بدون نظر
 
مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه
اختصاص ۵۱ میلیارد ریال تسهیلات برای مکانیزاسیون بخش کشاورزی تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۶ در ۱:۵۱ ب.ظ
 
مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه ااز اختصاص سهمیه 51 میلیارد ریالی تسهیلات در بخش مکانیزاسیون خبر داد و گفت: از این میزان و ازابتدای امسال تاکنون برای 30 طرح مورد تائید بانکهای کشاورزی 12 میلیارد ریال تسهیلات در بخش مکانیزاسیون جذب شده است.

محمد کریمی فرزقی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: در راستای بروزرسانی و مکانیزاسیون بخش کشاورزی از مجموع ۵۳ طرح ارسالی به بانکهای کشاورزی ۳۰ طرح مورد تائید قرار گرفته و تاکنون ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات نیز جذب شده است.

 

وی خط اعتباری مکانیزاسیون بخش کشاورزی تربت حیدریه را شامل؛ انواع تراکتور های سبک و سنگین، کمباین برداشت غلات، ماشین آلات دامداری و دامپروی، و تاسیسات گلخانه ای عنوان کرد.

 

مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه ااز اختصاص سهمیه ۵۱ میلیارد ریالی تسهیلات در بخش مکانیزاسیون خبر داد و گفت: از این میزان و ازابتدای امسال تاکنون برای ۳۰ طرح مورد تائید بانکهای کشاورزی ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات در بخش مکانیزاسیون جذب شده است.

 

کریمی گفت: مکانیزاسیون بخش کشاورزی در جهت بهبود تولید و بالا بردن سطح راندمان محصولات کشاورزی انجام می شود و لذا در صددیم تا با جذب اعتبار مورد نیاز ضمن بروزرسانی ماشین آلات بخش کشاورزی، افزایش بهره وری را نیز رقم بزنیم.

 

وی خاطر نشان کرد: در همین راستا سازمان جهاد کشاورزی برای بروز رسانی و مکانیزاسیون بخش کشاورزی تربت حیدریه در سالجاری ۵۱ میلیارد ریال تسهیلات در نظر گرفته که تاکنون ۳۰ طرح به ارزش ۱۲ میلیارد ریال نیز جذب شده است.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
موفقیت رزمندگان اسلام در دفاع مقدس مرهون تبعیت از فرهنگ عاشورا جبهه استکبار با هجوم به اعتقادات و باورهای دینی در صدد براندازی نظام اسلامی است/ پاسخ به یاوه گویی رئیس جمهور آمریکا با حضور در میدان عمل و استقلال همه جانبه برگزاری آزمون تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی در تربت حیدریه سهم تربت حیدریه از اشتغال در حوزه بازار مجازی تقریبا هیچ! افزایش ۷ تا ۱۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه از تولید بذر سیب زمینی در رقابت با هلندی ها تا چند قلوزایی دامهای سبک حسن تفتیان بر بام قاره کهن آسیا دوران دفاع مقدس برگرفته از نهضت عاشورا بود/اجرای بیش از ۸۰ عنوان برنامه در تربت حیدریه اختصاص بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال به بخش کشاورزی خراسان رضوی نمایشگاه «اقتصاد منهای نفت» در تربت حیدریه گشایش یافت تعدیل تبصره ۳ با موافقت وزارت نیرو امکان پذیر است آیت الله معصومی قاطعانه از گفتمان انقلاب اسلامی دفاع کرد