بدون نظر
 
در جشن ستارگان تربت حیدریه:
از ۱۳۲ دانش آموز برگزیده مسابقات علمی تربت حیدریه تجلیل شد
تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۹:۰۰ ق.ظ
 
طی مراسمی از 132 دانش‌آموز برتر آموزشگاه‌های متوسطه نظری، فنی و حرفه‌ای و برگزیدگان مسابقات علمی و آزمایشگاهی شهرستان تربت حیدریه تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، معاون مدیر کل و مدیرآموزش و پرورش تربت حیریه در این مراسم افزود:رسیدن به اوج پیشرفت و اقتدار ایران زمین مستلزم تلاش و همت جوانان با استعداد و توانمند در زمینه‌های علمی و فرهنگی است.

نیروئی  اظهار امیدواری کرد: دانش‌آموزان نخبه و پرتوان با استعانت از قادر متعال و تأسی به منویات مقام معظم رهبری در سالی که به نام دولت وملت ،همدلی وهم زبانی  نامگذاری شده راه‌های رسیدن به قله‌های علمی را با گام‌های محکم و استوار پیموده و باعث افتخار و سر بلندی ایران اسلامی در مقابل مستکبران جهان باشند.
وی در ادامه به نقش خانواده‌ها در موفقیت فرزندان اشاره کرد و از والدین خواست زمینه‌ لازم برای دست‌یابی دانش‌آموزان به موفقیت را مهیا سازند.
مدیر آموزش وپرورش تربت حیدریه در ادامه بیان کرد: در حال حاضر تمام دغدغه های مقام معظم رهبری، ملت، دولت و مردم این است که آموزش و پرورش که خواستگاه همه توانمندی های کشور می باشد در آن مسیری که قابل قبول است قرار گیرد و باید بدانید که این تنها مسیر برای تضمین آینده کشور می باشد.
 وی  خاطر نشان کرد: برگزاری چندین مرحله آزمون‌های علمی و پیشرفت تحصیلی و کنکور آزمایشی در مدارس متوسطه اول  و دوم، فنی و حرفه‌ای، کلاس‌های تقویتی رایگان توسط خیرین آموزشی در مدارس ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم  و فنی و حرفه‌ای، هوشمند سازی 30 درصد از کل آموزشگاه های شهرستان، کسب رتبه‌های برتر استانی از سوی دانش‌آموزان و راهیابی به مراحل استانی و کشوری از جمله افتخارات این شهرستان در حوزه آموزش و پرورش به شمار می‌رود.
انتهای پیام/
لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شهردار تربت حیدریه انتخاب شد تشدید نظارت ها در تربت حیدریه/ادامه سهل انگاری ها ما را ناچار به اعمال محدودیت های بیشتری خواهد کرد خودسازی عملی و علمی مهمترین هدف تحصیل علوم حوزوی است بازگشت محدودیت های کرونایی به تربت حیدریه/هسته مرکزی شهر مسدود شد تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود