بدون نظر
 
ازدواج بیمار سرطانی روی تخت بیمارستان
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ در ۵:۵۹ ب.ظ
 
یک مرد بیمار که به سرطانی کشنده مبتلا است، توانست روی تخت بیمارستان با نامزدش ازدواج کند.

به نقل از سایت «دیلی میل»، در مراسمی که اشک خیلی‌ها را درآورد، یک زن و مرد در شهری کوچک در ایالت نیویورک، بعد از 3 سال نامزدی سرانجام توانستند با هم ازدواج کنند، در حالی که داماد، این مراسم را «یکی از بهترین روزهای زندگی» اش دانست.
«کیت بارم» 18 ماه با بیماری سرطان جنگیده و حالش رو به بهبودی گذاشته بود اما این اواخر پزشکان به او گفتند، بیماری‌اش به مرحله ای برگشت ناپذیر رسیده و جانش را خواهد گرفت. برای همین، پرستاران بیمارستان به کمک دیگران پول جمع کردند و برای این زوج مراسم عروسی گرفتند تا قبل از این که دیر شود، آن‌ها به آرزوی شان برسند.
خانم نینا اسکات که جلوی فامیل، دوستان و کارکنان بیمارستان «بله» را گفت، به شبکه ABC NEWS گفت: «همه چیز عالی بود… نمی‌توانستیم بهتر از این مراسم بگیریم.» نینا با لبخند اضافه کرد: «او همه چیز من است، زندگی من است،‌ نیمه بهتر من است. پس چرا با او عروسی نکنم؟»

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است