بدون نظر
 
مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه
اختصاص ۵۱ میلیارد ریال تسهیلات برای مکانیزاسیون بخش کشاورزی تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۶ در ۱:۵۱ ب.ظ
 
مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه ااز اختصاص سهمیه 51 میلیارد ریالی تسهیلات در بخش مکانیزاسیون خبر داد و گفت: از این میزان و ازابتدای امسال تاکنون برای 30 طرح مورد تائید بانکهای کشاورزی 12 میلیارد ریال تسهیلات در بخش مکانیزاسیون جذب شده است.

محمد کریمی فرزقی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: در راستای بروزرسانی و مکانیزاسیون بخش کشاورزی از مجموع ۵۳ طرح ارسالی به بانکهای کشاورزی ۳۰ طرح مورد تائید قرار گرفته و تاکنون ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات نیز جذب شده است.

 

وی خط اعتباری مکانیزاسیون بخش کشاورزی تربت حیدریه را شامل؛ انواع تراکتور های سبک و سنگین، کمباین برداشت غلات، ماشین آلات دامداری و دامپروی، و تاسیسات گلخانه ای عنوان کرد.

 

مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه ااز اختصاص سهمیه ۵۱ میلیارد ریالی تسهیلات در بخش مکانیزاسیون خبر داد و گفت: از این میزان و ازابتدای امسال تاکنون برای ۳۰ طرح مورد تائید بانکهای کشاورزی ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات در بخش مکانیزاسیون جذب شده است.

 

کریمی گفت: مکانیزاسیون بخش کشاورزی در جهت بهبود تولید و بالا بردن سطح راندمان محصولات کشاورزی انجام می شود و لذا در صددیم تا با جذب اعتبار مورد نیاز ضمن بروزرسانی ماشین آلات بخش کشاورزی، افزایش بهره وری را نیز رقم بزنیم.

 

وی خاطر نشان کرد: در همین راستا سازمان جهاد کشاورزی برای بروز رسانی و مکانیزاسیون بخش کشاورزی تربت حیدریه در سالجاری ۵۱ میلیارد ریال تسهیلات در نظر گرفته که تاکنون ۳۰ طرح به ارزش ۱۲ میلیارد ریال نیز جذب شده است.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
برقراری عدالت اجتماعی نیازمند فرهنگ سازی است/اشرافی گری ظلم و مانع تحقق عدالت در جامعه می شود پیروزی انقلاب اسلامی از پیشروی سیاست های استعماری جبهه استکبار جلوگیری کرد نبرد آمریکا با انقلاب اسلامی در هر نقطه ای با شکست مواجه شده است اجرای طرح دهستان آباد در شش منطقه خراسان رضوی خدمت در نظام اسلامی نیازمند فعالیت جامع و اثر بخش است/دشمن به دنبال برجسته سازی نقاط ضعف کشور است طاهر علی حسن زاده؛ کار آفرین برتر و پدر صنعت حمل و نقل خراسان ۱۰۰۰ساعت پس از یک وعده ۲۴ ساعته! بهره برداری ار دو پاسگاه پلیس راه خراسان رضوی ۸۴ درصد منابع آبی خراسان رضوی در بخش کشاورزی است/جهاد کشاورزی فعالیت خاصی برای کنترل منابع آبی ندارد/طرح های جهاد کشاورزی باید الزام آور شود ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در تربت حیدریه بودجه شهرداری تربت حیدریه ۷۱۰ میلیارد ریال برآورد شد بازسازی کاروانسرای لاری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار می شود