بدون نظر
 
وزیر راه:
احداث باند دوم محور تربت حیدریه به زاوه حجم ترافیکی این جاده را کاهش می دهد
تاریخ انتشار : ۰۶ تیر ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۵ ب.ظ
 
وزیر راه و شهرسازی گفت: با اجرای باند دوم محور تربت حیدریه به زاوه به طول 25 کیلومتر حجم ترافیکی این محور کاهش و عبور مرور در این جاده به سهولت انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ محمد اسلامی ظهر امروز در حاشیه آغاز عملیات اجرایی باند دوم محور تربت حیدریه به زاوه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه محور زاوه به تربت حیدریه یک مسیر شریانی اصلی نبوده لذا بدلیل کوتاهی مسیر از آن استفاده ترافیکی بیش از حد تصور شده است.

 

وی تصریح کرد: در حال حاضر قرارداد قطعه اول باند دوم محور تربت حیدریه به زاوه به طول 10 کیلومتر با پیمانکار منعقد شده و قرار است که 25 کیلومتر مسیر ظرف مدت 24 ماه به بهره برداری برسد اما ما در تلاشیم تا زودتر از این موعد باند دوم این محور افتتاح شود.

 

وزیر راه و شهرسازی گفت: با اجرای باند دوم محور تربت حیدریه به زاوه به طول 25 کیلومتر حجم ترافیکی این محور کاهش و عبور مرور در این جاده به سهولت انجام خواهد شد.

 

وزیر راه و شهرسازی به همراه معاونین خود و مدیر کل اساتی صبح امروز برای اجرای عملیات باند دوم محور تربت حیدریه به زاوه، بازدید از بیمارستان امام حسین علیه السلام، سایت مسکن مهر و همچنین بافت فرسوده شهری به این شهرستان سفر کرده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین المپیاد ورزش محلات تربت حیدریه برگزار می شود بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است