بدون نظر
 
رییس شورای شهر تربت حیدریه:
ادامه اجرای تبصره ۳ به صلاح مدیریت شهری نیست
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۱ ق.ظ
 
رئیس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه با انتقاد از نحوه اجرای مفاد تبصره 3 توسط مدیریت آبفا، گفت: با بررسی های انجام شده دیگر ادامه اجرای تبصره 3 به صلاح مدیریت شهری نیست.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ نادر سلیمانی صبح امروز در نشست شورای اسلامی شهر تربت حیدریه، اظهار داشت: انتقادات مطرح شده به جا و به حق است و باید به آن پاسخ داده شود و هیچ گاه شورای اسلامی شهر در صدد توجیه اشتباهات نیست. لذا تصمیماتی که در شورا گرفته می شود بر اساس خرد جمعی و با نظر اکثر اعضا اتخاذ می شود.

 

وی به موضوع تبصره ۳ اشاره و بیان داشت: معتقدیم تصویب این تبصره کار مثبتی برای شهر بوده و در این موضوع از طرف شورای شهر کوتاهی صورت نگرفته و مستمر پیگیر اجرای صحیح آن بودیم، لذا شیوه اجرای این تبصره طبق مفاد مصوبه شورای شهر پیش نرفته و کوتاهی از دستگاه مجری طرح است.

 

 

رئیس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه با انتقاد از نحوه اجرای مفاد تبصره ۳ توسط مدیریت آبفا، گفت: با بررسی های انجام شده دیگر ادامه اجرای تبصره ۳ به صلاح مدیریت شهری نیست.

 

وی گفت: مکاتبات لازم با دستگاه های ذیربط در خصوص تبصره ۳ صورت گرفته است و به نظر شورای شهر ادامه اجرای این تبصره دیگر به صلاح نیست و به زودی این موضوع در صحن علنی شورا مطرح و تصمیماتی که در این مرحله گرفته خواهد شد دیگر به نفع اداره آبفا نخواهد بود.

 

 

سلیمانی در بخشی دیگر خاطر نشان کرد: یکی از سیاست های شورای اسلامی شهر در این دوره هم اندیشی با اقشار مختلف مردم و استفاده از نظرات ، پیشنهادات و راهکارهایی است که می تواند به توسعه شهری کمک کند.

 

وی افزود:  با توجه به این رویکرد یک شنبه شب گذشته اولین نشست هم اندشی را با نمایندگان دبیران و مدیران دبیرستان های سطح شهر برگزار و نظرات و پیشنهادات را شنیدیم.

 

وی بیان داشت: این روال در آینده نیز ادامه خواهد داشت و جلسات بعدی  با نمایندگان بازاریان، پزشکان، کارمندان ادارات و سایر اقشار فعال شهر برگزار می کنیم تا بتوانیم بهتر مشکلات را رصد و در جهت رفع آنها قدم برداریم.

 

سپس دستور کار جلسه با موضوع بررسی طرح ساماندهی نیروی های انسانی شهرداری مطرح شد و آقایان امانی و وقفی بعنوان نمایندگان شورای شهر در این موضوع گزارشی از نحوه ساماندهی نیروهای انسانی و کاهش هزینه های که در پی داشته است ارائه کردند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اروپا با سیاست چماق و هویچ عمق استراتژیک و قدرت منطقه ای ایران را هدف قرار داده است/سران اروپا تکمیل کننده پازل بازی ترامپ هستند کشف منطقه تاریخی در تربت حیدریه بهره برداری از پردیس سینمایی تربت حیدریه تا پایان شهریور تقویت اراده پولادین، موفقیت در عرصه های مختلف را رقم می زند ورزشکار معلول تربت حیدریه قهرمان مسابقات دو ومیدانی کشور شد نبرد تن با تفنگ جهاد کبیر، ظلم ستیزی و مبارزه جدی با نظام سلطه است/مبارزه با استکبار از مواضع قرآنی است کشف یک تن و ۲۳۹ کیلو گرم مواد مخدر در تربت حیدریه فعالیت های انجام شده در حوزه پدافند غیر عامل مشهود نیست دشمن به دنبال دوقطبی سازی در جامعه است/فتح بیت المقدس در «عملیات بوکمال» شبیه سازی شد مطالبه رهبر معظم انقلاب اسلامی فتح افق‌های نو در دانشگاه فرهنگیان است معرفی برند منطقه تربت حیدریه نیازمند شاخصه ای منحصر به فرد است