بدون نظر
 
سردار یوسفعلی زاده:
ادامه راه جریان مقاومت شفاف است/اگر بنا بود بهانه سختی و کمبود گرفته شود هیچگاه خرمشهر آزاد نمی شد
تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱:۴۹ ب.ظ
 
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خراسان رضوی گفت: ادامه راه جریان مقاومت شفاف است و گام های استوار، اراده سازش ناپذیری، دشمن ستیزی و مقاومت می خواهد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سردار حسینعلی یوسفعلی زاده ظهر امروز در مراسم معارفه مسوول بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس تربت حیدریه اظهار داشت: مقام مفظم رهبری چندین سال قبل فرمودند خرمشهر ها در پیش روست، لذا برای حضور در میدان های مبارزه پیش رو باید متحد و منسجم باشیم.

 

وی با بیان اینکه نباید مرعوب عملیات روانی دشمن شویم، افزود: اگر سری به نظریات استراتژیست ها، کارشناسان سیاسی و تحلیلگران بزنیم شرایط امروز کشورمان در مواجهه با چالش های موجود، سه سناریو دارد.
عده ای معتقدند در مواجهه با امریکا درگیری اجتناب ناپذیر است و در حال گذر زمان است و عده ای می گویند تلفن ترامپ به صدا در می آید و ایران با حالت عذر خواهانه از وی میخواهد که بیا با هم صحبت کنیم. عده ای دیگر اما از تداوم همین اوضاع فعلی صحبت می کنند.

 

یوسفعلی زاده بیان داشت: مقام مفظم رهبری در جلسه اخیر خود با مسوولان نظام تاکید کردند جنگی رخ نخواهد داد، لذا آزموده را آزمودن خطاست و تنها راهکار و استراتژی نظام اسلامی ایران مقاومت و ایستادگی است.

 

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خاطر نشان کرد: ظرفیت ها و آمادگی جمهوری اسلامی نسبت به ۳۷ سال گذشته غیر قابل مذاکره است و قطعا توان ایستادگی داریم و به شرط آنکه بر عهدی که بستیم بمانیم.

 

وی افزود: ادامه راه جریان مقاومت شفاف است و گام های استوار، اراده سازش ناپذیری، دشمن ستیزی و مقاومت می خواهد.

 

یوسفعلی زاده گفت: اگر بنا بود بهانه سختی و کمبود امکانات و تجهیزات گرفته شود هیچگاه خرمشهر آزاد نمی شد و چنانچه از مرگ می ترسیدیم باید از این قطعه کشور چشم پوشی می کردیم.

 

رئیس مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خراسان رضوی گفت: وقتی ما در مدرسه هایمان با نوای ساسی مانکن رقصیدیم؛می شکنیم و نبایستی در شرایط کنونی فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس را از یاد ببریم.

 

گفتنی است در پایان این جلسه؛باقرزاده بعنوان نماینده مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خراسان رضوی در تربت حیدریه معرفی شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!