بدون نظر
 
مسوول بسیج سازندگی تربت حیدریه خبر داد؛
استقرار گروه جهادی و پزشکی یاس فاطمی در شهر کدکن تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۴۰۰ در ۱:۱۰ ب.ظ
 
خسروی گفت: با استقرار گروه جهادی یاس فاطمی در مرکز جامع خدمات سلامت شهر کدکن, شهروندان این شهر در ایام پایانی ماه صفر، خدمات پزشکی و مشاوره ای رایگان دریافت می کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، اسماعیل خسروی، مسوول بسیج سازندگی تربت حیدریه صبح امروز در آئین استقبال از این گروه جهادی به خبرنگاران گفت: گروه جهادی یاس فاطمی از مجموعه بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ از صبح امروز با استقرار در مرکز جامع خدمات سلامت به مردم مناطق محروم خدمات پزشکی و مشاوره ای رایگان ارایه می کنند.

وی تصریح کرد: در این گروه جهادی پزشک عمومی و متخصص، مامایی وزنان، روانشناسی، غربال گری قند وفشار خون، طب سنتی و تغذیه، آزمایشگاه، دندانپزشکی، داروخانه مستقر و تا روز پایانی ماه صفر در شهر کدکن حضور خواهند یافت.

خسروی گفت: با توجه به شرایط خاص امروز جامعه کارگاه های آموزش مهارت های زندگی وفرزند پروری و کلاس های آموزشی و فرهنگی برای کودکان و نوجوانان و مشاوره روانشناسی در قالب این گروه جهادی به مردم خدمات مشاوره ای رایگان ارایه می کنند.

بخش کدکن دارای ۱۷ روستا، جمعیتی حدود ۱۴ هزار نفر و وسعت تقریبی ۸۰۰ کیلومتر مربع در ۶۵ کیلومتری شمال غربی مرکز شهرستان تربت حیدریه واقع شده است.
انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۰ درصد تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ آموزشی درمانی امام حسین علیه السلام تولید داخل است تمرین مقابله با زلزله آسیب را کاهش می‌دهد پرداخت حقوق معوق پرسنل شهرداری تربت حیدریه/برای اداره امورات جاری باید روزانه ۱۷۰ میلیون تومان درآمد داشته باشیم سفرهای استانی دولت شیوه صحیح حکمرانی اسلامی است اهداف انقلاب اسلامی از ضروریات جهاد تبیین است نخبگان توان رفع تمامی مشکلات کشور را دارند حدود ۱۵۰۰ شهروند مه ولاتی در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند جولان دلالان در سایه چشم انتظاری زعفرانکاران خراسان رضوی/معاون وزیر جهاد؛ هرگونه دخالتی منجر به ضرر زعفرانکاران با ورود دولت همراه خواهد شد علمی که در بسیج تعلیم می شود همراه با عمل است شوراها اقتصاد و اشتغال را راهبرد اصلی برنامه های خود قرار دهند اراده بسیج برای تشکیل تمدن اسلامی/دیپلماسی ایران باید بر اساس تعامل قدرتمندانه باشد سرمایه گذار آداک باید نسبت به جمع آوری سازه اقدام و زمین را تحویل شهرداری دهد/تخلفات متعدد سرمایه گذار در مراجع قضایی در حال پیگیری است