بدون نظر
 
با جهادگران بسیج:
احداث، مرمت و بازسازی ۲۰ باب منزل محرومین در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۵ آذر ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۲ ب.ظ
 
گروههای جهادی بسیج و سپاه از ابتدای فرودین ماه امسال در چندین نوبت با مشارکت کمیته امداد و بنیاد مسکن 20 باب واحد مسکونی را برای محرومین احداث، مرمت و بهسازی کردند.

به گزارش تابان تربت، یکی از اولویت های بسیج سازندگی علاوه بر برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم، خدمت رسانی به مردمی است که در دور افتاده ترین مناطق روستائی زو در شرایط سخت ندگی می کنند که از یک باب منزل مسکونی یا بی بهره اند و یا اینکه سقفی که زیر آن زندگی می کنند در حال تخریب است.

 

گروههای جهادی بسیج و سپاه از ابتدای فرودین ماه امسال در چندین نوبت با مشارکت کمیته امداد و بنیاد مسکن ۲۰ باب واحد مسکونی را برای محرومین احداث، مرمت و بهسازی کردند.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه در این خصوص می افزاید: این واحدهای ساختمانی با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره)(اعطای وام بلاعوض) و همچنین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی (اعطای تسهیلات) توسط گروههای جهادی بسیج سازندگی در دست ساخت است که بخشی از آن به بهره برداری رسیده و بخشی دیگر در مراحل ساخت است.

 

وی دیوار کشی سه منزل مسکونی، آجر چینی، ترمیم سقف منازل محرومان و نیازمندان روستا را از دیگر فعالیتهای عمرانی در حوزه احداث منازل مسکونی یاد کرد.

 

نیک یاد فعالیت موثر گروه های جهادی دانشجویی و مردمی در تربت حیدریه و دهستان رقیچه کدکن را از نمونه های بسیار خوب عنوان کرد و افزود: سپاه به صورت جهادی و فراجناحی در حال فعالیت برای مردم می باشد و حتی افرادی هم که در این محورها به ما کمک می کنند دارای تفکرات متفاوتی هستند که برای فقرزدایی و کمک به مردم متحد شده اند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است