بدون نظر
 
یادداشت:
از قدم زدن در خیابانهای ژنو تا پیام تبریک به وزیر هنر آموخته دانشگاه شیطان بزرگ و پذیرائی با پسته ایرانی
تاریخ انتشار : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۰۳ ب.ظ
 
پیام تبریک به ال سعودی که امروز از تررورسیم حمایت کرده و اقدامات جنایتکارانه ای در یمن انجام می دهد و هنوز یک عذرخواهی بابت تجاوز به زائران ایرانی به ملت ایران بدهکار است چه معنا و مفهومی دارد؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، امروز ال سعود خائن با جانبداری از تروریسم و بدعت گذاشتن در اصول و عقاید اسلام ناب زبان زد عام و خاص در دنیا شده، اما هیچکدام از این اعمال مدعیان اسلام که به حق شایسته منادی اسلام آمریکائی هستند دیده نشد تا دستگاه دیپلماسی ذره ای به عاقبت کار خود بیندیشد.

 

در حیرتیم که عمال سعودی وهابی و آمریکائی چه جنایتهای دیگری باید انجام دهند تا لبخند و کرشمه های دیپلماتیک دستگاه دیپلماسی ذره ای به خود رنگ غیرت بگیرد!!

 

چندی پیش پیاده روی در خیابانهای ژنو با وزیر امور خارجه امریکا و امروز پیام تبریک انتصاب وزیر هنر اموخته دانشگاه شیطان بزرگ و در ادامه پذیرائی از یک حیوان درنده در دفتر ایران در سازمان ملل دل هر آزاده ای را به درد آورده است.

 

حضور شخصی جنایتکار و حامی رژیم کودک کش صهیونیستی و ال سعود در دفتر ایران در سازمان ملل و پذیرائی از وی جای تامل دارد و به ناچار چهره کشوری مقتدر و مستقل و خواهان آزادی مظلومان عالم را در جهان اسلام خدشه دار خواهد کرد.

 

امید است که برخی رفتارهای دستگاه دیپلماسی در داخل و خارج از کشور اصلاح شود تا همچنان ملت و نظام اسلامی ایران بعنوان پرچمدار اسلام ناب و الگوی مقاومت در کشورهای اسلامی باشد.

 

بدانید شما وارث خون بیش از 200 هزار شهیدی هستید که بر زمین افتادند تا زمانه شما را به سال 94 برساند و با لبخندهای بی معنی در معرض نور فلشرهای عکاسان لحظات بیادماندنی خود را به ثبت و پیام تبریک به همتای جنایتکار سعوی خود بنویسید و انگار نه انگار که پیام تبریک روز پدر کودک یمنی زیر خروارها خاک بر لبانش خشکید تا به دنیا مظلومیت خود و حقانیت اسلام را ثابت کند.

 

اندکی به خود بیائیم…عاقبت کار چه خواهد شد….باشد که در محکمه خون شهدا بتوانیم پاسخگویشان باشیم.

 

محکمه خون شهدا محکمه عدلی است که همه ما را در آن به محاکمه می کشند.   شهید مرتضی آوینی

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد فرهنگ دفاع مقدس باید در قالب های مختلف به نسل های آینده منتقل شود افشای همکاری فرح پهلوی با رژیم صدام برای بمباران شهرهای ایران تجدید میثاق مدافعان ولایت با مدافعان سلامت اجرای ۹۰ عنوان برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در تربت حیدریه فیلم/ ضرب و شتم کارشناس منوتو به جرم دفاع از ایران! آشکار سازی روابط کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی برای انتخابات پیش روی آمریکاست/تنفس مصنوعی شیخ نشینان عرب تاثیری در روند نابودی اسرائیل ندارد