بدون نظر
 
با جهادگران بسیج:
احداث، مرمت و بازسازی ۲۰ باب منزل محرومین در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۵ آذر ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۲ ب.ظ
 
گروههای جهادی بسیج و سپاه از ابتدای فرودین ماه امسال در چندین نوبت با مشارکت کمیته امداد و بنیاد مسکن 20 باب واحد مسکونی را برای محرومین احداث، مرمت و بهسازی کردند.

به گزارش تابان تربت، یکی از اولویت های بسیج سازندگی علاوه بر برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم، خدمت رسانی به مردمی است که در دور افتاده ترین مناطق روستائی زو در شرایط سخت ندگی می کنند که از یک باب منزل مسکونی یا بی بهره اند و یا اینکه سقفی که زیر آن زندگی می کنند در حال تخریب است.

 

گروههای جهادی بسیج و سپاه از ابتدای فرودین ماه امسال در چندین نوبت با مشارکت کمیته امداد و بنیاد مسکن ۲۰ باب واحد مسکونی را برای محرومین احداث، مرمت و بهسازی کردند.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه در این خصوص می افزاید: این واحدهای ساختمانی با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره)(اعطای وام بلاعوض) و همچنین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی (اعطای تسهیلات) توسط گروههای جهادی بسیج سازندگی در دست ساخت است که بخشی از آن به بهره برداری رسیده و بخشی دیگر در مراحل ساخت است.

 

وی دیوار کشی سه منزل مسکونی، آجر چینی، ترمیم سقف منازل محرومان و نیازمندان روستا را از دیگر فعالیتهای عمرانی در حوزه احداث منازل مسکونی یاد کرد.

 

نیک یاد فعالیت موثر گروه های جهادی دانشجویی و مردمی در تربت حیدریه و دهستان رقیچه کدکن را از نمونه های بسیار خوب عنوان کرد و افزود: سپاه به صورت جهادی و فراجناحی در حال فعالیت برای مردم می باشد و حتی افرادی هم که در این محورها به ما کمک می کنند دارای تفکرات متفاوتی هستند که برای فقرزدایی و کمک به مردم متحد شده اند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه ارائه تسهیلات بانکی نیازمند سند راهبردی است/پرداخت ۸۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی خراسان رضوی حکم جالب قاضی برای صیاد پرندگان وحشی در تربت حیدریه هنرمندان با ابتکار عمل خود، مردم را به سمت کار و تلاش و رونق تولید هدایت کنند وضعیت نا بسامان یک اثر ملی در تربت حیدریه