بدون نظر
 
مسئول بسیج سازندگی تربت حیدریه اعلام کرد؛
ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان
تاریخ انتشار : ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ در ۲:۲۵ ب.ظ
 
حسین صادق، از ارسال محموله 25 تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان شهرستان تربت حیدریه به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

حسین صادق، مسئول بسیج سازندگی تربت حیدریه ظهر امروز در حاشیه بارگیری و ارسال این محموله در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار داشت: در راستای برطرف کردن بخشی از نیازهای مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان محموله 25 تنی شامل مواد غذایی، پتو، چادر، برنج، آب معدنی، آرد، وسایل گرمایشی ارسال شد.

وی بیان کرد: کمک‌های مردم به مناطق سیل‌زده کشور، مانور بزرگ همدلی است و مردم و مسوولان نیز با در کنار هم بودن و مسوولیت‌‌پذیری آسیب‌ها و خسارت‌های سیل را جبران می کنند.

صادق بیان کرد: با توجه به شرایط موجود در استان سیستان و بلوچستان، همچنان جمع آوری اقلام ضروری برای کمک به هموطنان سیل زده در دستور کار قرار دارد، لذا حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج در سراسر شهرستان آماده دریافت کمک‌های مردمی برای سیل زدگان هستند.

وی گفت: همشهریان می توانندجهت کمک های نقدی خود را از طریق
شماره کارت بانک سپه سازمان بسیج 5892101214485209 و یاکد دستوری #880*و یا شماره حساب بانک سپه 030150000005151818086011 واریز کنند.

شایان ذکر است بیش از این و طی هفته گذشته مبلغ 500 میلیون ریال کمک های نقدی بسیجیان به حساب های مربوطه برای مناطق سیل زده واریز شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است