بدون نظر
 
مسئول مرکز فضای مجازی بسیج خراسان رضوی:
ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی
تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۸ در ۹:۲۸ ق.ظ
 
مسئول مرکز فضای مجازی بسیج خراسان رضوی به ضرورت ارتقای دانش در فضای مجازی اشاره کرد و افزود: سواد فضای مجازی در راستای برنامه ریزی منطقی، صحیح و هوشمندانه و بهره برداری مناسب جامعه از شبكه های اجتماعی ضروری است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ عبدالله امینی فر سه شنبه شب در گردهمایی فعالان فضای مجازی شهرستان تربت حیدریه اظهار داشت: در شرایطی که امروز بخش عمده ای از نیاز مردم در حوزه فضای مجازی تامین می شود، نهضت سواد فضای مجازی باید بعنوان یک عنصر اصلی در این حوزه در کشور راه اندازی شود.

 

وی به ضرورت ارتقای دانش در فضای مجازی اشاره کرد و افزود: سواد فضای مجازی در راستای برنامه ریزی منطقی، صحیح و هوشمندانه و بهره برداری مناسب جامعه از شبکه های اجتماعی ضروری است.

 

امینی فر با بیان اینکه تکنولوژی بروز و مدرن فضای مجازی امروز در اختیار همه اقشار جامعه قرار گرفته، از عدم داشتن دانش و سواد بعنوان چالش اساسی در این حوزه یاد کرد.

 

مسئول مرکز فضای مجازی بسیج خراسان رضوی خاطر نشان کرد: در عرصه فضای مجازی چند لایه وجود دارد که این لایه ها به مانند یک زنجیره به هم متصل هستند و هر کدام مکمل یکدیگرند که نخستین آن تولید محتوای مناسب و فاخر است.

 

وی با بیان اینکه بنگاههای بزرگ تولید و انتشار در اختیار رسانه های غربی است، افزود: جریان انقلابی و ارزشی کشور همانطور که در فتنه ۷۸ و ۸۸ از انقلاب دفاع کردند، امروز باید در این فضا که مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته با تولیدات فاخر و ارزشمند خود و همچنین توزیع و انتشار مناسب از آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی حمایت کنند.

ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی

فرمانده سپاه تربت حیدریه با بیان اینکه چرا باید همیشه منتظر شبهه پراکنی دشمن باشیم، افزود: متاسفانه جبهه رسانه ای انقلاب اسلامی در این سالها موضع پدافندی داشته و دائم به شبهات القا شده غربی ها پاسخ داده است.

 

سرهنگ علی نیک یاد با اشاره به اینکه باید از حوزه پدافندی به آفندی تغییر موضع دهیم، گفت: امروز می طلبد جبهه رسانه ای انقلاب و نیروهای ارزشی با ورود به موقع و تاثیر گذار خود در این فضا علاوه بر تبیین گفتمان انقلاب، به سمت القای شبهات برای دشمن حرکت کند و لازمه آن یک کار شبکه ای و منسجم است.

 

در پایان این گردهماایی ضمن رونمایی از تولیدات فضای مجازی بسیج تربت حیدریه، از فعالان فضای مجازی این شهرستان تجلیل شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست