بدون نظر
 
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
اجرای سند تحول بنیادین نیازمند بستر سازی و همراهی سایر سازمانهاست/مدرک گرایی فرهنگیان باعث کاهش انگیزه ها می شود
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۵ ب.ظ
 
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: اجرای سند تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت نیازمند بستر سازی و همراهی همه سازمانها و نهادهای کشور است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، قاسم علی خدابنده، در جمع معلمان تربت حیدریه اظهار کرد: آموزش و پرورش اهمیت بالا و ارزشمندی برای نظام تعلیم و تربیت قائل است لذا در حال حاضر  ۱۲۸ مدرسه در خراسان رضوی با یک یا دو دانش آموز مشغول فعالیت هستند.

 

وی تصریح کرد: در حال حاضر درخراسان رضوی ۱۰ هزار مدرسه و یک میلیون و ۲۳۰ هزار دانش آموز داریم و یکی از اهداف ما این است که عدالت آموزشی را با رسیدگی به مناطق مرزی و دورافتاده فراهم کنیم و در این راستا ۱۲۸ مدرسه تک یا ۲ دانش آموزه داریم.

 

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی بیان داشت: اجرای سند تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت نیازمند بستر سازی و همراهی همه سازمانها و نهادهای کشور است.

 

خدابنده یکی دیگر از آسیب های آموزش و پرورش را مدرک گرایی عنوان کرد و افزود: متاسفانه برخی برای ارایه مدرک دوم تلاش می کنند و این رویه مدرک گرایی بنوعی آفت برای نظام تعلیم و تربیت تلقی و باعث کاهش انگیزه ها می شود.

 

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی تاکید کرد: امروز توانمند سازی و بروز رسانی اطلاعات برای جامعه فرهنگیان و معلمان یک ضرورت محسوب می شود و می طلبد جامعه فرهنگیان با درک این ضرورت نسبت به توانمند سازی خود در همه عرصه های تعلیم و تربیت تلاش کنند.

 

هم اکنون در شهرستان تربت حیدریه ۳۷ هزار و ۱۶۹ دانش آموز در ۲۷۲ آموزشگاه و در قالب هزار و ۶۳۷ کلاس درس زیر نظر دو هزار و ۵۰۰ معلم تحصیل می کنند.

 

جامعه فرهنگیان شهرستان تربت حیدریه پنج معلم شهید، هفت دانشجو معلم شهید و ۳۸ دانش آموز شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه ارائه تسهیلات بانکی نیازمند سند راهبردی است/پرداخت ۸۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی خراسان رضوی حکم جالب قاضی برای صیاد پرندگان وحشی در تربت حیدریه هنرمندان با ابتکار عمل خود، مردم را به سمت کار و تلاش و رونق تولید هدایت کنند وضعیت نا بسامان یک اثر ملی در تربت حیدریه