بدون نظر
 
سردار یوسفعلی زاده:
ادامه راه جریان مقاومت شفاف است/اگر بنا بود بهانه سختی و کمبود گرفته شود هیچگاه خرمشهر آزاد نمی شد
تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱:۴۹ ب.ظ
 
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خراسان رضوی گفت: ادامه راه جریان مقاومت شفاف است و گام های استوار، اراده سازش ناپذیری، دشمن ستیزی و مقاومت می خواهد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سردار حسینعلی یوسفعلی زاده ظهر امروز در مراسم معارفه مسوول بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس تربت حیدریه اظهار داشت: مقام مفظم رهبری چندین سال قبل فرمودند خرمشهر ها در پیش روست، لذا برای حضور در میدان های مبارزه پیش رو باید متحد و منسجم باشیم.

 

وی با بیان اینکه نباید مرعوب عملیات روانی دشمن شویم، افزود: اگر سری به نظریات استراتژیست ها، کارشناسان سیاسی و تحلیلگران بزنیم شرایط امروز کشورمان در مواجهه با چالش های موجود، سه سناریو دارد.
عده ای معتقدند در مواجهه با امریکا درگیری اجتناب ناپذیر است و در حال گذر زمان است و عده ای می گویند تلفن ترامپ به صدا در می آید و ایران با حالت عذر خواهانه از وی میخواهد که بیا با هم صحبت کنیم. عده ای دیگر اما از تداوم همین اوضاع فعلی صحبت می کنند.

 

یوسفعلی زاده بیان داشت: مقام مفظم رهبری در جلسه اخیر خود با مسوولان نظام تاکید کردند جنگی رخ نخواهد داد، لذا آزموده را آزمودن خطاست و تنها راهکار و استراتژی نظام اسلامی ایران مقاومت و ایستادگی است.

 

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خاطر نشان کرد: ظرفیت ها و آمادگی جمهوری اسلامی نسبت به ۳۷ سال گذشته غیر قابل مذاکره است و قطعا توان ایستادگی داریم و به شرط آنکه بر عهدی که بستیم بمانیم.

 

وی افزود: ادامه راه جریان مقاومت شفاف است و گام های استوار، اراده سازش ناپذیری، دشمن ستیزی و مقاومت می خواهد.

 

یوسفعلی زاده گفت: اگر بنا بود بهانه سختی و کمبود امکانات و تجهیزات گرفته شود هیچگاه خرمشهر آزاد نمی شد و چنانچه از مرگ می ترسیدیم باید از این قطعه کشور چشم پوشی می کردیم.

 

رئیس مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خراسان رضوی گفت: وقتی ما در مدرسه هایمان با نوای ساسی مانکن رقصیدیم؛می شکنیم و نبایستی در شرایط کنونی فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس را از یاد ببریم.

 

گفتنی است در پایان این جلسه؛باقرزاده بعنوان نماینده مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خراسان رضوی در تربت حیدریه معرفی شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
موفقیت در گام دوم انقلاب نیازمند نگاه به گذشته است/برخی افراد در داخل کشور راهبرد ها و سیاست های رهبری را ارشادی قلمداد می کنند مراسم گرامیداشت مولانا جلال الدین بلخی در تربت حیدریه برگزار شد فروش فله ای زعفران و سودی که نصیب دلالان می شود/دلالان در کمین بازار ۲۵۰۰ میلیار تومانی طلای سرخ بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد قرارگاه رهایی و نجات در تربت حیدریه تشکیل شد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد