بدون نظر
 
ازدواج بیمار سرطانی روی تخت بیمارستان
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ در ۵:۵۹ ب.ظ
 
یک مرد بیمار که به سرطانی کشنده مبتلا است، توانست روی تخت بیمارستان با نامزدش ازدواج کند.

به نقل از سایت «دیلی میل»، در مراسمی که اشک خیلی‌ها را درآورد، یک زن و مرد در شهری کوچک در ایالت نیویورک، بعد از 3 سال نامزدی سرانجام توانستند با هم ازدواج کنند، در حالی که داماد، این مراسم را «یکی از بهترین روزهای زندگی» اش دانست.
«کیت بارم» 18 ماه با بیماری سرطان جنگیده و حالش رو به بهبودی گذاشته بود اما این اواخر پزشکان به او گفتند، بیماری‌اش به مرحله ای برگشت ناپذیر رسیده و جانش را خواهد گرفت. برای همین، پرستاران بیمارستان به کمک دیگران پول جمع کردند و برای این زوج مراسم عروسی گرفتند تا قبل از این که دیر شود، آن‌ها به آرزوی شان برسند.
خانم نینا اسکات که جلوی فامیل، دوستان و کارکنان بیمارستان «بله» را گفت، به شبکه ABC NEWS گفت: «همه چیز عالی بود… نمی‌توانستیم بهتر از این مراسم بگیریم.» نینا با لبخند اضافه کرد: «او همه چیز من است، زندگی من است،‌ نیمه بهتر من است. پس چرا با او عروسی نکنم؟»

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد قرارگاه رهایی و نجات در تربت حیدریه تشکیل شد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد