بدون نظر
 
رییس شورای شهر تربت حیدریه:
ادامه اجرای تبصره ۳ به صلاح مدیریت شهری نیست
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۱ ق.ظ
 
رئیس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه با انتقاد از نحوه اجرای مفاد تبصره 3 توسط مدیریت آبفا، گفت: با بررسی های انجام شده دیگر ادامه اجرای تبصره 3 به صلاح مدیریت شهری نیست.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ نادر سلیمانی صبح امروز در نشست شورای اسلامی شهر تربت حیدریه، اظهار داشت: انتقادات مطرح شده به جا و به حق است و باید به آن پاسخ داده شود و هیچ گاه شورای اسلامی شهر در صدد توجیه اشتباهات نیست. لذا تصمیماتی که در شورا گرفته می شود بر اساس خرد جمعی و با نظر اکثر اعضا اتخاذ می شود.

 

وی به موضوع تبصره ۳ اشاره و بیان داشت: معتقدیم تصویب این تبصره کار مثبتی برای شهر بوده و در این موضوع از طرف شورای شهر کوتاهی صورت نگرفته و مستمر پیگیر اجرای صحیح آن بودیم، لذا شیوه اجرای این تبصره طبق مفاد مصوبه شورای شهر پیش نرفته و کوتاهی از دستگاه مجری طرح است.

 

 

رئیس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه با انتقاد از نحوه اجرای مفاد تبصره ۳ توسط مدیریت آبفا، گفت: با بررسی های انجام شده دیگر ادامه اجرای تبصره ۳ به صلاح مدیریت شهری نیست.

 

وی گفت: مکاتبات لازم با دستگاه های ذیربط در خصوص تبصره ۳ صورت گرفته است و به نظر شورای شهر ادامه اجرای این تبصره دیگر به صلاح نیست و به زودی این موضوع در صحن علنی شورا مطرح و تصمیماتی که در این مرحله گرفته خواهد شد دیگر به نفع اداره آبفا نخواهد بود.

 

 

سلیمانی در بخشی دیگر خاطر نشان کرد: یکی از سیاست های شورای اسلامی شهر در این دوره هم اندیشی با اقشار مختلف مردم و استفاده از نظرات ، پیشنهادات و راهکارهایی است که می تواند به توسعه شهری کمک کند.

 

وی افزود:  با توجه به این رویکرد یک شنبه شب گذشته اولین نشست هم اندشی را با نمایندگان دبیران و مدیران دبیرستان های سطح شهر برگزار و نظرات و پیشنهادات را شنیدیم.

 

وی بیان داشت: این روال در آینده نیز ادامه خواهد داشت و جلسات بعدی  با نمایندگان بازاریان، پزشکان، کارمندان ادارات و سایر اقشار فعال شهر برگزار می کنیم تا بتوانیم بهتر مشکلات را رصد و در جهت رفع آنها قدم برداریم.

 

سپس دستور کار جلسه با موضوع بررسی طرح ساماندهی نیروی های انسانی شهرداری مطرح شد و آقایان امانی و وقفی بعنوان نمایندگان شورای شهر در این موضوع گزارشی از نحوه ساماندهی نیروهای انسانی و کاهش هزینه های که در پی داشته است ارائه کردند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری ار دو پاسگاه پلیس راه خراسان رضوی ۸۴ درصد منابع آبی خراسان رضوی در بخش کشاورزی است/جهاد کشاورزی فعالیت خاصی برای کنترل منابع آبی ندارد/طرح های جهاد کشاورزی باید الزام آور شود ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در تربت حیدریه بودجه شهرداری تربت حیدریه ۷۱۰ میلیارد ریال برآورد شد بازسازی کاروانسرای لاری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار می شود رفتار مناسب با معتادان بهبود یافته برگشت موفقیت آمیز به آغوش جامعه را بهمراه دارد «منوچهر امینیان» افسر انقلابی تیپ ۱۷۷ ارتش در تربت حیدریه برگزاری جشنواره منطقه ای خاتون خورشید در تربت حیدریه روایتی از پروژه های نیمه تمام تربت حیدریه/ از زخم کلنگ های یادگاری بر زمین مانده دولتها تا چشم انتظاری بودجه برای تکمیل پروژه ها حضور تماشایی ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن، پیام اقتدار ملی و مبارزه با نظام سلطه را به جهان مخابره کرد جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی عصبانی است/دشمن جایگاه رهبری و القای ناامیدی در بین جامعه را هدف قرار داده است جودوی کشور نیازمند بروز رسانی است