بدون نظر
 
رییس شورای شهر تربت حیدریه:
ادامه اجرای تبصره ۳ به صلاح مدیریت شهری نیست
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۱ ق.ظ
 
رئیس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه با انتقاد از نحوه اجرای مفاد تبصره 3 توسط مدیریت آبفا، گفت: با بررسی های انجام شده دیگر ادامه اجرای تبصره 3 به صلاح مدیریت شهری نیست.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ نادر سلیمانی صبح امروز در نشست شورای اسلامی شهر تربت حیدریه، اظهار داشت: انتقادات مطرح شده به جا و به حق است و باید به آن پاسخ داده شود و هیچ گاه شورای اسلامی شهر در صدد توجیه اشتباهات نیست. لذا تصمیماتی که در شورا گرفته می شود بر اساس خرد جمعی و با نظر اکثر اعضا اتخاذ می شود.

 

وی به موضوع تبصره ۳ اشاره و بیان داشت: معتقدیم تصویب این تبصره کار مثبتی برای شهر بوده و در این موضوع از طرف شورای شهر کوتاهی صورت نگرفته و مستمر پیگیر اجرای صحیح آن بودیم، لذا شیوه اجرای این تبصره طبق مفاد مصوبه شورای شهر پیش نرفته و کوتاهی از دستگاه مجری طرح است.

 

 

رئیس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه با انتقاد از نحوه اجرای مفاد تبصره ۳ توسط مدیریت آبفا، گفت: با بررسی های انجام شده دیگر ادامه اجرای تبصره ۳ به صلاح مدیریت شهری نیست.

 

وی گفت: مکاتبات لازم با دستگاه های ذیربط در خصوص تبصره ۳ صورت گرفته است و به نظر شورای شهر ادامه اجرای این تبصره دیگر به صلاح نیست و به زودی این موضوع در صحن علنی شورا مطرح و تصمیماتی که در این مرحله گرفته خواهد شد دیگر به نفع اداره آبفا نخواهد بود.

 

 

سلیمانی در بخشی دیگر خاطر نشان کرد: یکی از سیاست های شورای اسلامی شهر در این دوره هم اندیشی با اقشار مختلف مردم و استفاده از نظرات ، پیشنهادات و راهکارهایی است که می تواند به توسعه شهری کمک کند.

 

وی افزود:  با توجه به این رویکرد یک شنبه شب گذشته اولین نشست هم اندشی را با نمایندگان دبیران و مدیران دبیرستان های سطح شهر برگزار و نظرات و پیشنهادات را شنیدیم.

 

وی بیان داشت: این روال در آینده نیز ادامه خواهد داشت و جلسات بعدی  با نمایندگان بازاریان، پزشکان، کارمندان ادارات و سایر اقشار فعال شهر برگزار می کنیم تا بتوانیم بهتر مشکلات را رصد و در جهت رفع آنها قدم برداریم.

 

سپس دستور کار جلسه با موضوع بررسی طرح ساماندهی نیروی های انسانی شهرداری مطرح شد و آقایان امانی و وقفی بعنوان نمایندگان شورای شهر در این موضوع گزارشی از نحوه ساماندهی نیروهای انسانی و کاهش هزینه های که در پی داشته است ارائه کردند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند پدافند غیر عامل، دفاعی غیر نظامی است سنت غلط ارایه گزارش های رفع تکلیفی باید برچیده شود شعار مرگ بر آمریکا تعطیل پذیر نیست/کسانی که با شعار مرگ بر آمریکا مخالفند در نهایت از دامان سیاستمداران جنایتکار ایالات متحده و مزدورانش سر درآوردند