بدون نظر
 
مدیر بنیاد مسکن تربت حیدریه خبر داد؛
احداث ۲۸۹ واحد مسکن روستایی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ در ۹:۴۹ ق.ظ
 
کوهسرخی گفت: در راستای احداث مسکن محرومان این شهرستان، سهمیه ما در سال گذشته 289 واحد بود که تماما به بانک‌های عامل معرفی و عملیات ساخت آنها آغاز شد.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تربت‌ حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: در راستای احداث مسکن محرومان این شهرستان، سهمیه ما در سال گذشته 289 واحد بود که تماما به بانک‌های عامل معرفی و عملیات ساخت آنها آغاز شد.

وی بیان داشت: برای احداث این واحدهای مسکونی تاکنون 110 میلیارد ریال تسهیلات و 51 میلیارد ریال کمک بلاعوض پرداخت شده که سهم هر واحد مسکونی 250 میلیون ریال کمک بلاعوض بوده‌است.

کوهسرخی با بیان اینکه شهرستان تربت‌ حیدریه دارای 138 آبادی است با 125 روستای بالای 20 خانوار جمعیت دارند، گفت: تعداد مسکن روستایی این خطه 21 هزار 709 واحد است که در راستای مقاوم سازی مسکن روستایی تاکنون 9 هزار 830 واحد معادل 46 درصد مقاوم سازی شده‌اند.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تربت‌ حیدریه اظهار کرد: امسال تاکنون به 240 واحد تسهیلات یک میلیارد ریالی با سقف باز پرداخت 20 ساله و کارمزد 5 درصد پرداخت ‌شده‌است.

انتهای پیام/ا

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اجازه هیچ تعرضی به مرزهای جمهوری اسلامی را نخواهیم داد عملیات اجرایی تعریض ورودی تربت حیدریه از سمت گناباد به زودی آغاز می شود برخی کارشناسان بانک ها به دنبال تولید نارضایتی بین مردم هستند تأکید همزمان طب سنتی و نوین به واکسیناسیون عمومی/ بذر عدم واکسیناسیون توسط دشمنان در ذهن مردم کاشته شد وعده استاندار خراسان رضوی به باغداران کدکن محقق نشد پایان مأموریت اکبریان در شهرداری تربت حیدریه بیش از ۱۳۵ هزار دُز واکسن کرونا در تربت حیدریه تزریق شده است آغاز عملیات اجرایی احداث پل ورودی شهر کدکن تعلیم علوم دینی نیازمند تلاش و مجاهدت علمی است رفع مشکلات مناطق محروم با اردوی جهادی و میز خدمت ادارات/ از احداث خانه روستایی تا اجرای طرح کمک مومنانه در تربت حیدریه تشکیل دولت اسلامی مستلزم تربیت مدیر انقلابی و کارآمد و تحول در ساختار اداری کشور است مهدی قدرتی شهردار تربت حیدریه شد