بدون نظر
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه:
اجرای طرح تحول نظام سلامت موجب وفاق و همدلی بیشتری در حوزه درمان شده است
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۰ ب.ظ
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت در سراسر کشور موجب رضایتنمدی مردم و وفاق و همدلی بیشتر در حوزه سلامت شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، سید حسین خادمی روز چهارشنبه در نشست مشترک معاون پرستاری وزارت بهداشت با هیئت رئیسه و مدیران دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه افزود: با اجرای طرح تحول نظام سلامت هزینه های بیماران کاهش یافته، بطوریکه مراجعه کنندگان به بیمارستانهای دولتی تنها  10 درصد و روستاییان پنج درصد هزینه های درمان خود را پرداخت می کنند.

 

وی اظهار کرد: در همین راستا دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه علاوه بر جذب اعتبارات در این زمینه تمهیدات و  تجهیزاتی را بر اساس نیاز شهرستان برای خدمت رسانی بهتر به بیماران مهیا ساخته است.

 

خادمی گفت: ایجاد 5 پایگاه اورژانس، خرید بیش از100 قلم تجهیزات بیمارستانی، جذب 5 دستگاه آمبولانس، مقیم کردن پزشکان متخصص در بیمارستان بخشی از فعالیتهای این دانشگاه در راستای طرح تحول نظام سلامت می باشد.

 

وی راه اندازی دو کلینیک تخصصی را برای بیماران گامی مهم دانست و افزود: در راستای خدمت رسانی بهتر به شهروندان و با توجه به تعرفه بالای پزشکان متخصص و فوق تخصص دو کلینیک تخصصی این دانشگاه با تعرفه بسیار کم بیماران را ویزیت می نمایند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از راه اندازی بخش MRI این بیمارستان در آینده ای نزدیک خبر داد.

 

در ادامه این نشست مدیر خدمات پرستاری بیمارستان آموزشی درمانی نهم دی تصریح کرد: بدنبال اجرای طرح تحول نظام سلامت با وجود افزایش حجم مراجعین به بیمارستان خوشبختانه با بررسی های صورت گرفته میزان رضایتمندی افزایش پیدا کرده است.

 

معصومه پاشایی به رشد 18درصدی اعمال جراحی، 15درصدی ستری شدگان،24 درصدی مراجعین بیمارستان، 3/5 درصدی مراجعین اورژانس و 31 درصدی زایمان طبیعی اشاره کرد و در خاتمه خواستار پیگیری مطالبات و حق و حقوقات پرستاران شد.

 

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با زیرپوشش داشتن سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به حدود یک میلیون نفر جمعیت در جنوب استان خراسان رضوی خدمات می دهد

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود بهره برداری از ۴۹ پروژه عمرانی در شهرستان زاوه شکوه و بالندگی انقلاب اسلامی در شهر پیشتاز انقلاب اداره کشور نیازمند مسئولانی با قواره انقلابی است/جمهوری اسلامی با شهید سلیمانی رسم مقاومت را به ملت‌های منطقه آموخت