بدون نظر
 
با دستور مراجع قضایی
استخر سرپوشیده تربت حیدریه پلمپ شد
تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ در ۸:۰۰ ق.ظ
 
معاون بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از پلمپ تنها استخر سرپوشیده تربت حیدریه به دستور مقام قضایی این شهرستان خبر داد.

الهام بهره مند، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه روز در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ افزود: به دنبال تماس های مکرر شهروندان مبنی بر رعایت نکردن نکات بهداشتی و بعد چند بار تذکر، در نهایت استخر امیرالمونین(ع) عصر دیروز به دستور مقام قضایی پلمپ شد.

از آنجا که استخر در مالکیت آموزش و پرورش می باشد، کارشناس مسوول تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: کارشناسان بر اساس آزمایشی که از آب استخر انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند.
بهمن پورخسروانی افزود: به هر حال تا رفع مشکل دستگاه های تصفیه آب، استخر تعطیل خواهد بود.
انتهای پیام/
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۵ درصد تجهیزات صدا و سیما از داخل تامین می شود/۳ هزار نقطه کور در کشور شناسایی شده است اینفوگرافی/نظرات اعضای شورای شهر تربت حیدریه در خصوص شفافیت آرا مطالبه کنید تا با شفاف سازی، آرای مصلحتی آشکار شود انتقاد از عدم توجه به کنترل و پیشگیری از آسیب فضای مجازی/ امروز آسیب در خانه‌ها از طریق فضای مجازی بسیار خطرناک‌تر از محیط بیرون است رسالت اجتماعی روحانیت بُریدگی از جامعه نیست/طلبه باید خطوط و جریان های سیاسی جامعه و نظام بین الملل را بشناسد/روحیه انقلابی گری باید در حوزه های علمیه تقویت شود شفافیت، قربانی مصلحت اندیشی شورای شهر تربت حیدریه! کاهش تعهدات برجامی نباید دشمن را جسورتر کند/سیاست اروپایی ها با ایالات متحده هماهنگ است تیر نفاق بر پیکر بی جان دختر آبی آئین دسته بنی اسد با قدمت بیش از نیم قرن در تربت حیدریه+تصاویر پردیس سینمایی تربت حیدریه در شهرک ولی عصر(عج) ساخته می شود آئین نخل‌ گردانی عصر عاشورا در شهر کدکن برگزار شد+تصاویر