بدون نظر
 
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
اجرای سند تحول بنیادین نیازمند بستر سازی و همراهی سایر سازمانهاست/مدرک گرایی فرهنگیان باعث کاهش انگیزه ها می شود
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۵ ب.ظ
 
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: اجرای سند تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت نیازمند بستر سازی و همراهی همه سازمانها و نهادهای کشور است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، قاسم علی خدابنده، در جمع معلمان تربت حیدریه اظهار کرد: آموزش و پرورش اهمیت بالا و ارزشمندی برای نظام تعلیم و تربیت قائل است لذا در حال حاضر  ۱۲۸ مدرسه در خراسان رضوی با یک یا دو دانش آموز مشغول فعالیت هستند.

 

وی تصریح کرد: در حال حاضر درخراسان رضوی 10 هزار مدرسه و یک میلیون و 230 هزار دانش آموز داریم و یکی از اهداف ما این است که عدالت آموزشی را با رسیدگی به مناطق مرزی و دورافتاده فراهم کنیم و در این راستا 128 مدرسه تک یا 2 دانش آموزه داریم.

 

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی بیان داشت: اجرای سند تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت نیازمند بستر سازی و همراهی همه سازمانها و نهادهای کشور است.

 

خدابنده یکی دیگر از آسیب های آموزش و پرورش را مدرک گرایی عنوان کرد و افزود: متاسفانه برخی برای ارایه مدرک دوم تلاش می کنند و این رویه مدرک گرایی بنوعی آفت برای نظام تعلیم و تربیت تلقی و باعث کاهش انگیزه ها می شود.

 

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی تاکید کرد: امروز توانمند سازی و بروز رسانی اطلاعات برای جامعه فرهنگیان و معلمان یک ضرورت محسوب می شود و می طلبد جامعه فرهنگیان با درک این ضرورت نسبت به توانمند سازی خود در همه عرصه های تعلیم و تربیت تلاش کنند.

 

هم اکنون در شهرستان تربت حیدریه 37 هزار و 169 دانش آموز در 272 آموزشگاه و در قالب هزار و 637 کلاس درس زیر نظر دو هزار و 500 معلم تحصیل می کنند.

 

جامعه فرهنگیان شهرستان تربت حیدریه پنج معلم شهید، هفت دانشجو معلم شهید و 38 دانش آموز شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام کلیدواژه ضدصهیونیستی ترند سوم توئیتر جهانی شد دست روی دست نتیجه کلنگ زنی های بی نتیجه در تربت حیدریه عطر دل انگیز مواسات و کمک مومنانه در روستاهای مرزی شرق کشور