بدون نظر
 
مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی عنوان کرد:
اجرای ۵ رویداد استارت آپی کمیته امداد خراسان رضوی
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۷ در ۳:۱۵ ب.ظ
 
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره)خراسان رضوی گفت: در راستای بهره از اندیشه نسل جوان تاکنون 5 رویداد استارت آپی داشجویان و دانش آموزان کمیته امداد با حضور 350 عضو در قالب 46 تیم برگزار شده است.

به گزارش تابان تربت، حبیب اله آسوده ظهر امروز اولین نمایشگاه هفته کار آفرینی و اشتغال این نهاد در تربت حیدریه اظهار داشت: در راستای بهره از اندیشه نسل جوان تا کنون ۵ رویداد استارت آپی داشجویان و دانش آموزان کمیته امداد برگزار شده است که ۴۶ تیم با ۳۵۰ عضو در این پویش علمی فعالیت دارند که ۱۰ طرح جدید آن در تربت حیدریه طرح شده است.

مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی گفت : به موازات هفته های فرهنگی شهرستانها برگزاری هفته های اشتغال کمیته امداد فرصتی است تا باور کنیم که با سرمایه های کم هم می توان مشاغل پایدار و مناسبی را ایجاد کرد .

 

آسوده افزود: خانواده بزرگ امداد از عقل معاش سرشاری برخوردار است و آنچه به آن نیاز دارد فرصت دادن برای شکوفائی استعداد های نهفته در جوانان و نوجوانان این خانواده بزرگ است.

 

وی با اشاره به تحریمهای ظالمانه دشمنان گفت : امسال برجستگی چنین کارهائی نمود بیشتری دارد تا انگیزه کار و تلاش و امید به موفقیت را در مردم تقویت کند.

 

مدیر کل کمیته امداد همزمان با برپائی نمایشگاه به اجرای رویداد استارت آپی حامی اشاره کرد و گفت حرکت این نهاد به سمت بهره از اندیشه های خلاق قشر جوان است.

 

وی اظهار کرد : در راستای بهره از اندیشه نسل جوان تا کنون ۵ رویداد استارت آپی داشجویان و دانش آموزان کمیته امداد برگزار شده است که ۴۶ تیم با ۳۵۰ عضو در این پویش علمی فعالیت دارند که ۱۰ طرح جدید آن در تربت حیدریه طرح شده است.

 

آسوده گفت: طرحهای ارائه شده در استارت آپهای خانواده امداد توسط مونتورها و مشاورین رصد می شود تا در فرصت مناسب تبدیل به کسب و کار شود .

 

مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی از رشد صد درصدی اعتبارات اشتغال این نهاد در سال جاری خبر داد و گفت : امسال از محل تبصره ۱۶ ۱۰۰ میلیارد تومان که تاکنون ۲۵ درصد آن جذب شده است واز محل صندوق توسعه ملی ۱۲۶ میلیارد تومان و از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری نیز ۱۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات قرض الحسنه بانکها به ایجاد اشتغال برای خانواده امداد اختصاص یافته است

 

که امیدواریم با پیگیری بانکها و مسئولین استان و تخصیص و جذب کل اعتبارات مذکور رشد صد درصدی در این حوزه را نسبت به سال گذشته شاهد باشیم

 

خاطر نشان می شود نمایشگاه هفته اشتغال و کارآفرینی کمیته امداد تربت حیدریه در محل رباط تاریخی طبسی برای بازدید علاقمندان دایر است .
انتهای پیام /

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است