بدون نظر
 
مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه خبر داد؛
اجرای طرح‌های آبیاری تحت فشار با اعتبار ۱۹۰ میلیارد ریال در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۴۰۰ در ۱۲:۳۵ ب.ظ
 
محمدی گفت: طرح‌های آبیاری تحت فشار با ۱۹۰ میلیارد ریال اعتبار در ۶۶۳ هکتار زمین زیرکشت این شهرستان انجام شده یا در حال انجام است.

به گزارش تابان تربت؛ حسین محمدی، مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه اظهار داشت: این طرح‌ها در ۲۲۸ هکتار اجرا و تحویل شده و همچنین در ۲۵۳ هکتار در دست اجرا و در بقیه اراضی در دست مطالعه است.

وی تصریح کرد: همچنین عملیات اجرایی انتقال آب با لوله به متراژ ۲۲ هزار و ۳۳۸ متر در هشت روستای این شهرستان با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی و اعتبار ۲۰ میلیارد و ۵۷۰ میلیون ریال در حال انجام است.

محمدی گفت: عملیات اجرایی در ۲ رشته قنات با ۸۰۰ متر طول آغاز شده که اعتبار این طرح از محل اعتبارات کمک‌های فنی اعتباری به مبلغ چهار هزار و ۱۱۸ میلیون ریال است که تاکنون بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه بیان داشت: امسال همچنین حدود ۵۴۵ متر لوله گذاری با هزینه ۷۰۴ میلیون ریال در روستای آب داغ این شهرستان انجام شد.

وی افزود: دریافت اعتبار به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال برای احیا و مرمت قنات، مکان یابی حدود ۴۰۰ هکتار برای حفاظت خاک، انجام عملیات فرسایش خاک به میزان ۱۶۰ هکتار، اصلاح خاک در حدود ۴۰ هکتار و کنترل و مهار توسعه اراضی شور به میزان حدود ۸۰ هکتار را از دیگر اقدامات امسال است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیوست عدالت در وزارت بهداشت خدمت رسانی به مناطق محروم است واردات واکسن طی دو هفته آینده به ۱۶۰ میلیون دز می رسد / ۷۶ میلیون جمعیت کشور واکسینه شده اند بیمارستان ۲۷۲ تختخوابی امام حسین علیه السلام تربت حیدریه افتتاح شد وزیر بهداشت وارد تربت حیدریه شد مرزبانی از دین مهمترین میثاق طلاب و روحانیون است خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی آغاز شد پسته‌کاران پسته خندان نیستند مهمترین دستاورد سفرهای استانی دولت محرومیت زدایی از مناطق محروم است پروژه های نیمه تمام ورزشی تربت حیدریه معطل ۱۸ میلیارد تومان اعتبار پیکر شهید محمد محمدی در تربت‌حیدریه تشییع شد بهره برداری از ۴ مینی چمن ورزشی در منطقه تربت حیدریه پارک جنگلی شهید حجتی تربت حیدریه فرصت مناسب برای تقویت گردشگری