بدون نظر
 
با دستور مراجع قضایی
استخر سرپوشیده تربت حیدریه پلمپ شد
تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ در ۸:۰۰ ق.ظ
 
معاون بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از پلمپ تنها استخر سرپوشیده تربت حیدریه به دستور مقام قضایی این شهرستان خبر داد.

الهام بهره مند، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه روز در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ افزود: به دنبال تماس های مکرر شهروندان مبنی بر رعایت نکردن نکات بهداشتی و بعد چند بار تذکر، در نهایت استخر امیرالمونین(ع) عصر دیروز به دستور مقام قضایی پلمپ شد.

از آنجا که استخر در مالکیت آموزش و پرورش می باشد، کارشناس مسوول تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: کارشناسان بر اساس آزمایشی که از آب استخر انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند.
بهمن پورخسروانی افزود: به هر حال تا رفع مشکل دستگاه های تصفیه آب، استخر تعطیل خواهد بود.
انتهای پیام/
لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود فرهنگ وحشی غرب حقوق بشر را برای منافع خود می خواهد/رعایت موازین بهداشتی الزام شرعی و قانونی است