بدون نظر
 
از قهرمان ارزنده آسیا در تربت حیدریه تجلیل شد
تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۱۰ ب.ظ
 
طی مراسمی شب گذشته از حسن تفتیان قهرمان وستاره مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا(تایلند)و مربی وی احمد رمضانزاده تجلیل شد.

به گزارش تابان تربت، سید حمیدرضا امینی در ابتدای این مراسم ضمن خیر مقدم و تبریک افتخار آفرینی حسن تفتیان به پتانسیل بالای شهرستان درحوزه ورزش قهرمانی اشاره کرد واظهار داشت: اداره ورزش و جوانان همواره حمایت از قهرمانان ورزشی را دردستورکارداشته وتوجه ویژه ای به این حوزه دارد.

 

وی با ارزشمند برشمردن عنوان قهرمانی حسن تفتیان و مسابقات پیش روی وی در سال جاری جهت کسب سهمیه المپیک 2016 تأکید کرد: مداومت این قهرمانی ها و تحقق این امرتنها در گرو حمایت مسئولین بویژه مسئولین استانی است.

 

امام جمعه و نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی جداگانه کسب عنوان قهرمانی حسن تفتیان را تبریک گفته و وجود چنین افرادی در شهرستان راسرمایه ای بسیار ارزشمند برشمردند.

 

در پایان این مراسم از حسن تفتیان و مربی وی احمد رمضانزاده با اهدای هدایایی تجلیل شد.

 

حسن تفتیان طی روزهای اول،چهارم و هشتم تیرماه در جریان سه مرحله مسابقات جایزه بزرگ اسیا که در کشور تایلند برگزار گردید موفق شد به عنوان ستاره این دوره از مسابقات در هر سه مرحله سه مدال طلای دوی 100 متر را ازآن خودکند.

 

تفتیان پس از بازگشت ازمسابقات عنوان کرد هر سه مدال خود را به استان قدس رضوی اهدا مینماید.

 

در این مراسم امام جمعه، نماینده مجلس، معاون استاندار وفرماندار شهرستان،اعضای شورای اسلامی شهر،مسئولین ادارات و هیأتهای ورزشی و جمع کثیری از ورزشکاران وشهروندان در سالن ورزشی شهدای  نهم دی شهرستان حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود فرهنگ وحشی غرب حقوق بشر را برای منافع خود می خواهد/رعایت موازین بهداشتی الزام شرعی و قانونی است