بدون نظر
 
جعفر قنادباشی:
اختلافات منفعت طلبانه اصلاحات و اعتدالیون آسیب جدی به کشور می رساند/اهداف حزبی باید بر اساس منافع ملی و رهنمودهای امام و رهبری باشد
تاریخ انتشار : ۲۷ تیر ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۹ ق.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی بر تغییر در روش و اهداف برخی جریانات سیاسی تاکید کرد وافزود: اختلافات علنی بین جبهه اصلاحات و اعتدالیون برای تعیین کابینه دولت دوازدهم و شهردار تهران مبتنی بر منفعت طلبی های حزبی و جناحی است که آسیب جدی به کشور می رساند.

جعفر قناد باشی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: متاسفانه مبارزات حزبی و انتخاباتی در کشور با یک سلسله سهم خواهی های افزون طلبانه مواجه شده که در راستای قدرت طلبی و کسب امتیاز جناحی عمل می شود، لذا این گروهها دچار اختلاف شده و کشور را به چالش می کشانند.

 

وی تصریح کرد: معیار این افراد و یا گروهها خدمت به کشور در چارچوب اسلام نیست، بلکه معیارهای قدرت طلبانه آنها بر منافع ملی برتری پیدا کرده و اکنون اختلاف بین اصلاحات و اعتدالیون را علنی و افزون کرده، زیرا حرکت های آنان مبتنی بر منفعت طلبی های گروهی است.

 

کارشناس مسائل سیاسی بر تغییر در روش و اهداف برخی جریانات سیاسی تاکید کرد و افزود: اختلافات علنی بین جبهه اصلاحات و اعتدالیون برای تعیین کابینه دولت دوازدهم و شهردار تهران مبتنی بر منفعت طلبی های حزبی و جناحی است که آسیب جدی به کشور می رساند.

 

وی تنها راه برون رفت از این چالش ها را رجوع به ماهیت انقلاب اسلامی و روش های که برای حل این اختلافات از سوی امام و رهبری تعیین شده عنوان کرد و افزود: برخی گروهها نه تنها در روش ها بلکه در اهداف خود باید تجدید نظر کنند و اهداف ملی را بر اهداف گروهی مقدم بدانند.

 

تحلیلگر مسائل سیاسی تاکید کرد: اگر در روش ها تجدید نظر شود به طور حتم اهداف تغییر و در راستای منافع ملی ترسیم خواهد شد، لذا این گروههای سیاسی همانطور که در سیاست خارجی خود به اصطلاح بدنبال مصلحت اندیشی هستند در داخل هم که وجوب آن حتمی است  این مهم را رعایت کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است