بدون نظر
 
یادداشت:
از قدم زدن در خیابانهای ژنو تا پیام تبریک به وزیر هنر آموخته دانشگاه شیطان بزرگ و پذیرائی با پسته ایرانی
تاریخ انتشار : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۰۳ ب.ظ
 
پیام تبریک به ال سعودی که امروز از تررورسیم حمایت کرده و اقدامات جنایتکارانه ای در یمن انجام می دهد و هنوز یک عذرخواهی بابت تجاوز به زائران ایرانی به ملت ایران بدهکار است چه معنا و مفهومی دارد؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، امروز ال سعود خائن با جانبداری از تروریسم و بدعت گذاشتن در اصول و عقاید اسلام ناب زبان زد عام و خاص در دنیا شده، اما هیچکدام از این اعمال مدعیان اسلام که به حق شایسته منادی اسلام آمریکائی هستند دیده نشد تا دستگاه دیپلماسی ذره ای به عاقبت کار خود بیندیشد.

 

در حیرتیم که عمال سعودی وهابی و آمریکائی چه جنایتهای دیگری باید انجام دهند تا لبخند و کرشمه های دیپلماتیک دستگاه دیپلماسی ذره ای به خود رنگ غیرت بگیرد!!

 

چندی پیش پیاده روی در خیابانهای ژنو با وزیر امور خارجه امریکا و امروز پیام تبریک انتصاب وزیر هنر اموخته دانشگاه شیطان بزرگ و در ادامه پذیرائی از یک حیوان درنده در دفتر ایران در سازمان ملل دل هر آزاده ای را به درد آورده است.

 

حضور شخصی جنایتکار و حامی رژیم کودک کش صهیونیستی و ال سعود در دفتر ایران در سازمان ملل و پذیرائی از وی جای تامل دارد و به ناچار چهره کشوری مقتدر و مستقل و خواهان آزادی مظلومان عالم را در جهان اسلام خدشه دار خواهد کرد.

 

امید است که برخی رفتارهای دستگاه دیپلماسی در داخل و خارج از کشور اصلاح شود تا همچنان ملت و نظام اسلامی ایران بعنوان پرچمدار اسلام ناب و الگوی مقاومت در کشورهای اسلامی باشد.

 

بدانید شما وارث خون بیش از 200 هزار شهیدی هستید که بر زمین افتادند تا زمانه شما را به سال 94 برساند و با لبخندهای بی معنی در معرض نور فلشرهای عکاسان لحظات بیادماندنی خود را به ثبت و پیام تبریک به همتای جنایتکار سعوی خود بنویسید و انگار نه انگار که پیام تبریک روز پدر کودک یمنی زیر خروارها خاک بر لبانش خشکید تا به دنیا مظلومیت خود و حقانیت اسلام را ثابت کند.

 

اندکی به خود بیائیم…عاقبت کار چه خواهد شد….باشد که در محکمه خون شهدا بتوانیم پاسخگویشان باشیم.

 

محکمه خون شهدا محکمه عدلی است که همه ما را در آن به محاکمه می کشند.   شهید مرتضی آوینی

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه زائران رضوی، حسینی می‌شوند/ برادران افغان از مرز دوغارون تا کربلای معلا/ پیش‌بینی ورود بیش از ۴۰ هزار زائر افغانستانی برای شرکت در راهپیمایی جهانی اربعین حسینی سانحه رانندگی در محور مشهد به تربت حیدریه ۱۸ کشته و مصدوم برجای گذاشت