بدون نظر
 
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
اجرای سند تحول بنیادین نیازمند بستر سازی و همراهی سایر سازمانهاست/مدرک گرایی فرهنگیان باعث کاهش انگیزه ها می شود
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۵ ب.ظ
 
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: اجرای سند تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت نیازمند بستر سازی و همراهی همه سازمانها و نهادهای کشور است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، قاسم علی خدابنده، در جمع معلمان تربت حیدریه اظهار کرد: آموزش و پرورش اهمیت بالا و ارزشمندی برای نظام تعلیم و تربیت قائل است لذا در حال حاضر  ۱۲۸ مدرسه در خراسان رضوی با یک یا دو دانش آموز مشغول فعالیت هستند.

 

وی تصریح کرد: در حال حاضر درخراسان رضوی ۱۰ هزار مدرسه و یک میلیون و ۲۳۰ هزار دانش آموز داریم و یکی از اهداف ما این است که عدالت آموزشی را با رسیدگی به مناطق مرزی و دورافتاده فراهم کنیم و در این راستا ۱۲۸ مدرسه تک یا ۲ دانش آموزه داریم.

 

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی بیان داشت: اجرای سند تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت نیازمند بستر سازی و همراهی همه سازمانها و نهادهای کشور است.

 

خدابنده یکی دیگر از آسیب های آموزش و پرورش را مدرک گرایی عنوان کرد و افزود: متاسفانه برخی برای ارایه مدرک دوم تلاش می کنند و این رویه مدرک گرایی بنوعی آفت برای نظام تعلیم و تربیت تلقی و باعث کاهش انگیزه ها می شود.

 

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی تاکید کرد: امروز توانمند سازی و بروز رسانی اطلاعات برای جامعه فرهنگیان و معلمان یک ضرورت محسوب می شود و می طلبد جامعه فرهنگیان با درک این ضرورت نسبت به توانمند سازی خود در همه عرصه های تعلیم و تربیت تلاش کنند.

 

هم اکنون در شهرستان تربت حیدریه ۳۷ هزار و ۱۶۹ دانش آموز در ۲۷۲ آموزشگاه و در قالب هزار و ۶۳۷ کلاس درس زیر نظر دو هزار و ۵۰۰ معلم تحصیل می کنند.

 

جامعه فرهنگیان شهرستان تربت حیدریه پنج معلم شهید، هفت دانشجو معلم شهید و ۳۸ دانش آموز شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
Dirty Factual Statements About free spins Unveiled Celebrating the Women at Tufts کمیته برنامه ریزی شهرستان بی خاصیت است Top Five casino real money Urban myths تخلف دفاتر پیشخوان دولت در تربت حیدریه خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی