بدون نظر
 
یادداشت:
از قدم زدن در خیابانهای ژنو تا پیام تبریک به وزیر هنر آموخته دانشگاه شیطان بزرگ و پذیرائی با پسته ایرانی
تاریخ انتشار : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۰۳ ب.ظ
 
پیام تبریک به ال سعودی که امروز از تررورسیم حمایت کرده و اقدامات جنایتکارانه ای در یمن انجام می دهد و هنوز یک عذرخواهی بابت تجاوز به زائران ایرانی به ملت ایران بدهکار است چه معنا و مفهومی دارد؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، امروز ال سعود خائن با جانبداری از تروریسم و بدعت گذاشتن در اصول و عقاید اسلام ناب زبان زد عام و خاص در دنیا شده، اما هیچکدام از این اعمال مدعیان اسلام که به حق شایسته منادی اسلام آمریکائی هستند دیده نشد تا دستگاه دیپلماسی ذره ای به عاقبت کار خود بیندیشد.

 

در حیرتیم که عمال سعودی وهابی و آمریکائی چه جنایتهای دیگری باید انجام دهند تا لبخند و کرشمه های دیپلماتیک دستگاه دیپلماسی ذره ای به خود رنگ غیرت بگیرد!!

 

چندی پیش پیاده روی در خیابانهای ژنو با وزیر امور خارجه امریکا و امروز پیام تبریک انتصاب وزیر هنر اموخته دانشگاه شیطان بزرگ و در ادامه پذیرائی از یک حیوان درنده در دفتر ایران در سازمان ملل دل هر آزاده ای را به درد آورده است.

 

حضور شخصی جنایتکار و حامی رژیم کودک کش صهیونیستی و ال سعود در دفتر ایران در سازمان ملل و پذیرائی از وی جای تامل دارد و به ناچار چهره کشوری مقتدر و مستقل و خواهان آزادی مظلومان عالم را در جهان اسلام خدشه دار خواهد کرد.

 

امید است که برخی رفتارهای دستگاه دیپلماسی در داخل و خارج از کشور اصلاح شود تا همچنان ملت و نظام اسلامی ایران بعنوان پرچمدار اسلام ناب و الگوی مقاومت در کشورهای اسلامی باشد.

 

بدانید شما وارث خون بیش از 200 هزار شهیدی هستید که بر زمین افتادند تا زمانه شما را به سال 94 برساند و با لبخندهای بی معنی در معرض نور فلشرهای عکاسان لحظات بیادماندنی خود را به ثبت و پیام تبریک به همتای جنایتکار سعوی خود بنویسید و انگار نه انگار که پیام تبریک روز پدر کودک یمنی زیر خروارها خاک بر لبانش خشکید تا به دنیا مظلومیت خود و حقانیت اسلام را ثابت کند.

 

اندکی به خود بیائیم…عاقبت کار چه خواهد شد….باشد که در محکمه خون شهدا بتوانیم پاسخگویشان باشیم.

 

محکمه خون شهدا محکمه عدلی است که همه ما را در آن به محاکمه می کشند.   شهید مرتضی آوینی

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر