بدون نظر
 
مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه
اختصاص ۵۱ میلیارد ریال تسهیلات برای مکانیزاسیون بخش کشاورزی تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۶ در ۱:۵۱ ب.ظ
 
مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه ااز اختصاص سهمیه 51 میلیارد ریالی تسهیلات در بخش مکانیزاسیون خبر داد و گفت: از این میزان و ازابتدای امسال تاکنون برای 30 طرح مورد تائید بانکهای کشاورزی 12 میلیارد ریال تسهیلات در بخش مکانیزاسیون جذب شده است.

محمد کریمی فرزقی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: در راستای بروزرسانی و مکانیزاسیون بخش کشاورزی از مجموع ۵۳ طرح ارسالی به بانکهای کشاورزی ۳۰ طرح مورد تائید قرار گرفته و تاکنون ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات نیز جذب شده است.

 

وی خط اعتباری مکانیزاسیون بخش کشاورزی تربت حیدریه را شامل؛ انواع تراکتور های سبک و سنگین، کمباین برداشت غلات، ماشین آلات دامداری و دامپروی، و تاسیسات گلخانه ای عنوان کرد.

 

مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه ااز اختصاص سهمیه ۵۱ میلیارد ریالی تسهیلات در بخش مکانیزاسیون خبر داد و گفت: از این میزان و ازابتدای امسال تاکنون برای ۳۰ طرح مورد تائید بانکهای کشاورزی ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات در بخش مکانیزاسیون جذب شده است.

 

کریمی گفت: مکانیزاسیون بخش کشاورزی در جهت بهبود تولید و بالا بردن سطح راندمان محصولات کشاورزی انجام می شود و لذا در صددیم تا با جذب اعتبار مورد نیاز ضمن بروزرسانی ماشین آلات بخش کشاورزی، افزایش بهره وری را نیز رقم بزنیم.

 

وی خاطر نشان کرد: در همین راستا سازمان جهاد کشاورزی برای بروز رسانی و مکانیزاسیون بخش کشاورزی تربت حیدریه در سالجاری ۵۱ میلیارد ریال تسهیلات در نظر گرفته که تاکنون ۳۰ طرح به ارزش ۱۲ میلیارد ریال نیز جذب شده است.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
خیمه شب بازی خروج از برجام برای اعمال محدودیت های بیشتر است خفقان و فضای امنیتی در دانشگاه دولتی تربت حیدریه/برخورد قضایی و غیراخلاقی دانشگاه تربت‌حیدریه با دانشجویان منتقد تشکیل گروههای تکفیری ثمره جهل و نادانی است/در سایه علوم الهی بصیرت و ارزش عملی محقق می شود پروژه نیمه تمام فاضلاب شهری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار شد/۲۱۱ کیلومتر شبکه آبرسانی شهری فرسوده است کشاورزان تربت حیدریه به سمت کشت محصولات باغی و گلخانه ای حرکت کنند هر نقطه ای که انقلاب اسلامی باشد سپاه مقتدرانه حضور دارد لزوم تبیین کارآمدی نظام و بیان دستاوردها در جامعه نقش سپاه در پیروزی جبهه مقاومت بی بدیل است/موشک پرانی اخیر آمریکا اوج ضعف جبهه استکبار را نشان داد حماسه آفرینی پاسداران مظهر عزت و اقتدار ملت ایران است راهبردها و تدابیر ولی فقیه جامعه فصل الخطاب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است اینفوگرافی/شهید زنده انقلاب اسلامی ازنگاه رسانه های خارجی گستردگی چتر سرما بر سر کشاورزی کدکن همچنان خسارت می‌بارد