بدون نظر
 
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی:
اختصاص ۲۰ میلیارد ریال برای رفع مشکلات مسکن مهر تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۹ در ۱۲:۱۳ ب.ظ
 
قدرت‌الله ابک گفت: برای رفع مشکل اطفای حریق و آسانسور مسکن مهر تربت حیدریه، 20 میلیارد ریال اختصاص یافته است.

به گزارش تابان تربت؛ قدرت‌الله ابک صبح امروز در جلسه کارگره مسکن مهر تربت ‌حیدریه اظهار کرد:  این رقم سهم آورده مسکن و شهرسازی است و تحقق آن در گرو پرداخت سهم متقاضیان است.

وی تصریح کرد: یکی از مشکلات مسکن مهر آن است که متقاضیان در زمانی که باید آورده خود را پرداخت می‌کردند، کوتاهی کرده و حال که باید بر اساس نرخ افزایش یافته کالا و مصالح پرداخت کنند، انتظار دارند زمان را متوقف نگه ‌داریم و این از تعهد ما خارج است.

ابک در خصوص مشکل محوطه ‌سازی مسکن مهر تربت ‌حیدریه نیز گفت: قرار بود هزینه کل محوطه سازی برآورد شود و حال باید این کم کاری را مسئولان این خطه پاسخ بدهند.

وی افزود: بعد مشخص شدن هزینه مربوطه، در تهران جلسه ای با حضور مسئولان ارشد تربت ‌حیدریه برگزار تا این مشکل برطرف شود.

رئیس اداره راه و شهرسازی تربت حیدریه گفت: از مجموع سه هزار و 300 واحد مسکن مهر تربت‌ حیدریه، هزار و 700 واحد تکمیل و 105 واحد دارای متقاضی است.

مهدی یوسفی مقدم با بیان اینکه 308 واحد نیز با نواقص تحویل متقاضیان شده، افزود: بخش اعظمی از مشکلات مربوط به پیمانکاران است که به تعهدات خود عمل نکرده‌اند.

وی بیان کرد: این موضوع موجب شده هر از چند گاهی شاهد تجمعات اعتراض آمیز در مقابل فرمانداری هستیم زیرا 13 بلوک ما فاقد آسانسور است.

معاون استاندار و فرماندار تربت‌حیدریه نیز گفت: با وجودی که مسکن مهر این شهرستان از حیث جانمایی و قرار گرفتن در شمال شهر بهترین در سطح استان بود، اما از حیث اتمام کار و کسب رضایت متقاضیان متاسفانه پر مشکل‌ترین مسکن مهر استان و 16 سال است که به طور کامل رفع نشده و به عبارت بهتر پروژه ای که قرار بوده آبروی نظام باشد، تبدیل به آبرو بری نظام شده است.

علی رستمی افزود: خطاب به مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: خواهش می کنیم رفع مشکل را به تهران محول نکنید و اگر قرار است نماینده شما به اینجا بیاید ما از وی پذیرایی تمام و کمال می کنیم و اگر قرار است نماینده ما به مشهد بیاید هزینه آن را خودمان متقبل می شویم.

در این نشست مقرر شد ظرف مدت 40 روز نمایندگان فرمانداری، اداره کل راه و شهرسازی استان، اداره راه و شهرسازی تربت‌ حیدریه، نظام مهندسی و شهرداری تربت ‌حیدریه، نماینده پیمانکاران و نماینده متقاضیان در نشست مشترک مشکل را بررسی و هر جا که قصور پیمانکار اثبات شد، به مراجع قضایی معرفی شوند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
موفقیت در گام دوم انقلاب نیازمند نگاه به گذشته است/برخی افراد در داخل کشور راهبرد ها و سیاست های رهبری را ارشادی قلمداد می کنند مراسم گرامیداشت مولانا جلال الدین بلخی در تربت حیدریه برگزار شد فروش فله ای زعفران و سودی که نصیب دلالان می شود/دلالان در کمین بازار ۲۵۰۰ میلیار تومانی طلای سرخ بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد قرارگاه رهایی و نجات در تربت حیدریه تشکیل شد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد