بدون نظر
 
مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه
اختصاص ۵۱ میلیارد ریال تسهیلات برای مکانیزاسیون بخش کشاورزی تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۶ در ۱:۵۱ ب.ظ
 
مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه ااز اختصاص سهمیه 51 میلیارد ریالی تسهیلات در بخش مکانیزاسیون خبر داد و گفت: از این میزان و ازابتدای امسال تاکنون برای 30 طرح مورد تائید بانکهای کشاورزی 12 میلیارد ریال تسهیلات در بخش مکانیزاسیون جذب شده است.

محمد کریمی فرزقی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: در راستای بروزرسانی و مکانیزاسیون بخش کشاورزی از مجموع ۵۳ طرح ارسالی به بانکهای کشاورزی ۳۰ طرح مورد تائید قرار گرفته و تاکنون ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات نیز جذب شده است.

 

وی خط اعتباری مکانیزاسیون بخش کشاورزی تربت حیدریه را شامل؛ انواع تراکتور های سبک و سنگین، کمباین برداشت غلات، ماشین آلات دامداری و دامپروی، و تاسیسات گلخانه ای عنوان کرد.

 

مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه ااز اختصاص سهمیه ۵۱ میلیارد ریالی تسهیلات در بخش مکانیزاسیون خبر داد و گفت: از این میزان و ازابتدای امسال تاکنون برای ۳۰ طرح مورد تائید بانکهای کشاورزی ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات در بخش مکانیزاسیون جذب شده است.

 

کریمی گفت: مکانیزاسیون بخش کشاورزی در جهت بهبود تولید و بالا بردن سطح راندمان محصولات کشاورزی انجام می شود و لذا در صددیم تا با جذب اعتبار مورد نیاز ضمن بروزرسانی ماشین آلات بخش کشاورزی، افزایش بهره وری را نیز رقم بزنیم.

 

وی خاطر نشان کرد: در همین راستا سازمان جهاد کشاورزی برای بروز رسانی و مکانیزاسیون بخش کشاورزی تربت حیدریه در سالجاری ۵۱ میلیارد ریال تسهیلات در نظر گرفته که تاکنون ۳۰ طرح به ارزش ۱۲ میلیارد ریال نیز جذب شده است.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
طومار فتنه داعش با تفکر بسیج در هم پیچیده شد نابودی داعش در منطقه جلوه ای از قدرت نمایی تفکر بسیج است طرح بهداشتی، درمانی بسیج جامعه پزشکی در تربت حیدریه اجرا شد بهره برداری از ۷ پروژه عمرانی بسیج در تربت حیدریه/اتمام پروژه های نیمه تمام بسیج نیازمند ۲۷ میلیارد ریال اعتبار ورود زعفران ایران به تالار بورس زعفران تربت حیدریه اعزام نخستین گروه جهادی تربت حیدریه به مناطق زلزله زده کرمانشاه نیمی از اجاره بهای موقوفات منطقه تربت حیدریه بروز رسانی شده است/احیای موقوفات، جذب سرمایه گذار و اشتغالزایی اولویت اصلی اوقاف/مردم بر اساس نیاز جامعه وقف کنند ضرورت تعیین تکلیف سهام شهرداری و شرکت زعفرانیه در پروژه بافت فرسوده بسیج نماد اقتدار نظام و صحنه مشارکت در حمایت ازآرمانهای انقلاب اسلامی است/پایان داعش در غرب آسیا مرهون تفکر و اندیشه بسیج است/اخلاص، تکلیف محوری و حضور در صحنه از ویژگی های شاخص بسیج مهمترین مسوولیت طلاب و روحانیون فهم و نشر معارف دین و پاسداری از مرزهای اسلامی است/حوزه و طلبه انقلابی باید در خدمت مردم باشد کاهش ۳۰ درصدی تولید زعفران در خراسان رضوی/اولویت در خرید توافقی تثبیت قیمت تعیین شده است پیروزی محور مقاومت توطئه راهبردی آمریکا در غرب آسیا را خنثی کرد