بدون نظر
 
سردار یوسفعلی زاده:
ادامه راه جریان مقاومت شفاف است/اگر بنا بود بهانه سختی و کمبود گرفته شود هیچگاه خرمشهر آزاد نمی شد
تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱:۴۹ ب.ظ
 
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خراسان رضوی گفت: ادامه راه جریان مقاومت شفاف است و گام های استوار، اراده سازش ناپذیری، دشمن ستیزی و مقاومت می خواهد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سردار حسینعلی یوسفعلی زاده ظهر امروز در مراسم معارفه مسوول بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس تربت حیدریه اظهار داشت: مقام مفظم رهبری چندین سال قبل فرمودند خرمشهر ها در پیش روست، لذا برای حضور در میدان های مبارزه پیش رو باید متحد و منسجم باشیم.

 

وی با بیان اینکه نباید مرعوب عملیات روانی دشمن شویم، افزود: اگر سری به نظریات استراتژیست ها، کارشناسان سیاسی و تحلیلگران بزنیم شرایط امروز کشورمان در مواجهه با چالش های موجود، سه سناریو دارد.
عده ای معتقدند در مواجهه با امریکا درگیری اجتناب ناپذیر است و در حال گذر زمان است و عده ای می گویند تلفن ترامپ به صدا در می آید و ایران با حالت عذر خواهانه از وی میخواهد که بیا با هم صحبت کنیم. عده ای دیگر اما از تداوم همین اوضاع فعلی صحبت می کنند.

 

یوسفعلی زاده بیان داشت: مقام مفظم رهبری در جلسه اخیر خود با مسوولان نظام تاکید کردند جنگی رخ نخواهد داد، لذا آزموده را آزمودن خطاست و تنها راهکار و استراتژی نظام اسلامی ایران مقاومت و ایستادگی است.

 

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خاطر نشان کرد: ظرفیت ها و آمادگی جمهوری اسلامی نسبت به ۳۷ سال گذشته غیر قابل مذاکره است و قطعا توان ایستادگی داریم و به شرط آنکه بر عهدی که بستیم بمانیم.

 

وی افزود: ادامه راه جریان مقاومت شفاف است و گام های استوار، اراده سازش ناپذیری، دشمن ستیزی و مقاومت می خواهد.

 

یوسفعلی زاده گفت: اگر بنا بود بهانه سختی و کمبود امکانات و تجهیزات گرفته شود هیچگاه خرمشهر آزاد نمی شد و چنانچه از مرگ می ترسیدیم باید از این قطعه کشور چشم پوشی می کردیم.

 

رئیس مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خراسان رضوی گفت: وقتی ما در مدرسه هایمان با نوای ساسی مانکن رقصیدیم؛می شکنیم و نبایستی در شرایط کنونی فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس را از یاد ببریم.

 

گفتنی است در پایان این جلسه؛باقرزاده بعنوان نماینده مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خراسان رضوی در تربت حیدریه معرفی شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رسالت اجتماعی روحانیت بُریدگی از جامعه نیست/طلبه باید خطوط و جریان های سیاسی جامعه و نظام بین الملل را بشناسد/روحیه انقلابی گری باید در حوزه های علمیه تقویت شود شفافیت، قربانی مصلحت اندیشی شورای شهر تربت حیدریه! کاهش تعهدات برجامی نباید دشمن را جسورتر کند/سیاست اروپایی ها با ایالات متحده هماهنگ است تیر نفاق بر پیکر بی جان دختر آبی آئین دسته بنی اسد با قدمت بیش از نیم قرن در تربت حیدریه+تصاویر پردیس سینمایی تربت حیدریه در شهرک ولی عصر(عج) ساخته می شود آئین نخل‌ گردانی عصر عاشورا در شهر کدکن برگزار شد+تصاویر حال و هوای عاشورای حسینی در قطب زعفران جهان تربت حیدریه در تاسوعای حسینی غرق در حزن و ماتم+ تصاویر صادرات ۱۲۵ هزار تن سیمان به کشورهای آسیای میانه وقتی قلم پزشک با جوهر عشق به سیدالشهدا(ع) نسخه شفا می نویسد تربت حیدریه قهرمان دهمین دوره رقابتهای ووشوی خراسان رضوی شد