بدون نظر
 
امیر برزگری:
ارتش جمهوری اسلامی ایران تمام تحرکات دشمنان فرا منطقه ای را رصد می کند
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ در ۳:۲۲ ب.ظ
 
فرمانده تیپ پیاده 177 شهید محمد جعفر نصر اصفهانی از آمادگی کامل این یگان برای پاسخ دهی به متجاوزان خبر داد و گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران تمام تحرکات و فعالیتهای دشمنان فرا منطقه ای را رصد می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، امیر سرتیپ دوم ابوالفضل برزگری پیش از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران تربت حیدریه اظهار کرد: ارتش تمام تحرکات دشمن را رصد می کند و تمام آموزشهای حال حاضر این یگان بر اساس تاکتیک جدید دشمن برنامه ریزی و اجرا می شود.

 

وی بیان کرد: با وجود نیروهای مسلح اعم از ارتش و سپاه، بسیج و نیروی انتظامی، احدی در هیچ جای منطقه به خود اجازه نخواهد داد تا نگاه متجاوزانه به این کشور داشته باشد.

 

برزگری توان دفاعی ایران را غیر قابل انکار توصیف کرد و افزود: امروز دوست و دشمن به توان دفاعی و نظامی و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمنان اذعان دارند و به خوبی واقفند که حمله احتمالی از هر نقطه جهان به این کشور چه آثاری برای آنان خواهد داشت.

 

فرمانده تیپ 177 ارتش حوزه کاری این یگان را نامحدود بیان کرد و گفت: این یگان امادگی دارد که در هر نقطه این  کشور اگر احساس ناامنی شود با تمام توان و تجهیزات در برطرف کردن موانع و ناامنی احتمالی تلاش خود را بکار بندد.

 

وی اظهار کرد: اتاق های فکر در این یگان شکل گرفته و بر اساس نیازمندیهای یگان، برنامه ها تدوین و به مرحله اجرا در می آید.

 

برزگری تصریح کرد: این یگان از توان داخلی و افسران خود در جهت رفع نیازمندیهای یگان و مردم تلاش مضاعف دارد.

 

فرمانده تیپ 177 شهید محمد جعفر نصر اصفهانی خاطر نشان کرد: رژه یگانهای تیپ 177 ارتش در روز 29 فروردین، رونمایی از تجهیزات و امکانات جدید یگان، بهره برداری از بهداری شهید حسین زاده ، کوهپیمائی، مسایقات فرهنگی و ورزشی بخشی از برنامه های این یگان در هفته ارتش می باشد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مطالبات زعفرانکاران تا پایان اردیبهشت پرداخت می شود بیش از ۱۷ هزار جعبه تخم نوغان در استانهای خراسان توزیع می شود تولید ماسک های دولایه استریل در جلگه رخ تربت حیدریه تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع تصرف اراضی دولتی در تربت حیدریه تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸