بدون نظر
 
مسئول بسیج سازندگی تربت حیدریه اعلام کرد؛
ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان
تاریخ انتشار : ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ در ۲:۲۵ ب.ظ
 
حسین صادق، از ارسال محموله 25 تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان شهرستان تربت حیدریه به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

حسین صادق، مسئول بسیج سازندگی تربت حیدریه ظهر امروز در حاشیه بارگیری و ارسال این محموله در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار داشت: در راستای برطرف کردن بخشی از نیازهای مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان محموله 25 تنی شامل مواد غذایی، پتو، چادر، برنج، آب معدنی، آرد، وسایل گرمایشی ارسال شد.

وی بیان کرد: کمک‌های مردم به مناطق سیل‌زده کشور، مانور بزرگ همدلی است و مردم و مسوولان نیز با در کنار هم بودن و مسوولیت‌‌پذیری آسیب‌ها و خسارت‌های سیل را جبران می کنند.

صادق بیان کرد: با توجه به شرایط موجود در استان سیستان و بلوچستان، همچنان جمع آوری اقلام ضروری برای کمک به هموطنان سیل زده در دستور کار قرار دارد، لذا حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج در سراسر شهرستان آماده دریافت کمک‌های مردمی برای سیل زدگان هستند.

وی گفت: همشهریان می توانندجهت کمک های نقدی خود را از طریق
شماره کارت بانک سپه سازمان بسیج 5892101214485209 و یاکد دستوری #880*و یا شماره حساب بانک سپه 030150000005151818086011 واریز کنند.

شایان ذکر است بیش از این و طی هفته گذشته مبلغ 500 میلیون ریال کمک های نقدی بسیجیان به حساب های مربوطه برای مناطق سیل زده واریز شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد