بدون نظر
 
مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی عنوان کرد:
اجرای ۵ رویداد استارت آپی کمیته امداد خراسان رضوی
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۷ در ۳:۱۵ ب.ظ
 
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره)خراسان رضوی گفت: در راستای بهره از اندیشه نسل جوان تاکنون 5 رویداد استارت آپی داشجویان و دانش آموزان کمیته امداد با حضور 350 عضو در قالب 46 تیم برگزار شده است.

به گزارش تابان تربت، حبیب اله آسوده ظهر امروز اولین نمایشگاه هفته کار آفرینی و اشتغال این نهاد در تربت حیدریه اظهار داشت: در راستای بهره از اندیشه نسل جوان تا کنون ۵ رویداد استارت آپی داشجویان و دانش آموزان کمیته امداد برگزار شده است که ۴۶ تیم با ۳۵۰ عضو در این پویش علمی فعالیت دارند که ۱۰ طرح جدید آن در تربت حیدریه طرح شده است.

مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی گفت : به موازات هفته های فرهنگی شهرستانها برگزاری هفته های اشتغال کمیته امداد فرصتی است تا باور کنیم که با سرمایه های کم هم می توان مشاغل پایدار و مناسبی را ایجاد کرد .

 

آسوده افزود: خانواده بزرگ امداد از عقل معاش سرشاری برخوردار است و آنچه به آن نیاز دارد فرصت دادن برای شکوفائی استعداد های نهفته در جوانان و نوجوانان این خانواده بزرگ است.

 

وی با اشاره به تحریمهای ظالمانه دشمنان گفت : امسال برجستگی چنین کارهائی نمود بیشتری دارد تا انگیزه کار و تلاش و امید به موفقیت را در مردم تقویت کند.

 

مدیر کل کمیته امداد همزمان با برپائی نمایشگاه به اجرای رویداد استارت آپی حامی اشاره کرد و گفت حرکت این نهاد به سمت بهره از اندیشه های خلاق قشر جوان است.

 

وی اظهار کرد : در راستای بهره از اندیشه نسل جوان تا کنون ۵ رویداد استارت آپی داشجویان و دانش آموزان کمیته امداد برگزار شده است که ۴۶ تیم با ۳۵۰ عضو در این پویش علمی فعالیت دارند که ۱۰ طرح جدید آن در تربت حیدریه طرح شده است.

 

آسوده گفت: طرحهای ارائه شده در استارت آپهای خانواده امداد توسط مونتورها و مشاورین رصد می شود تا در فرصت مناسب تبدیل به کسب و کار شود .

 

مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی از رشد صد درصدی اعتبارات اشتغال این نهاد در سال جاری خبر داد و گفت : امسال از محل تبصره ۱۶ ۱۰۰ میلیارد تومان که تاکنون ۲۵ درصد آن جذب شده است واز محل صندوق توسعه ملی ۱۲۶ میلیارد تومان و از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری نیز ۱۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات قرض الحسنه بانکها به ایجاد اشتغال برای خانواده امداد اختصاص یافته است

 

که امیدواریم با پیگیری بانکها و مسئولین استان و تخصیص و جذب کل اعتبارات مذکور رشد صد درصدی در این حوزه را نسبت به سال گذشته شاهد باشیم

 

خاطر نشان می شود نمایشگاه هفته اشتغال و کارآفرینی کمیته امداد تربت حیدریه در محل رباط تاریخی طبسی برای بازدید علاقمندان دایر است .
انتهای پیام /

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رهبری دستور داده‌اند که جلسات شورا بدون حضور روحانی هم برگزار شود ادامه راه جریان مقاومت شفاف است/اگر بنا بود بهانه سختی و کمبود گرفته شود هیچگاه خرمشهر آزاد نمی شد برخی رسانه های داخلی در خدمت عملیات روانی و ادبیات خشن دشمن قرار گرفتند/استراتژی نظام مقاومت و ایستادگی است در پی نشانی از «محمد قهرمان» در زادگاهش تربت حیدریه! ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه