بدون نظر
 
با دستور مراجع قضایی
استخر سرپوشیده تربت حیدریه پلمپ شد
تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ در ۸:۰۰ ق.ظ
 
معاون بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از پلمپ تنها استخر سرپوشیده تربت حیدریه به دستور مقام قضایی این شهرستان خبر داد.

الهام بهره مند، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه روز در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ افزود: به دنبال تماس های مکرر شهروندان مبنی بر رعایت نکردن نکات بهداشتی و بعد چند بار تذکر، در نهایت استخر امیرالمونین(ع) عصر دیروز به دستور مقام قضایی پلمپ شد.

از آنجا که استخر در مالکیت آموزش و پرورش می باشد، کارشناس مسوول تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: کارشناسان بر اساس آزمایشی که از آب استخر انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند.
بهمن پورخسروانی افزود: به هر حال تا رفع مشکل دستگاه های تصفیه آب، استخر تعطیل خواهد بود.
انتهای پیام/
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه