه با ظلم و استکبار است.

 

فرهنگ مبارزه با ظلم و استبداد و همچنین استکبار ستیزی ملت ایران  ریشه در فرهنگ عاشورا و فریاد هیهات منالذله اباعبدالله الحسین(ع) دارد.

 

امام حسین علیه السلام در روز عاشورا برابر استکبار جهانی ایستاد و درس مبارزه با ظلم و استبداد و زندگی با عزت را به همه آزاداگان عالم ارائه کرد.

 

امروز هم  جبهه استکبار در راستای  تضعیف این آرمان و هدف در بین جوانان و نوجوانان و حتی نسلهای بعدی انقلاب تمام امکانات  و تجهیزات خود را بسیج کرده تا به هر شکل ممکن فریاد تظلم خواهی و مرگ برآمریکا در ایران و کشورهای اسلامی روز به روز کمر نگ شود.

 

برخی افراد سست اراده و حتی خود فروخته هم در داخل به دنبال ان هستند تا به جامعه القا کنند که دیگر دوران مبارزه با امریکا و شعار مرگ بر امریکا به پایان رسیده و امروز روز رابطه با آمریکاست.

 

ترویج جریانهای فمینیستی، ترویج آموزشهای غیردینی- ضداخلاقی در مراکز آموزشی، ترویج اختلاط دختر و پسر و  عادی جلوه دادن این اختلاط و ارتباط در قالب مدرنیته و تدریجا تضعیف بنیان های اصلی انقلاب خصوصا ولایت فقیه،شورای نگهبان و تضعیف آموزه های اصیل اسلامی مانند نهضت امام حسین(ع) و عاشورا و دهها مورد دیگر، همه و همه در راستای جابجایی نظام اسلامی و ولایی با نظام لیبرالی و سکولار است.

 

حال چگونه می شود با امریکائی رابطه بر قرار کرد که تمام بدبختی های بشریت و جنایتهای منطقه را رهبری می کند و هر روز بر خوی استکباری اش افزوده می شود.

 

ملت ایران تا نفس و جان در بدن دارد هیچگاه حتی فکر دور کردن شعار مرگ بر امریکا را به اذهان خود راه نمی دهد و این تفکررا نیز به نسلهای بعدی منتقل خواهد کرد، چرا که مبارزه با استکبار و ظلم ستیزی از اهداف و آرمانهای راهبردی ملت و نظام ایران است.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای تربت حیدریه قطب رشته ورزشی پاورلیفتینگ کشور مردم برای حفظ نظام اسلامی با بصیرت به میدان آمدند/مسئولان با بی تدبیری خود مشکلات معیشتی مردم را بیشتر نکنند بسیج شاکله ای از ابمان و بصیرت است/دشمن به دنبال تکرار پایان صفین است/درایت رهبری و بسیج مردمی فتنه ۹۸ را خنثی کرد حملات دشمن به سمت ولایت فقیه رفته است/حضور بسیج در صحنه محاسبات دشمن را بر هم زده است همایش شکوه اقتدار بسیج در تربت حیدریه+تصاویر