بدون نظر
 
اردوهای جهادی،موضوع ترانه های جدید یک خواننده
تاریخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۲۰ ب.ظ
 
شهیدنیوز: تازه ترین اثر موسیقایی حامد زمانی خواننده موسیقی پاپ کشورمان با موضوع اردوهای جهادی و محرومیت روستاها در یک روستای محروم رونمایی می شود.

این اثر روز ۳۱ تیر ماه با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از اهالی روستای «ایلیخ بولاغی»، استادان دانشگاه، پزشکان، دانشجویان، هنرمندان و ورزشکاران جهادگر جبهه جهادی «منتظران خورشید» رونمایی می شود.

تازه ترین اثر موسیقایی حامد زمانی به سفارش روابط عمومی بسیج تهیه و تولید شده که مضمون آن طعنه به کاخ نشینان و مذمت اشرافی گری است.

طبق برنامه ریزی های انجام شده این اثر جهادی طی هفته جاری در روستاهای اطراف پایتخت هم با برنامه‌هایی متنوع رونمایی خواهد شد
لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شهردار تربت حیدریه انتخاب شد تشدید نظارت ها در تربت حیدریه/ادامه سهل انگاری ها ما را ناچار به اعمال محدودیت های بیشتری خواهد کرد خودسازی عملی و علمی مهمترین هدف تحصیل علوم حوزوی است بازگشت محدودیت های کرونایی به تربت حیدریه/هسته مرکزی شهر مسدود شد تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود