بدون نظر
 
صفار هرندی:
اداره کشور نیازمند مسئولانی با قواره انقلابی است/جمهوری اسلامی با شهید سلیمانی رسم مقاومت را به ملت‌های منطقه آموخت
تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۶ ق.ظ
 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برای اداره کشور در مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی نیازمند کسانی هستیم که قواره و تفکر انقلابی دارند نه اینکه منتطر گشایش از بیرون باشند و کشور را معطل نگه دارند.

به گزارش تابان تربت، محمدحسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام شنبه شب در جمع تعدادی از نخبگان و فرهیختگان تربت حیدریه که در محل مسجد النبی (ص) این شهر برگزار شد، اطهار کرد: زمانی که تفکر حاکم بر کشور گشایش را در نگاه به بیرون متمرکز کرده بود، طرف مقابل با علم به این تفکر حاکم، تمام ابعاد سیاسی و اقتصادی کشور را معطل نگه داشت و در انتها شروط جدیدی را مطرح که اهداف شوم انها را بیش از گذشته مشخص می کند.

وی بیان کرد: اهمیت این موضوع زمانی بیشتر می شود که بدانیم در سالیان گذشته بارها رهبر فرزانه انقلاب تاکید کردند که مشکل غربی ها انرژی هسته ای و تعداد سانتریفیوژها نیست و شما اگر ان را به میل انها حل کنید بی شک مسئله دیگری را مطرح می کنند، اما گوش شنوایی نبود.
صفار هرندی خاطر نشان کرد: رهبری انقلاب تاکید کردند که اگر قراردادی را امضا می کتید حتما از انها تضمین بگیرید اما آنها می گفتند امضای کری تضمین است لذا در نهایت آن شد که امروز همگان شاهدیم که چگونه با عهدشکنی خود کردتد!
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: امروز شاهدیم که غربی ها به سردمداری امریکا شرط عمل به تعهدات برجامی را به کاهش نفوذ منطقه ای، صنایع دفاعی و برد موشک های نقطه زن ایران منوط کردند و این همان بهانه تراشی هایی است که بارها مورد تاکید رهبر فرزانه انقلاب قرار می گرفت.
صفار هرندی گفت: برای اداره کشور در مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی نیازمند کسانی هستیم که قواره و تفکر انقلابی دارند نه اینکه منتطر گشایش از بیرون باشند و کشور را معطل نگه دارند.
وی افزود: باید کسانی در پست های کلیدی این کشور خدمت کنند که دارای تفکر انقلابی و شجاع باشند و از تشر دشمن نترسند، چرا که با مسئول ترسو نمی توان انقلاب را به پیش برد.
صفار هرندی بیان کرد: کسی که برای انتخابات میلیاردها تومان هزینه می کند بی شک افت ها و آلودگی هایی در کار اوست و قطعا در بزنگاههای مختلف جیب ملت را خواهد زد، لذا در انتخاب افراد اصلح باید دقت لازم را داشته باشیم‌.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود در پاسخ به آن تفکرهای انگشت شماری که در کشور بر طبل عدم دخالت در منطقه را می زنند، گفت: یکی از نمایندگان کنگره آمریکا در دو سال گذشته در پوشش یک فعال رسانه ای به عراق سفر می کند و بعد از تحقیق و تفحص و دیدار و گفتگوهای مختلف با مسئولان و سران طوایف و قبایل در می یابد که همه آنها برنامه های خود را با سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تنظیم می کنند و وقتی این گزارش را در کنگره ارایه می کند به عمق فاجعه ای پی می برند که میلیاردها دلار هزینه کردتد و این هزینه کرد آنها باعث تنفر مردم متطقه از آمریکا و نفوذ ایران شده است.
صفار هرندی بیان کرد: واقعیت این است که کشورهای منطقه امدند و از ما خواستند تا رمز استقامت، اقتدار و عزت خود را به آنها بیاموزیم و این حاج قاسم عزیز و شهدای مدافع حرم بودند که رسم مقاومت را به ملت های منطقه آموختند.
انتهای پیام/
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است