بدون نظر
 
وزیر راه:
احداث باند دوم محور تربت حیدریه به زاوه حجم ترافیکی این جاده را کاهش می دهد
تاریخ انتشار : ۰۶ تیر ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۵ ب.ظ
 
وزیر راه و شهرسازی گفت: با اجرای باند دوم محور تربت حیدریه به زاوه به طول 25 کیلومتر حجم ترافیکی این محور کاهش و عبور مرور در این جاده به سهولت انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ محمد اسلامی ظهر امروز در حاشیه آغاز عملیات اجرایی باند دوم محور تربت حیدریه به زاوه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه محور زاوه به تربت حیدریه یک مسیر شریانی اصلی نبوده لذا بدلیل کوتاهی مسیر از آن استفاده ترافیکی بیش از حد تصور شده است.

 

وی تصریح کرد: در حال حاضر قرارداد قطعه اول باند دوم محور تربت حیدریه به زاوه به طول ۱۰ کیلومتر با پیمانکار منعقد شده و قرار است که ۲۵ کیلومتر مسیر ظرف مدت ۲۴ ماه به بهره برداری برسد اما ما در تلاشیم تا زودتر از این موعد باند دوم این محور افتتاح شود.

 

وزیر راه و شهرسازی گفت: با اجرای باند دوم محور تربت حیدریه به زاوه به طول ۲۵ کیلومتر حجم ترافیکی این محور کاهش و عبور مرور در این جاده به سهولت انجام خواهد شد.

 

وزیر راه و شهرسازی به همراه معاونین خود و مدیر کل اساتی صبح امروز برای اجرای عملیات باند دوم محور تربت حیدریه به زاوه، بازدید از بیمارستان امام حسین علیه السلام، سایت مسکن مهر و همچنین بافت فرسوده شهری به این شهرستان سفر کرده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The problem of Plagiarism or Academic Citation English paper Most readily useful motivation for assess Essay Topics for pupils Science Fair Venture A Few Ideas Typical Examples of Plagiarism for Pupils You Need To Know خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی