بدون نظر
 
از قهرمان ارزنده آسیا در تربت حیدریه تجلیل شد
تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۱۰ ب.ظ
 
طی مراسمی شب گذشته از حسن تفتیان قهرمان وستاره مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا(تایلند)و مربی وی احمد رمضانزاده تجلیل شد.

به گزارش تابان تربت، سید حمیدرضا امینی در ابتدای این مراسم ضمن خیر مقدم و تبریک افتخار آفرینی حسن تفتیان به پتانسیل بالای شهرستان درحوزه ورزش قهرمانی اشاره کرد واظهار داشت: اداره ورزش و جوانان همواره حمایت از قهرمانان ورزشی را دردستورکارداشته وتوجه ویژه ای به این حوزه دارد.

 

وی با ارزشمند برشمردن عنوان قهرمانی حسن تفتیان و مسابقات پیش روی وی در سال جاری جهت کسب سهمیه المپیک 2016 تأکید کرد: مداومت این قهرمانی ها و تحقق این امرتنها در گرو حمایت مسئولین بویژه مسئولین استانی است.

 

امام جمعه و نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی جداگانه کسب عنوان قهرمانی حسن تفتیان را تبریک گفته و وجود چنین افرادی در شهرستان راسرمایه ای بسیار ارزشمند برشمردند.

 

در پایان این مراسم از حسن تفتیان و مربی وی احمد رمضانزاده با اهدای هدایایی تجلیل شد.

 

حسن تفتیان طی روزهای اول،چهارم و هشتم تیرماه در جریان سه مرحله مسابقات جایزه بزرگ اسیا که در کشور تایلند برگزار گردید موفق شد به عنوان ستاره این دوره از مسابقات در هر سه مرحله سه مدال طلای دوی 100 متر را ازآن خودکند.

 

تفتیان پس از بازگشت ازمسابقات عنوان کرد هر سه مدال خود را به استان قدس رضوی اهدا مینماید.

 

در این مراسم امام جمعه، نماینده مجلس، معاون استاندار وفرماندار شهرستان،اعضای شورای اسلامی شهر،مسئولین ادارات و هیأتهای ورزشی و جمع کثیری از ورزشکاران وشهروندان در سالن ورزشی شهدای  نهم دی شهرستان حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود شجاعت صداقت در حادثه تلخ هواپیمای اوکراین/ وقتی بین مردم و حاکمیت پنهان کاری معنا ندارد +اینفوگرافیک بیش از ۵ هزار مسافر گرفتار برف در تربت حیدریه اسکان یافتند/احتمال انسداد جاده طی امشب و فردا