بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه خبر دادد؛
اجرای ۹۰ پروژه در دهه فجر انقلاب اسلامی
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۵ ب.ظ
 
علی رستمی، از اجرای ۹۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۸۱ میلیارد تومان در دهه مبارک فجر در شهرستان تربت حیدریه خبر داد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران، اظهار داشت: در دهه فجر ۸۶ پروژه دستگاههای اجرایی با اعتبار ۸۰ میلیارد تومان قابل افتتاح و ۴ پروژه با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کلنگ زنی می شود.

وی پروژه های داخل شهر تربت حیدریه و بخش مرکزی را ۵۵ پروژه با مبلغ ۶۵ میلیارد تومان، پروژه در بخش رخ را ۱۸ پروژه با مبلغ ۱۳ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: در این ایام همچنین پروژه های بخش خصوصی با ۱۸ میلیارد تومان اجرایی می شود.

رستمی با اشاره به افتتاح فاز یک پروژه اورژانس بیمارستان نهم دی با هزینه ای بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان، افزود: پروژه های آبرسانی به روستای نسر با هزینه ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و همچنین مجتمع مرغ تخم گذار با هزینه ای ۵ میلیارد تومان دراین ایام به بهره برداری می رسد.

فرماندار تربت حیدریه با اشاره به برگزاری ۱۰۰ برنامه متنوع فرهنگی و اجتماعی در دهه فجر بیان کرد: رویکرد ما در اجرای برنامه ها ترویج فرهنگ ایثار وشهادت است و تمام تلاش ما این است که مراسمات مربوط به ایام الله به کانون های وحدت، همدلی و اتحاد تبدیل شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت‌حیدریه نیز با بیان اینکه پنجمین شهرستان بزرگ استان در حوزه اقتصاد مقاومتی هستیم، گفت: در این حوزه ۴۵ طرح سرمایه گذاری با ۱۰ هزار میلیارد ریال و سه هزار و ۴۰۰ میلیون یورو به امضا رسانده ایم.

رستمی افزود: البته هیچ فرد و جریان خاصی نمی تواند این موفقیت را حاصل تلاش خود بداند، بلکه حاصل یک کار جمعی است.

وی با بیان اینکه در موفقیت‌ های بعد پیروزی انقلاب نیز هیچ فرد و گروهی حق ندارد، آن را به نام خود ثبت کند، گفت: در ناکامی های انقلاب نیز همه با هم سهیم هستیم.

رستمی در بخش دیگری با تاکید بر ضرورت تقویت عوامل پیروزی انقلاب، اظهار داشت: مهمتر از آن تقویت و معرفی این عوامل به نسل های جدید بعد از انقلاب است.

وی خاطر نشان کرد: این بدان خاطر است که این گروه نسل خاصی همراه با نیازهای ویژه خودش است و ما باید تلاش کنیم پاسخگوی این‌ها باشیم و آن‌ها را با آرمان های انقلاب آشنا کنیم.

رستمی همچنین از ایجاد اختلاف و فاصله بین مقام‌ های انتصابی و انتخابی انتقاد کرد و از آن به عنوان مهمترین آفت انقلاب و نظام اسلامی یاد کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد پرداخت مطالبات زعفرانکاران خراسان طی هفته جاری نماز جمعه شهر کدکن ۱۰ ساله شد