بدون نظر
 
استاندار خراسان رضوی مطرح کرد؛
اختصاص ۱۰۰ میلیون تومان برای تکمیل کف سازی و سنگ فرش روستای ملی بسک
تاریخ انتشار : ۰۵ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۲۶ ب.ظ
 
معتمدیان، با بیان اینکه ثبت جهانی روستای ملی بسک به توسعه این منطقه کمک شایانی خواهد کرد، افزود: برای تکمیل زیرساخت ها و تکمیل اجرای طرح هادی ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار به همراه سیمان مورد نیاز اختصاص دادیم.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان رضوی ظهر امروز در حاشیه بازدید از خانه ابریشم روستای ملی بسک اظهار داشت: ثبت جهانی روستای ملی بسک کمک شایانی به توسعه منطقه می کند، لذا حوزه عمرانی استانداری و بنیاد مسکن تلاش کنند به هر شکل ممکن از طریق منابع مختلف موضوع کف سازی و سنگ فرش روستا را در سال ۱۴۰۰ به اتمام برسانند.

وی با بیان اینکه ثبت جهانی روستای ملی بسک در یونسکو اقتصاد این منطقه را شکوفا می کند، افزود: بر همین اساس برای تکمیل زیرساخت ها و اجرای طرح هادی ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار به همراه سیمان مورد نیاز اختصاص دادیم.

معتمدیان با اشاره به اینکه وعده ها جزو مصوبات سفر است، گفت: باید از ظرفیت صندوق کار افرینی امید برای سرمایه ثابت و در گردش نیز استفاده کرد، لذا به تعداد کارگاههای مورد نیاز اعتبار و تسهیلات، برنامه ریزی خواهد شد.

استاندار خراسان رضوی بیان داشت: به دنبال معرفی محصولات ارزشمند هستیم تا به چرخه ارزش افزوده، صنایع تبدیلی و تجاری سازی محصولات صادرات محور کمک شود.

وی خاطر نشان کرد: ظرفیت سنگ های تزئینی و قیمتی به تکمیل چرخه محصول در قالب گوهرتراشی به تولید و اشتغال منطقه کمک خواهد کرد.

معتمدیان در ادامه سفر خود به منطقه تربت حیدریه به دیدار مردم روستای رزگ رفت و ضمن آشنایی با مشکلات مردم روستا در استانه نیمه شعبان به هر خانوار مبلغ ۵ میلیون ریال هدیه اختصاص داد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است